کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس سفارشات ایالت ماسک دستور

یوهانا رامیرز با این نسخهها کار در فروشگاه مواد غذایی در دنور, کلرادو, که در آن او نگران است که به اندازه کافی مشتریان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19), آوریل 23 سال 2020 است.

کیت Coffman | ایسنا

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس پیوست یک لیست در حال رشد از رهبران دولت به سفارش مردم به پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی در داخل خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“این است که یک مسئول دو حزبی حس مشترک گام را” پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری در tablet wallpapers عمارت در Jefferson County, Colo. در روز پنج شنبه. “ما باید یک انتخاب در کلرادو یا بیشتر ماسک پوشیدن و توجه بیشتر به اجتماعی فاصله و یا آسیب بیشتری به اقتصاد ما و از دست دادن زندگی است.”

ماسک سفارش طول می کشد اثر در نیمه شب برای حداقل 30 روز و نیاز مردم به پوشش چهره خود را در حالی که در مکان های عمومی در داخل خانه که در آن آنها می توانند با حفظ فاصله حداقل 6 فوت است. استثنا وجود دارد به سیاستهایی مانند کودکانی که 9 سال یا زیر و افراد با شرایط پزشکی خاص و معلولیت. این دستور نیز صدق نمی کند در شرایطی که مردم در حال غذا خوردن, نوشیدن, ورزش, سهم داشتن در عبادت مذهبی و یا صحبت کردن به یک سخنرانی تلویزیونی مخاطبان است.

منظور اجرایی می آید پس از دولت گزارش در مجموع 38,155 موارد تایید شده که از سه شنبه. هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدید در کلرادو است رسید نزدیک به 46 درصد از روز شنبه در مقایسه با قبل هفته با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تعدادی از بستری شدن در بیمارستان نیز به طور پیوسته افزایش یافته است در کلرادو بیش از گذشته ماه ها و میزان عفونت شتاب به گفته دکتر راشل Herlihy, اپیدمیولوژی دولت.

“ما نیاز به این را بسیار جدی است. زندگی ما به آن بستگی دارد. اقتصاد ما به آن بستگی دارد” گفت: پلیس در طول این کنفرانس است. “روشن است که در این برهه از زمان این است که حداقل بد از گزینه های که ما در اختیار ما است.”

کلرادو است که در میان چند کشور که به تازگی با صدور دستور ماسک به عنوان فرمانداران همچنان دست به گریبان با شیوع کروناویروس. آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey اعلام کرد ایالت ماسک منظور در روز چهارشنبه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت نیز با صدور یک فرمان اجرایی در اوایل این ماه نیاز ساکنان در سراسر کشور به پوشیدن چهره-پوشش در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر مثبت Covid-19 موارد است. ابوت همچنین با صدور بیانیه دادن شهرداران و شهرستان قضات توانایی اعمال محدودیت بر برخی, هوای آزاد, تجمع بیش از 10 نفر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر