سیسکو یک درس از این بیماری همه گیر کوروناویروس با راه حل های جدید برای کار از راه دور و یادگیری

مدیر عامل شرکت سیسکو چاک رابینز است که دیده می شود در طول ارائه خود را در “نسل بعدی” در کنگره جهانی موبایل بارسلونا 2019 در 27 فوریه 2019 در بارسلونا ، (عکس از دیوید Zorrakino/هفته بیستم مطبوعات از طریق گتی ایماژ)

دیوید Zorrakino | Europa Press | گتی ایماژ

سیسکو روز سه شنبه اعلام کرد مجموعه ای از راه حل هایی که سازمان می تواند با استفاده از به کار به طور موثر تر زمانی که مردم در حال گسترش در سراسر بسیاری از نقاط.

جدید ارائه خواهد شد ترکیب ترکیبی از نرم افزار و سخت افزار و خدمات مشاوره ای و مبتنی بر راه حل های خاص که سیسکو ساخته شده برای مشتریان در طول coronavirus بحران است. مثلا یک راه حل ترکیبی از ویدئو همکاری سخت افزار و نرم افزار به ارائه مجازی ملاقات برای زندانیان در correctional facilities. یکی دیگر از راه حل با استفاده از Wi-Fi و تجزیه و تحلیل نرم افزار به نظارت اجتماعی فاصله در محل کار.

مانند Work.com نرم افزار از Salesforce که می تواند کمک به شرکت های کارکنان را به دفاتر سیسکو ابتکار نشان دهنده یک شرکت فناوری به دنبال سرمایه گذاری در زمان حاضر است.

اما حتی اگر این کشور به آرامی در حال ظهور از پناهگاه در محل سفارشات پس از چند ماه از مستندات سیسکو فکر نمی کند که این اواخر به بازی. “من فکر می کنم آن را بسیار زود” سیسکو مدیر عامل چاک رابینز گفت: در مصاحبه ای با CNBC در روز دوشنبه.

برخی از سازمان ها اجرا هر تکنولوژی آنها می توانند دست خود را در, رابینز گفت. در حال حاضر سیسکو معتقد است وجود دارد برای باز کردن با دقت بیشتری ساخته شده راه حل.

“آنها می خواهند به ارائه این خوب فکر کردن و تجربه در مقابل آنچه آنها انجام داده ایم و در چند ماه گذشته” او گفت:.

Coronavirus همه گیر است افزایش تقاضا برای فن آوری را قادر می سازد از راه دور کار آموزش و خدمات بهداشتی و درمانی. اما سیسکو است دیده می شود که در بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری با تجربه.

نگاهی به عنوان مثال از زوم تصویری-خدمات تلفن که در رقابت با سیسکو Webex گره خورده است. زوم درآمد رشد 169 ٪ در سال بیش از سال در این سه ماهه به پایان رسید که در 30 آوریل به عنوان تعدادی از مشتریان با بیش از 10 نفر از کارکنان شروع به پریدن کرد 354%. اما سیسکو برنامه های کاربردی کسب و کار که شامل Webex گره خورده است و دیگر دارایی کاهش یافته و 5 درصد به صورت سالانه در سه ماهه اخیر و سقوط کوتاه از اجماع.

سیسکو برگزار شد به آن شماره یک موقعیت در کنفرانس نرم افزار به عنوان یک سرویس در بازار در سه ماهه اول اما در آن دوره زوم شد بزرگتر زور به گزارش روز دوشنبه از همکاری گروه پژوهشی. به طور خاص زوم تا به حال 28 درصد از بازار در Q1 از 13 درصد در سال پیش سه ماهه سیسکو به حال 37 درصد کاهش از 43 درصد سال پیش

سیسکو در درجه اول می شود درآمد خود را از سخت افزار مانند سوئیچ است که ذخیره شده در داخل مراکز داده. این شرکت نیست فراموش کردن در مورد آن کسب و کار. آن را ارائه کارشناسان است که می تواند کمک به این بخش ارتقاء خود را در محل زیرساخت ها و ارائه اتصالات شبکه به کارگران که در سایت.

حتی پس از همه گیر به پایان می رسد سیسکو ممکن است همچنان به آغوش کار از راه دور برای کارکنان خود داده که این فصل نشان داده است که مردم می تواند مولد باشد.

“به عنوان یک کسب و کار جامعه ما احتمالا فکر نکرده بود که آن را به عنوان عملی” آن را به عنوان ثابت کرده بود رابینز گفت.

او همچنین گفت که شرکت در حال حرکت به مراتب سریع تر از آنها انتظار می رود برای فعال کردن کنترل از راه دور کار در مقیاس.

“من به صحبت مدیر عامل شرکت بزرگ تولید کننده امروز برای یک ساعت” رابینز گفت. او گفت: “آنها تا به حال حدود 5000 نفر است که از خانه کار می کرد. آنها فکر کردن در مورد گرفتن که به 10000 تا 12000. در عرض یک هفته یا بیشتر آنها در حال اجرا یک خلبان به جای 120,000.”

تماشا کنید: Cisco مدیر عامل می گوید: آینده از کار خواهد بود یک مدل ترکیبی’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme