‘نگران’ دانشمندان بودجه توسط چان زوکربرگ ابتکار اصرار Facebook برای tamp را در آتش زا گفتار

دانشمندان که دریافت کمک های مالی از مارک زوکربرگ است بشردوستانه سازمان چان زوکربرگ ابتکار (CZI) را خواست Facebook مدیر عامل شرکت به انجام بیشتر برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط و آتش زا سخنرانی در شبکه های اجتماعی است.

در این نامه که خطاب به زوکربرگ از دانشمندان که در حال حاضر یا قبلا حمایت CZI شد منتشر شده در شنبه. واشنگتن پست اولین گزارش اخبار.

به زودی باعث می شود که مورد Facebook اذعان خود کاربر که سیاست های, اخبار گسترش است که برای بررسی صحت و دقت می تواند در نتیجه “سردرگمی و بی اعتمادی از کارشناسان است.” دانشمندان گفته بودند “پاچه” که Facebook چیزی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتشار بیانیه ای “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در میان ناآرامی های اجتماعی در پی پلیس به قتل جورج فلوید, گزارشی ،

آن را امضا توسط بیش از 140 دانشمندان از موسسات از جمله استنفورد UCSF دانشگاه کمبریج و UCLA. “ما مصرانه از شما برای در نظر گرفتن سیاست های سختگیرانه تر بر اطلاعات غلط و آتش زا زبان که به ضرر مردم و یا گروه های از مردم به خصوص در آب و هوای فعلی ما است که دست و پنجه نرم کردن با نژادی و بی عدالتی” از آن نتیجه می گیرد.

این دانشمندان نه تنها در صحبت کردن در برابر زوکربرگ تصمیم به اجازه تهمت بیانیه ایستاده است. کارکنان صحنه اولین اعتصاب در تاریخ 1 ژوئن گرفت و توییتر را علنا اعلام مشارکت خود را.

بر خلاف Facebook, توییتر قرار داده و برچسب های هشدار دهنده بر روی پست مورد خشونت آمیز شد.

یکی شروع به بالا آنلاین ارائه دهنده سلامت روان به نام Talkspace قطع روابط کسب و کار با Facebook بر تصمیم گیری. Talkspace مدیر عامل شرکت Oren فرانک CNBC گفت که او نمی خواهد حمایت از یک پلت فرم است که “تحریک به خشونت و نژاد پرستی و دروغ است.”

CZI طولانی تاکید کرد که ماموریت آن این است که جدا از Facebook را با وجود زوکربرگ را به مشارکت در سرمایه گذاری طرف.

“ما می دانیم که درد بسیاری از مردم ما احساس حال حاضر به خصوص سیاه و سفید ما جامعه” یک Facebook سخنگوی گفت CNBC در بیانیه ای در اوایل این هفته. “ما را تشویق کارکنان به صحبت می کنند آشکارا زمانی که آنها مخالفت با رهبری است. به عنوان ما به صورت اضافی تصمیم گیری های دشوار در اطراف محتوای پیش رو ما همچنان به دنبال آنها انتقادات و پیشنهادات صادقانه.”

CZI را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme