کلرادو رستوران بازگشایی پس از میلیون ها نفر در ضرر و زیان به عنوان coronavirus موارد سقوط در سراسر کشور

ساکنان کلرادو در حال ناهار خوری در منطقه پاسیو در لس Chingones رستوران در دنور

منبع: برچسب رستوران گروه

آشپز Troy گارد امیدوار است برای بازگرداندن تمام 623 کارکنان او به کردند خود را در سراسر رستوران های زنجیره ای که کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس دستور داد تمام میله, رستوران ها, تئاتر, سالن ها و قمار به در مارس 17.

کلرادو رستوران شروع بازگشایی درهای خود را دو هفته پیش تحت سختگیرانه جدید دستورالعمل های بهداشتی که به منظور محدود کردن تعدادی از شام و نیاز کارکنان به پوشیدن دنده محافظ سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. شهر دنور نیز به کمک آن رستوران های محلی به طور موقت توسط اجازه دادن به آنها برای گسترش خود بر روی فضاهای مجاور پارکینگ خیابان و پیاده رو.

که نمی شود آن را آسان به rehire کارکنان رستوران مانند گارد که بازگشایی شش از رستوران خود را. خود شرکت دنور-بر اساس برچسب رستوران گروهی از دست داد $7.5 میلیون دلار در درآمد بیش از 10 هفته shutdown. تگ 12 محل ساخت شد حدود 3 میلیون دلار درآمد در یک ماه قبل از این بیماری همه گیر.

“ما هیجان زده برای بازگشایی, اما ما نیز بسیار ترسیده محتاط و عصبی چون همه چیز فقط متفاوت است. وجود دارد جدید عادی نشده است. هیچ نرمال در حال حاضر. آن را تنظیم و آن را به زمان واقعا ببینید که چگونه همه چیز می لرزد از” گارد در مصاحبه ای گفت:.

به عنوان رستوران بازگشایی و مردم صرف زمان کمتر در خانه “ما بسیار مهم در ماه های آینده است. ما باید مطمئن شوید که ما نمی overshoot,” دکتر گفت: Jonathan Samet دین و استاد اپیدمیولوژی در کلرادو دانشکده بهداشت عمومی.

وجود حدود 13 روز تاخیر از نقطه عفونت با Covid-19 به بستری است که شاخص اصلی است که مقامات بهداشتی دولت در حال پیگیری است.

“اگر رستوران باز فردا ما خواهد بود نه دیدن آنچه که اتفاق افتاده است برای حدود دو هفته” Samet گفت. “اگر ما خطا پس ما باید برای بازگرداندن برخی از اقدامات و آن را دوباره مدتی برای آن دسته از اقدامات به تاثیر آنها.”

صاحبان رستوران مانند گارد به همان اندازه نگران است.

“بزرگترین چیزی است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که هنگامی که ما دوباره ما را مجبور به بستن و دوباره چون اگر بخواهیم دوباره این نوع از حکم اعدام” او گفت:.

دو هفته پس از اجازه دادن به همه برو گارد آورده دو نفر از کارکنان به صورت پاره وقت خود را کنترل و مدیر منابع انسانی. این شرکت در حال حاضر rehired حدود 80 نفر به کارکنان چهار مکان های باز برای بایگانی اطلاعات و دو که فقط بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات.

“ما می خواهم به rehire همه از کارمندان ما اگر با توجه به ظرفیت,” او گفت:. “اما با توجه به 50% ظرفیت قیمومیت ما قادر به آوردن همه عقب تا زمانی که ما مجاز به کار در 100% ظرفیت دوباره.”

مرحله به مرحله بازگشایی

به عنوان تمام 50 ایالت شروع به بخشی از بازگشایی پس از دو ماه تعطیلی رستوران ها و خرده فروشان در حال آماده سازی برای عملیات کسب و کار خود را فراتر از انتخاب و تحویل خدمات تحت دقیق دستورالعمل های جدید طراحی شده است به منظور محدود کردن گسترش Covid-19. این محدودیت نیز به شدت مانع چقدر پول می تواند آنها را و اینکه آیا آنها می توانند در نهایت ماندن در کسب و کار.

رستوران در کلرادو در حال حاضر می تواند خدمت به مشتریان در داخل خانه در 50 درصد ظرفیت ارسال شده اشغال کد محدود کردن و یا در حداکثر 50 نفر هر کدام که کمتر تحت دستورالعمل های جدید. پارتی اندازه محدود و حداکثر هشت نفر و جداول باید با فاصله حداقل شش فوت از هم جدا. آنها را تشویق به ارائه به عنوان مقدار فضای ممکن برای اطمینان از حداکثر تهویه و به حداقل رساندن تهویه مطبوع. مشتریان و کارکنان هر دو نیاز به پوشیدن پوشش صورت در داخل رستوران برای دیدار با دستورالعمل های جدید از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

در گارد رستوران او علاوه بر این که نیاز به همه کارکنان خود را متوسط و ارزیابی علائم در هر روز است. نیز وجود خواهد داشت یک یا دو تعیین شده کارکنان به طور منظم تمیز کردن دستشویی و پاکسازی سطوح آشپزخانه. او همچنین گسترش پاسیو در فضای دو از مکان های خود را به جای مشتریان بیشتر در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

پیامدهای مالی

بسیاری از رستوران در سراسر کشور تلاش کرده اند به شناور باقی می ماند در حالی که در انتظار راهنمایی های جدید. اگر چه اکثر کسب و کار اجازه داده شد برای باز بماند برای بایگانی اطلاعات و تحویل بسیاری تا به حال به طور دائم خود را درب.

تگ رستوران بود و هیچ تفاوتی ندارد. آن صاحب هفت آشپزی برندها در 12 مکان های مختلف در هوستون و 11 در دنور اما به احتمال زیاد نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن همه آنها را باز برای کسب و کار.

“ما یک بسته در حال حاضر به طور دائم و به دنبال این هستیم که احتمالا یک چند به طور دائم و نه بازگشایی فقط به خاطر اینکه ما فکر می کنیم که این بیماری همه گیر در حال رفتن به آخرین طولانی تر از ما می خواهم آن را به” گارد گفت. “انجام takeout واقعا مدل کسب و کار ما. مدل کسب و کار ما این است که مردم می آیند و لذت بردن از خود و ناهار بخورم.”

نگهبان گفت: او را بازگشایی خود سود آور ترین رستوران اما حتی است که در حال اندازه گیری متفاوت این روزها گفت.

گارد و فضل در دنور پایان steakhouse با بالاترین بررسی به طور متوسط هر فرد استفاده می شود این شرکت سود آور ترین رستوران. اما آن را در میان اولین برای بازگشایی به دلیل موقعیت آن در مرکز شهر است.

“ما شروع به حمل کردن و شام خوردن در رستوران ما که به شدت حمایت توسط این محله چرا که مردم نمی بازگشت به مرکز شهر دفاتر کاملا رتبهدهی نشده است” گارد گفت.

محل شده است یک عامل اساسی زمانی که تصمیم گیری که رستوران ها به بازگشایی برای بایگانی اطلاعات و خدمات تحویل. لس Chingones, یک بازی گاه به گاه رستوران مکزیکی با پاسیو باز دوباره دو تا از آن مکان و آنها انجام داده ایم به خوبی در جذب مشتریان گارد گفت. لس Chingones واقع توسط دنور فناوری مرکز است که این شرکت برای اولین بار به کار محدود ناهار خوردن در خدمات.

همچنین بازگشایی FNG و برچسب Buger بار که محله رستوران ها که در خدمت مواد غذایی راحتی و هنر و صنعت آبجو.

“این مهم است که ما به دنبال تقاضا و الگوهای مهمانان ما طوری شده است که یک عامل کلیدی در آنچه که ما تصمیم به باز کردن” گارد گفت.

فروشگاه تعطیلی و furloughs

از مارس 17 است که زمانی که پلیس دستور داد همه کسب و کار را تعطیل بسیاری از گارد رستوران ماند بسته شده است. او به تازگی بازگشایی یک فروشگاه در هوستون برای ناهار خوردن در سرویس و چهار در دنور دو هفته پیش برای بایگانی اطلاعات و تحویل.

حتی اگر ارائه خدمات وانت جذب مشتریان نگهبان گفت: این یک چالش بوده است به تنظیم.

ChoLon رستوران مفاهیم دیگر رستوران در دنور گفت: آن را از دست داد $1.2 به 1.5 میلیون دلار درآمد از اواسط ماه مارس. به صورت منظم از آن ساخته شده $600,000 درآمد در هر ماه در سراسر چهار محل با توجه به کریستوفر Davis-مسی گروه موسس و رئیس اجرایی.

مانند برچسب ChoLon furloughed حدود 170 نفر از کارکنان و 20 تا 25 مدیران فروشگاه. این بسته تمام 4 مکان در مارس 17 و بازگشایی شد و از آن رستوران برای سرویس takeout در اوایل این ماه.

رستوران کوچک صاحبان تجربه و حتی بدتر از ضرر و زیان است. با توجه به بررسی های اخیر از کلرادو انجمن رستوران بیش از 250 رستوران اپراتورهای دیدم به طور متوسط کاهش فروش از 76 درصد در سال بیش از سال در طول مستند.

“برخی از پایین به سمت بالا از 90% و آنها هستند که ماند باز برای اولین بار بخشی از مه” گفت: سونیا Riggs, مدیر عامل شرکت کلرادو انجمن رستوران.

“وجود دارد تنها تا زمانی تا زمانی که شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر رستوران ها بسته به طور دائم و بیرون رفتن از کسب و کار” او در مصاحبه ای گفت:.

کاهش در میزان بارگیری از موارد

به عنوان کلرادو فراتر از آن یک علامت ماه پس از شروع امن تر در خانه سفارش هر دو ضروری و غیر ضروری کسب و کار عامل با محدودیت و بیشترین رشد هفتگی در موارد شده است کند. Coronavirus موارد شروع به پریدن کرد 25 درصد از مارس 26 آوریل 2 زمانی که دولت شروع به کاهش محدودیت با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. Coronavirus موارد افزایش 19 درصد بیش از هفت روز آینده پس از آن 12 درصد بیش از هفته آینده و 11 درصد در هفته منتهی به مارس 23 با توجه به داده ها.

از مارس 24 تا 30 ماه مه دولت شاهد 9 درصد افزایش در تعداد از عفونت. رشد در موارد کاهش یافته و به 7 درصد از 31 مه تا ژوئن 6, پایین ترین درصد افزایش از دولت گزارش خود را برای اولین بار Covid-19 عفونت در 6 مارس.

به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی و هفتگی نرخ جدید Covid-19 مورد سقوط بیشتر ساکنان کلرادو در حال ترک خانه های خود و رفتن در خارج از منزل.

اما صاحبان رستوران ها باقی می ماند نگران آن است که آنها را نمی بیند عجله از مشتریان که از طریق درهای خود را در هر زمان به زودی.

“از آن زمان است که همه چیز شروع به بازگشایی, من فکر می کنم آن را دو هفته به ببینید که چه پیامدهای آن است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن مردم صبر کنید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد و اگر ما در حال رفتن به یک تجدید حیات” ChoLon را از بنیانگذاران و مدیر اجرایی, آشپز, Lon Symensma گفت.

ساختمان اعتماد به نفس مصرف کننده

حتی اگر دولت اجازه داده رستوران ها برای خدمت به مردم تحت محدودیت نیست همه کارکنان و مشتریان در حال متقاعد شده است که آن را بی خطر به انجام این کار.

نگهبان گفت که او تا به حال چندین گفتگو با برخی از اعضای هیات که مردد به بازگشت. “اما به طور کلی ما با افتخار از حرفه ای و شور و شوق کارکنان ما نشان داده در سراسر بازگشت به کار” او گفت:.

وجود دارد یک نیاز برای کسب و کار به ارسال مداوم پیام روشن برای کمک به ساخت اعتماد به نفس مصرف کننده با توجه به درک دراپر مدیر عامل شرکت کلرادو اسپرینگز مجلسی & EDC. “ما می دانیم که ضریب اطمینان مصرف کننده قطعه ضروری از کسب و کار قادر به بازگشایی به زودی,” او گفت:.

همراه با برچسب رستوران گروه ChoLon نیز به دنبال پیاده سازی اضافی دستورالعمل های بهداشتی به آن رستوران برای اطمینان از حداکثر ایمنی از مشتریان خود و کارکنان و کارگران.

شرکت بنیانگذاران Symensma و دیویس-مسی گفت: آنها در روند بدانند چگونه برای به حداقل رساندن میزان تماس فیزیکی بین مهمانان و سرور است.

“به طور معمول در رستوران ما را ورق خواهد پاک شود اغلب. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما دوباره پر کردن آب خود را به طور مداوم و ما روشن لیوان خالی را از حق دور” دیویس-مسی گفت. کارکنان صبر کنید در حال حاضر همه را با این نوشیدنی را در یک بار. آنها همچنین مجموعه ای از سینی پایین و اجازه می دهد تا مهمانان را به چنگ خود نوشیدنی “پس سرور ندارد و تکیه بیش و تنفس بر روی میز است.”

ساکنان کلرادو در حال ناهار خوری در منطقه پاسیو در لس Chingones رستوران در دنور

منبع: برچسب رستوران گروه

مهم و ماه های پیش رو’

در حالی که داده های اخیر از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست و دانشگاه جانز هاپکینز که هر دو نشان داده شده است کاهش نرخ جدید Covid-19 مواردی چند وجود دارد هشدارهای.

هفتگی مورد تعداد به شدت متکی به دولت را تست قابلیت های. اگر دولت قادر به تامین کافی آزمایشات گزارش شده تعدادی از coronavirus بیماران می تواند به صورت مصنوعی پایین. مقامات بهداشت نیز گفت: به طور کلی وجود دارد تاخیر در گزارش موارد جدید که باعث می شود آن را سخت تر به رنگ یک تصویر دقیق از گسترش این بیماری است.

Samet این دین از کلرادو دانشکده بهداشت گفت: دولت Covid-19 شاخص از جمله تعداد موارد تایید شده و بستری شدن در بیمارستان “به دنبال خوب” در سراسر کشور.

“بستری شدن در بیمارستان شده اند به تدریج در حال سقوط” او گفت:, و اضافه کرد که ميزان عفونت است همچنین “که در آن ما می خواهید آن را به.”

“در حال حاضر کلرادو در یک جای خوب برای شروع به انجام برخی از اندازه گیری آرامش اجتماعی فاصله,” او گفت:.

این بدان معنا نیست که مردم باید خود راضی می شوند, او گفت:. او هشدار داد که مردم هنوز هم باید محتاط باقی می ماند و حفظ اجتماعی فاصله شیوه برای “جلوگیری از داشتن یک بیماری همه گیر سنبله است که می تواند پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesfruit party oynabuy stripe accountolgun escort kadıköyMobil Ödeme Bozdurmakaynak makinesirekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler