مدارهای مجتمع بر روی یک تخته مدار. نيمه هادی در صنعت شده است و در تمرکز در ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

filonmar | E+ | گتی ایماژ

سخت افزار کامپیوتر و هادی سهام کاهش یافت و در روز جمعه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود تراشه محموله به شرکت هواوی چین, تکنولوژی, قهرمان, بالا بردن ترس است که دولت چین می تواند مقابله به مثل و صدمه زدن به شرکت های آمریکایی با محدودیت های اضافی.

کوالکام کاهش یافت و بیش از 5% و اینتل بود پایین 1.4% در روز جمعه. چند شرکت های کوچکتر در صنعت سخت افزار نیز کاهش یافت و در روز جمعه از جمله میکرون (خاموش 2.9%), Lam پژوهش (بیش از 6%) و Qorvo (بیش از 4 درصد).

این کاهش نشان دهنده عدم اطمینان است که سهام به شدت متکی به بازار چین به عنوان ایالات متحده و چین spar در آخرین فصل از تجارت جنگ است. کوالکام همچنین در حال حاضر در ثبت اختراع و صدور مجوز اختلاف با Huawei.

در روز پنج شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقل مکان کرد و برای جلوگیری از محموله های نیمه هادی برای Huawei از chipmakers ایالات متحده با استفاده از نرم افزار و فن آوری است. Huawei نیاز به قطعات وارداتی و نرم افزار برای گوشی های هوشمند خود و زیرساخت های مخابراتی محصولات.

در پاسخ چین گزارش شده است که بررسی قابل توجه در برابر شرکت های آمریکایی با استفاده از “غیر قابل اعتماد نهاد لیست” که صدمه دیده و شرکت های ایالات متحده مانند کوالکام سیسکو و اپل با توجه به دولتی جهانی بار.

اپل پایین بود کمتر از 1% در معاملات روز جمعه. سیسکو به دست آورد کمتر از 1%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی