جف Lawson, مدیر عامل, Twilio

اسکات Mlyn | CNBC

یک شاخص از ابر سهام توسعه یافته توسط شرکت سرمایه گذاری بسمر سرمایه گذاری شرکای رسیده جدید اوج این هفته به عنوان شاخص های ایالات متحده آمریکا هنوز هم بعد از بهبود از فروش که در ماه فوریه آغاز شد.

این BVP نزدک در حال ظهور ابر شاخص تاسیس شده در سال 2013 است تا حدود 31% در سال در حالی که S&P 500 به پایین است که حدود 9٪.

عملکرد است که با قدرت از ترکیبات آن: عمدتا اواسط کلاه شرکت هایی که رفته اند در چند سال گذشته و ارائه تخصصی خدمات ابری برای کسب و کار در حوزه منابع انسانی پرداخت و یا ارتباطات است. (بزرگ کلاه سهام با عمده cloud-computing عملیات مانند آمازون و مایکروسافت گنجانده شده است.)

هنگامی که شرکت های دولتی و مدارس نمی تواند به راحتی دسترسی به داده های خود را مرکز تجهیزات برای نصب و مدیریت نرم افزار — برای مثال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — ابر خدمات ارائه می کنند راحت و به طور بالقوه جایگزین های گران قیمت کمتر. سرمایه گذاران شده اند پاداش این شرکت ها برای خود دستاوردهای اخیر, اما این روند ممکن است همچنان به عنوان مردم بازگشت به مدرسه و محل کار.

یکی از برترین نوازندگان شاخص در ماه گذشته است, سایت ساز, Wix که تاکنون 65 درصد. این شرکت دیده می شود تقاضای بیشتر از اواخر سال با افرادی که مایل به نشان دادن خود را آنلاین که منجر مدیران به انتشار یک “به طور قابل توجهی بالاتر چشم انداز Q2 از ما در اصل انتظار” با توجه به آن درآمدی بیانیه از هفته گذشته است.

شرکت های رنگی به جدیدتر ابر فن آوری های مانند Twilio ارتباطات و Everbridge برای پاسخ اضطراری و BVP شاخص هر دو. زوم مکالمه تصویری ارائه دهنده نرم افزار است که مسلما یکی از بزرگترین ذینفع از coronavirus همه گیر است که بخشی از شاخص; سهام آن است تا 154 ٪ در سال. تجارت الکترونیک ارائه دهنده فن آوری Shopify نیز وجود دارد که تا 101%.

به عنوان مورد با شاخص S&P 500 و Dow Jones Industrial Average با BVP شاخص به خودی خود نمی تواند معامله شد. اما در سال گذشته یک صندوق ارز داد و ستد با الهام از شاخص شد و در دسترس است. این WisdomTree محاسبات ابری صندوق در بسته بالاترین رکورد در سه شنبه و چهارشنبه.

نه همه ابر ETFs در قیمت ثبت شده است. اول اعتماد در محاسبات ابری ETF که بزرگترین برگزاری است آمازون هنوز به بیش از سطح آن رسید و در فوریه. جهانی X محاسبات ابری ETF در بسته جدید با کیفیت بالا, on May 11.

تماشا کنید: Shopify COO چگونه تجارت الکترونیکی خرده فروشی تغییر روند در طول همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی