ساحلی سیل می تواند آمار نزدیک به 20 درصد از تولید ناخالص جهانی تغییر آب و هوا و تسریع طوفان افزایش سطح دریا

یک نمای کلی را نشان می دهد راه رفتن مردم در سراسر آب گرفتگی St. mark’s Square, توسط, St. mark’s Basilica در 15 نوامبر سال 2019 در ونیز دو روز پس از شهرستان دچار بالاترین جزر و مد در 50 سال است.

فیلیپو مونتفورت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ساحلی سیل بدتر ساخته شده توسط تغییر آب و هوا می تواند آسیب دارایی به ارزش تا $14.2 تریلیون سال 2100 به عنوان دریاها افزایش سیل زده ساحلی خانه ها و زیرساخت ها با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در پنج شنبه علمی ،

بدون در سراسر جهان سرمایه گذاری در سیل دفاع یا کاهش گازهای گلخانه ای جهانی چشم انداز است stark: در قرن, مساحت زمین آب گرفتگی را افزایش می دهد 48 درصد (تقریبا به اندازه فرانسه) جمعیت نهفته را افزایش می دهد 52 درصد (در حدود 287 میلیون نفر) و زیرساخت های آسیب دیده را افزایش می دهد 46 درصد آن را شامل می شود حدود 20 درصد از تولید ناخالص جهانی, محققان هشدار داد.

“ما در حال تلاش برای درک بزرگی از مقیاس جهانی اثرات آینده ساحلی سیل گفت:” ایان جوان یک استاد در دانشگاه ملبورن و یک نویسنده از مطالعه است.

“جهان ما نیاز به درک که تغییرات از این طبیعت رخ خواهد داد 2100 و ما نیاز به برنامه ریزی چگونه ما می رویم به پاسخ,” او گفت:.

محققان تجزیه و تحلیل داده ها در سطح جهانی و افزایش سطح دریا بینی در انتشار گاز گلخانه ای حالات و تمرکز بر مناطق جهان در معرض خطر سیل از عوامل مانند طوفان موج جزر و مد و امواج اقیانوس.

در مجموع 68 درصد از جهانی و منطقه ساحلی آب گرفتگی خواهد شد در نتیجه جزر و مد و طوفان حوادث و 32 درصد خواهد بود در نتیجه منطقه ای سطح دریا افزایش یابد. جاری شدن سیل باعث خواهد شد که بیشترین آسیب را در شمال آمریکا و غرب اروپا و جنوب شرقی آسیا و شمال استرالیا است.

Razarbag جاده در داکا است مستغرق سیل آب زیر پی در پی باران های موسمی است که هولناک پایتخت جاده ها و تقاطع در سراسر شهر منطقه است. موسمی را مجبور به تخلیه بیش از 1 میلیون نفر است.

محمد اسد | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

جزیره ملتها و کشورها با افزایش تراکم جمعیت در کم ارتفاع مناطق ساحلی خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

“بخش قابل توجهی از جهان سوم خواهد بود نهفته و انسان دوستانه مسائل مهم خواهد بود” جوان گفت:.

مناطق در معرض بالاترین خطر شامل جنوب شرقی چین, قلمرو شمالی استرالیا و بنگلادش و بنگال غربی Gujurat در هند بریتانیا و ایالات متحده از جمله کارولینای شمالی و ویرجینیا و مریلند است.

تغییر آب و هوا است که رانندگی سطح دریا به افزایش در نرخ حدود یک هشتم اینچ در هر سال است. بالاتر از سطح دریا فشار طوفان موج بیشتر داخلی که ایجاد می کند بیشتر مخرب سیل در امتداد سواحل.

جاری شدن سیل در نتیجه آسیب دیده خانه های خراب جاده ها و آب آشامیدنی آلوده به خصوص در جوامع است که زباله های خطرناک سایت های در معرض خطر سیل.

در ایالات متحده, که در آن 40 درصد از جمعیت این کشور زندگی می کند در تراکم بالا مناطق در سواحل دریاها افزایش باعث فوق العاده و رکورد افزایش ساحلی سیل با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. حتی به عنوان سیل بدتر کمتری از آمریکایی ها در حال خرید بیمه سیل برخی از آنها نمی تواند پوشش.

“مناطق ساحلی بسیار مستعد ابتلا به افزایش سطح آب دریا و تغییرات آب و هوایی” گفت: Ebru Kirezci از دانشگاه ملبورن و نویسنده این پژوهش است. “به منظور جلوگیری از اثرات نامطلوب تغییر آب و هوا و بالا آمدن سطح آب دریاها در حال توسعه و خیاطی انطباق استراتژی های لازم بسته به ساحلی خطر سطوح و ضروريات جوامع ساحلی.”

انطباق استراتژی از جمله ساخت و تقویت سازه های حفاظت ساحلی مانند دایک یا دیواره های دریا و همچنین استقرار ساحلی سیستم های هشدار دهنده و افزایش آمادگی با توجه به Kirezci.

“اثرات جهانی هستند اما مانند بسیاری دیگر از آب و هوا-مسائل مرتبط با مکان های خاص تحت تاثیر خواهد بیشتر منفی نسبت به دیگران” Kirezci گفت. “این کار نیاز به دقت و برنامه ریزی بلند مدت سازگاری استراتژی برای افزایش انعطاف پذیری و آمادگی از مناطق ساحلی.”

جاری شدن سیل در Brickell محله به عنوان طوفان ایرما عبور میامی, فلوریدا, ایالات متحده 10 سپتامبر 2017.

استفان یانگ | ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر