کوکا کولا برای ورود سخت seltzer بازار از طریق Topo چیکو با نام تجاری

Topo چیکو سخت Seltzer

منبع: کوکا کولا

کوکا کولا در روز سه شنبه اعلام کرد که انتشار یک سخت seltzer تحت آن Topo چیکو با نام تجاری بعد از این سال.

نوشیدنی جدید فروخته خواهد شد در انتخاب شهرهای آمریکای لاتین است. Topo چیکو سخت Seltzer راه اندازی خواهد شد در ایالات متحده در سال 2021 ساخت این شرکت اولین تاخت و تاز کردن به نوشیدنی های الکلی در بازار برای اولین بار پس از آن خود را فروخته شراب طیف کسب و کار در سال 1983.

کک به دست آورد Topo چیکو در سال 2017. درخشان آب معدنی یک فرقه مورد علاقه در میان تگزاسی اما غول آشامیدنی شده است در حال گسترش توزیع آن پس از معامله. این شرکت درآمد سه ماهه دوم تماس مدیر عامل جیمز Quincey با اشاره به Topo چیکو به عنوان یک ستاره در حال افزایش در کک نمونه کارها.

هر دو آب گازدار و آب معدنی در حال رشد سریع دسته بندی برای صنعت نوشیدنی. در سال 2019 سخت seltzer حجم بیش از سه برابر کمک به معکوس کردن روند کاهش جهانی مصرف الکل با توجه به IWSR.

سفید پنجه است که متعلق به مایک سخت لیموناد آبجو مارک آنتونی مارک و بوستون آبجو واقعا نگه داشتن بیشترین سهم بازار. نوشیدنی دیگر غول از جمله Anheuser-Busch InBev و صورت فلکی مارک اضافه شده اند سخت seltzer خطوط به برخی از آنها قابل تشخیص مارک های.

کک و گفت: این امر به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر در مورد Topo چیکو سخت Seltzer و نزدیک به راه اندازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme