ابر سهام نگاه کنید کف, اما شرکت در حال اثبات آنها می تواند در کاهش هزینه ها و حفظ رشد

زوم موسس و مدیر عامل شرکت اریک یوان

Victor J. آبی | بلومبرگ | گتی ایماژ

بیشتر coronavirus گسترش بیشتر سرمایه گذاران در حفظ و ریختن پول به ابر نرم افزار سهام.

زوم Okta, wendy chambers, Datadog و Twilio در میان سهام که در بسته سوابق در روز چهارشنبه. دستاوردهای خود را در این سال از محدوده 149% (Twilio) به 293% (زوم). آنها به ارزش بیش از $200 میلیارد ترکیب شده و شما می توانید اضافه کردن تعدادی دیگر از شرکت های بالا رشد به مخلوط.

در حالی که بازار گسترده تر بهره مند است از دولت پول محرک و فدرال رزرو خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای سهولت اعتباری نگرانی اشتراک شرکت های نرم افزاری انجام می دهند فقط خوب خود را.

ارائه دهندگان خدمات مبتنی بر ابر زیرساخت های بهره وری, نرم افزار و ابزار همکاری اثبات آنها می تواند به حفظ رشد درآمد در میان افتادن مصرف کننده اقتصاد در حالی که به طور همزمان حلقه در هزینه. آنها به کاهش سرعت استخدام, کاهش سفر برای فروشندگان تغییر در شخص رویدادهای مجازی و تجمعات در برخی موارد نشان داد که هزینه های املاک و مستغلات خواهد بود در حال کاهش است.

“همانطور که ما همچنان به حرکت از طریق Covid و ارزیابی جدید طبیعی” ما همچنان به این باور است که یک عنصر از WFH محیط زیست است که ما عادت کرده ایم به این است در اینجا به ماندن” Evercore ISI تحلیلگران رهبری کرک Materne نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز دوشنبه.

بیشتر شرکت های نرم افزاری با میلیاردها دلار درآمد سالانه نیز مطلوب درمان از وال استریت. Salesforce, Adobe و Autodesk هر تا 24 درصد به 39 درصد در این سال است. فناوری های سنگین نزدک است تا 17 ٪ در سال در مقایسه با 1.9% کاهش شاخص S&P 500.

ابر افزایش شاخص سهام در طول Covid-19

CNBC

در سریعترین رشد شرکت ابر سهام تجمع برداشته شده قیمت به فروش تقسیم عددی بر مضرب به اوج تاریخی نشان می دهد که بازار می تواند پر از کف. اما سرمایه گذاران پرداخت تا برای رشد در آینده از آنها انتظار و بهبود چشم انداز سودآوری است.

برای مثال Okta ارائه دهنده امنیت و هویت نرم افزار مدیریت تجارت در 31 بار پیش بینی درآمد بیش از 12 ماه آینده. در مقایسه با مایکروسافت و گوگل دو مگا-کلاه شرکت های فن آوری که همچنین معاملات در نزدیکی یا سوابق اما باید رو به جلو قیمت به فروش نسبت 14 و 6 بود.

در این سه ماهه به پایان رسید که در مارس 30, Okta گزارش بهتر از حد انتظار درآمد و هزینه های عملیاتی که زیر چه مدیریت پیش بینی کرده بود. که همه کمک شرکت های باریک خود را از دست دادن.

بخشی از هزینه صرفه جویی در آمد از حرکت این شرکت Oktane کنفرانس در پایان ماه مارس از سان فرانسیسکو مرکز نمایشگاه به اینترنت. حدود 20000 نفر ثبت نام به صورت مجازی نشان می دهد سه برابر بیشتر از تعداد مردم Okta به حال انتظار می رود در فرد است.

Okta در حال حاضر فروش بیشتر منجر می تر از آن بود که انتظار برای آینده چند محله COO فردریک Kerrest گفت CNBC در روز چهارشنبه.

“من فکر نمی کنم شما در حال رفتن برای دیدن Oktane بازگشت به آنچه در آن است من حدس می زنم” Kerrest گفت همان خواهد بود احتمالا درست برای Salesforce سالانه Dreamforce کنفرانس و روز کاری در حال افزایش است.

Kerrest گفت: این شرکت همچنین انتظار دارد که برای صرفه جویی در املاک و مستغلات. Okta مدیر عامل شرکت تاد مک کینون ارسال شده یک ویدیو در توییتر در مارس 27, نشان دادن او بسته بندی تا مسائل خود را در دفتر کار خود و اعلام کرد که این شرکت خواهد بود از راه دور به طور پیش فرض “تا زمانی که وجود دارد یک درمان یا واکسن برای Covid-19.”

زوم تولید شده ترین وزوز در میان کار از خانه ذینفع به این دلیل که تصویری, نرم افزار چت, برداشت های زیادی برای استفاده از چنین طیف گسترده ای از فعالیت ها. حتی به عنوان شرکت ramped تا هزینه برای دیدار با خواسته های مهندسی و امنیت آن را گزارش تعدیل سود بود که دو بار به عنوان بالا به عنوان تحلیلگران انتظار می رود همراه با 169% رشد درآمد برای سه ماهه به پایان رسید که در تاریخ 30 آوریل.

زوم معامله در 38 بار درآمد برای سال آینده. نرم افزار مانیتورینگ شرکت Datadog که رفت و عمومی کمتر از یک سال پیش است به ارزش در حدود 44 بار فروش آینده. سالانه درآمد رشد شتاب به 87 درصد در سه ماهه دوم از 85 درصد در قبل از دوره.

Datadog مدیر عامل Olivier Pomel گفت: این شرکت در کنفرانس در ماه مه که کمتر از 10 ٪ سالانه درآمد در محدوده زمانی معین می آید از مناطق مانند مهمان نوازی مسافرت هوایی و سرگرمی.

“از سوی دیگر ما نیز باید قرار گرفتن در معرض به دسته بندی که تجربه کرده اند افزایش ترافیک از جمله رسانه های جریان بازی تحویل مواد غذایی, e-commerce و همکاری” Pomel گفت.

Wendy chambers درآمد علامت رشد به 39 درصد در آخرین دوره از سه ماه قبل و سال قبل به عنوان کسب و کار بیشتر تکیه بر e-امضا برای اسناد و مدارک مهم. در همان زمان این شرکت قطع سفر و هزینه های سرگرمی.

“حتی زمانی که Covid-19 وضعیت است که در پشت ما پیش بینی نمی مشتریان بازگشت به کاغذ یا کتابچه راهنمای مبتنی بر فرآیندهای” مدیر عامل دن اسپرینگر گفت: در ماه ژوئن در درآمد این شرکت تماس بگیرید. “هنگامی که آنها خود را برای اولین بار انتقال دیجیتال گام با ما و آنها متوجه هزینه و تجربه مشتری مزایای آنها به ندرت بازگشت.”

تماشا کنید: Okta مدیر عامل شرکت می گوید در دراز مدت cloud روند “بسیار روشن” با وجود coronavirus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر