چاک رابینز, مدیر عامل شرکت سیسکو سیستم در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد, داووس, سوئیس, ژانویه 21 سال 2020 است.

آدم Galica | CNBC

سیسکو سهام افزایش یافت تا آنجا که 4 درصد و بعد از آن از دست رفته برخی از دستاوردهای خود را در گسترش تجارت روز شنبه پس از شرکت در گزارش بهتر از حد انتظار مالی درآمد سه ماهه سوم. درآمد کاهش یافته است 8 درصد از سال گذشته در سه ماهه تندتر از 4 درصد کاهش در سه ماه قبل.

در اینجا این است که چگونه این شرکت انجام:

  • درآمد: 79 سنت در هر سهم تعدیل
  • درآمد: $میلیارد 11.98

تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار داشتند 69 سنت در تعدیل سود هر سهم در $11.70 میلیارد دلار درآمد برای سه ماهه به پایان رسید که در آوریل 25. مقایسه نتایج با برآورد ساده نیست با توجه به غیر قابل پیش بینی تاثیر coronavirus در طول سه ماهه.

سیسکو بزرگترین بخش زیرساخت های سیستم عامل که شامل شبکه, روتر ها و سوییچ برای اطلاعات شرکت ها و مراکز تولید $6.43 میلیارد دلار درآمد پایین 15 ٪ در سال بیش از سال و زیر $6.83 میلیارد اجماع در میان تحلیلگران بررسی FactSet.

در سه ماهه سیسکو دیدم “چالش های تولید و جزء محدودیت های” امور مالی رئیس کلی کرامر به گفته تحلیلگران در یک کنفرانس تلفنی در روز چهارشنبه. او گفت: سرعت محصول سفارش آهسته در ماه آوریل است.

برنامه های بخش که شامل در میان چیزهای دیگر Webex گره خورده-خدمات تلفن, آیا $1.36 میلیارد دلار در سال درآمد پایین 5 ٪ در سال بیش از سال و کمتر از $1.43 میلیارد FactSet اجماع.

سیسکو است “افزود: بسیاری از چشم انداز جدید از طریق WebEx آزمایش هایی که ما پیش بینی تبدیل به درآمد در آینده” مدیر عامل چاک رابینز گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید. او گفت: در ماه آوریل وجود دارد بیش از 500 میلیون Webex شرکت کنندگان در جلسه.

با توجه به راهنمایی های سیسکو گفت: این انتظار 72 سنت افزایش به 74 سنت در تعدیل سود هر سهم و 8.5 درصد به 11.5 ٪ کاهش در درآمد مالی سه ماهه چهارم. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار داشتند درآمد 69 سنت در هر سهم بر اساس تنظیم و $11.82 میلیارد دلار در درآمد که نشان می دهد 12 درصد کاهش است.

رابینز پیشنهاد کرد که کسب و کار از شرکت های بزرگ و مراکز داده ها می تواند ایستادن به رشد است.

“من حدس می زنم خبر خوب این است که موفقیت ما دیده ایم در webscale فضای دو چهارم حتی دیده می شود تاثیر 8000 [روتر خط] در عین حال پس از آن در دادگاه در بسیاری از مشتریان هنوز هم” او گفت:. “آنها بسیار تمدید دوره ارزیابی قبل از استقرار آنها, اما من به شما بگویم آن را انجام می دهند فوق العاده خوبی در این دادگاه.”

در مالی سه ماهه سوم Cisco گفت: این امر اجازه می دهد deferrals پرداخت سفارشات جدید برای کمک به مشتریان که منابع مالی متاثر شده اند Covid-19. این شرکت همچنین گفت: این برنامه ریزی برای به دست آوردن بی سیم backhaul شرکت Fluidmesh شبکه های نامعلومی مجموع.

KeyBanc تحلیلگران به رهبری الکس کرتز کاهش امتیاز خود را به معادل نگه دارید از معادل خرید در ماه گذشته نشان می دهد که مشتریان که معمولا متمرکز بر خرید مدرن شبکه سیسکو سوئیچ بودند عطف تمرکز خود را به فن آوری های از راه دور کار می کنند.

“ما شریک بحث برجسته مداوم اهمیت CAT9K اما ما معتقدیم که اولین موج از ارتقاء ممکن است به احتمال زیاد رخ داده طی 24 ماه است و ما ممکن است در حال حرکت به یک تعدیل refresh نرخ رشد بیش از یک دوره طولانی تر” از تحلیلگران نوشت.

سیسکو سهام به پایین 13 درصد از ابتدای سال قبل به این پس از بازار حرکت می کند.

تماشا کنید: Cisco مدیر عامل چاک رابینز در چه بخش خصوصی می تواند کمک کند در طول coronavirus بحران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی