مردم با پوشیدن ماسک در صف انتظار خارج از CityMD محل آزمایش coronavirus در 30 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک ایالات متحده است.

Alexi روزنفلد | گتی ایماژ

فوری ارائه دهنده مراقبت های CityMD به طور تصادفی گفت: 15000 نفر در نیویورک و نیوجرسی که تست مثبت برای coronavirus آنتی بادی است که آنها سیستم ایمنی بدن به ویروس با وجود آنچه مقامات بهداشت عمومی می گویند.

مقامات بهداشت عمومی باید گفت که آنها هنوز نمی دانند که آیا آنتی بادی به مردم ایمنی نسبت به عفونت مجدد از Covid-19. افرادی که به سیستم وارد شده به خود بیمار پورتال برای بازیابی نتایج خود را آنلاین دیدم نادرست در بیانیه ای که منسوب به “ویرایش و خطا” است که پس از تصحیح شده سخنگوی مت گوو گفت CNBC.

CityMD تا به اصلاح زبان پس از CNBC رسیده برای اظهار نظر است و آن رسیدن به آسیب دیده بیماران گوو گفت.

سرولوژی و یا آنتی بادی آزمایش می تواند نشان دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 حتی اگر آنها بدون علامت است.

“با توجه به ویرایش و خطا در بیمار پورتال برخی از CityMD بیماران دریافت اطلاعات نادرست و گفت یک نتیجه مثبت در Covid-19 آزمایش پادتن اعطا ایمنی” گوو در بیانیه ای گفت. “ما را برداشته و نادرست زبان و تماس خواهد همه بیماران برای اطمینان از آنها باید اطلاعات صحیح.”

به عنوان محققان اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس اطلاعات نادرست و بحث گسترش یافته است به سرعت در رسانه های اجتماعی. CityMD اجرا می شود که بیش از 100 مراقبت های فوری و مراکز در نیویورک و نیوجرسی می گوید: این بیماران فراهم می کند با اطلاعات دقیق در طول مشاوره حضوری و جاهای دیگر.

“CityMD بيماران گرفتن Covid-19 آزمایش پادتن داده شده در اسناد و مدارک … توضیح داد که یک نتیجه مثبت به این معنا نیست آنها سیستم ایمنی بدن به Covid-19,” گوو گفت. “ما عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی این ایجاد کرده است.”

سازمان غذا و داروی آمریکا و همچنین سازمان بهداشت جهانی و متخصصان بیماری های عفونی در سراسر جهان گفته اند به اندازه کافی وجود ندارد داده ها نشان می دهد که coronavirus آنتی بادی اطمینان از ایمنی در برابر ویروس.

“چهار ماه به این بیماری همه گیر ما قادر به گفتن یک پاسخ آنتی بادی به معنی کسی است که ایمنی” دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت: در ماه گذشته اضافه کرد که این موضوع یک “بسیار فعال حوزه پژوهش” و وجود دارد که تعدادی در حال انجام مطالعات است.

مقامات ایالات متحده و شرکت های بزرگ در سراسر آمریکا در حال ریختن پول به آنتی بادی آزمایش آن امید را به مردم این اعتماد به نفس به بازگشت به کار و بازگشایی بخش از اقتصاد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توصیه متحده با استفاده از آزمون به عنوان آنها شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 1.3 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این آنتی بادی آزمایش باید استفاده نمی شود برای فردی تشخیص به گفته دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو و CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina. او گفت: در ماه گذشته که آزمون برای استفاده از مطالعات است که به دنبال تعیین کنید که چگونه گسترده این ویروس در سراسر جمعیت.

“آنها باید با استفاده از این آزمون به تصمیم گیری های فردی برای تک تک بیماران” گوتلیب گفت: در ماه گذشته در “Squawk Box.” “آنها برای جمعیت در سطح مطالعات و آنها خوب شاید در برخی از مشاغل که در آن وجود دارد بسیار بالا قرار گرفتن در معرض coronavirus اما برای جمعیت عمومی یک آزمایش پادتن احتمالا نیست که مفید است.”

هفته گذشته FDA تنگ تر قوانین آن برای coronavirus آنتی بادی آزمایش سفارش تولید کنندگان به ارائه اضطراری با استفاده از فرم مجوز داده و اثبات آزمونهای کار در عرض 10 روز یا در صورت امکان حذف.

پس از FDA صادر اولیه آن آزمایش پادتن سیاست در اواسط ماه مارس آژانس گفت: آن را تبدیل به آگاه از “یک مورد شماره” تجاری سرولوژی تستهای حال ترویج نامناسب از جمله برای استفاده تشخیصی یا که نیست که دقیق است.

— CNBC برکلی لاولیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی