وام مسکن تجاری تخلفات رسید و رکورد نرخ ماهانه در ماه ژوئن

پیاده گذشته تجاری املاک و مستغلات در منهتن.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

تخلفات در تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در ماه گذشته تا به حال بزرگترین آنها یک ماه پس از افزایش رتبه Fitch در شروع ردیابی متریک نزدیک به 16 سال پیش.

کوتاهی رای دادن آمار 3.59% در ماه ژوئن افزایش از 1.46% در ماه مه. جدید تخلفات بالغ بر $10.8 میلیارد دلار در ماه ژوئن.

این ممکن است تعجب آور نیست با توجه به گسترده اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس اما این تعداد هنوز هم قابل توجه است. و این فقط آغاز است. Fitch تحلیلگران در حال طرح ریزی است که این تاثیر از coronavirus همه گیر خواهد شد درایو کوتاهی رای دادن به بین 8.25% و 8.75 درصد در پایان سه ماهه سوم این سال است.

کوتاه مدت 30 روز delinquencies در حال حاضر تبدیل شدن به 60 روز تخلفات در نرخ بسیار سریع تر است و انتظار می رود در سراسر تابستان ادامه.

برخی از بخش ها به مراتب بدتر از دیگران است. Fitch شکسته شدن زیر CMBS نرخ بزهکاری:

  • هتل: 11.49% (از 2% در مه)
  • خرده فروشی: 7.86% (از 3.82%)
  • استفاده از مخلوط: 4.17% (از 0.95%)
  • دفتر: 1.92% (از 1.39%)
  • صنعتی: 0.67% (از 0.28%)
  • چند: 0.59% (از 0.41%)

هتل و خرده فروشی وام های ساخته شده تا 49 ٪ ($7.7 میلیارد دلار) و 34 ٪ ($5.4 میلیارد دلار) به ترتیب از مجموع 30 روز delinquencies. اگر همه آنها رول به 60 روز بزهکار که آنها را بالاتر از خود را در رکود بزرگ قله.

زمانی که وام های تجاری دچار مشکل هستند آنها منتقل به ویژه خدماتی برای تحمل یا برنامه بازپرداخت.
در سه ماه از مارس طریق ممکن 439 تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار وام یا 21 میلیارد دلار رفت به ویژه خدماتی در مقابل 674 وام یا 9 میلیارد دلار برای همه 2019 با توجه به Fitch در. به عنوان یک مقایسه در دو ماه قبل از همه گیر آمار فقط 34 CMBS وام رفت و به ویژه نگهداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme