چینی کنسولگری در هوستون شد hotspot برای جاسوسی می گویند مقامات ایالات متحده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به چین هوستون کنسولگری جمعه آمد پس از سال ها از FBI هوش-جمع آوری است که حاکی از آن بود که یک کانون چینی جاسوسی در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته شده است مطلع در کنسولگری فعالیت پس به زودی پس از او در زمان دفتری مقامات ایالات متحده بگویید NBC News.

متعدد مقامات ایالات متحده می گویند هوستون کنسولگری استفاده شده است توسط دولت چین به سرقت ارزشمند تحقیقات پزشکی و درگیر در تلاش برای نفوذ به نفت و گاز و صنایع و که این نگرانی ها شده بود به خوبی در جریان به رئیس جمهور.

بیشتر از ان بی سی نیوز:

فعلی و سابق ایالات متحده در اجرای قانون مقامات می گویند کنسولگری است که به خوبی غنی شده بود و سخت برای جلوگیری از نظارت ایالات متحده و با تکنولوژی بالا مرکز ارتباطات به منظور هماهنگی و اجرای انواع عملیات جاسوسی.

روز چهارشنبه دولت آمریکا دستور داد چین به “توقف همه عملیات ها و حوادث” در کنسولگری.

ایالت و سناتور ” مارک وارنر D.-Va., عضو ارشد کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت: NBC اخبار را Katy Tur که او نمی خواهد بحث در مورد اطلاعات خاص در پشت چهارشنبه بسته شدن. “اما من می توانم به شما بگویم که برای دو سال گذشته گفت:” وارنر “من و دیگر اعضای اینتل کمیته برگزاری شده است طبقه بندی شده جلسات با رهبران کسب و کار و رهبران علمی در مورد تلاش های هماهنگ از حزب کمونیست چین به سرقت مالکیت معنوی به سرقت آن را از شرکت های به سرقت آن از دانشگاه به بهتر گارد.”

سناتور. وارنر پیشنهاد امروز اقدام رانده شد توسط FBI و هوش خود. فعلی و سابق فدرال مقامات اجرای قانون را تحسین حرکت به نزدیک کنسولگری چرا که آنها بر این باور بود که یک پیام قوی است که سر رسیده و تحویل داده می شود به دولت چین.

در روز سه شنبه شب ساعت قبل از اخبار کنسولگری را بسته اعلام شد, همسایگان متوجه شده و ثبت شده کوچک آتش سوزی در سطل در کنسولگری داخلی حیاط. هوستون آتش نشانی پاسخ داد و در بیانیه ای گفت: “خدمه آتش محروم بودند دسترسی کارکنان ساختمان … با توجه به توافق بین المللی برای دسترسی به این اموال تنها می تواند به دست آمده با رضایت.”

در یک آتش سوزی در کنسولگری تقریبا دقیقا سه سال پیش در این شهر آتش نشانی اجازه داده شد به خاموش کردن آتش و ستایش بود در یک مصاحبه مطبوعاتی با مقامات چینی.

به عنوان NBC News قبلا گزارش هوستون کنسولگری — همراه با چین دیگر کنسولگری ها و سفارت واشنگتن — نیز درگیر شده در “ماسک دیپلماسی’ در طول COVID-19 بیماری همه گیر. با چین جنوبی انتقاد بیش از coronavirus همه گیر آن ماموریت های دیپلماتیک در ایالات متحده آمریکا شد و در یک جذابیت, حمله, سازماندهی کمک های مالی از تجهیزات پزشکی و مواد غذایی به جوامع کوچک و بزرگ.

نمایش سخاوت به تلاش جوامع به طور معمول همراه با روبان-برش حوادث با مقامات محلی تحت پوشش به طور گسترده ای توسط چینی های دولتی, رسانه ها در زبان های متعدد و نمایش با کنسولگری و دولت چین در رسانه های اجتماعی.

فعلی و سابق اجرای قانون مقامات می گویند تمرکز توسط کنسولگری و دولت چین در نفت و گاز کسب و کار — که در حال تثبیت در هوستون – \گره خورده بود به تلاش برای درک اینکه چرا این شرکت ها آنقدر ماهر در پیدا کردن زمینه نفت و حفاری مکان در سراسر جهان است.

اف بی آی در هوستون انجام شده است, تحقیق در مورد تلاش از اتباع چینی به قیف تحقیقات پیشرفته از دانشگاه هوستون تگزاس MD Anderson Cancer Center بازگشت به چین است.

تلاش FBI متمرکز شده بود در بخشی در Keping شیه های گوارش و استاد در مرکز پزشکی و عضو دولت چین علم استخدام برنامه ای به نام “هزار استعداد” است که مربوط به جاسوسی و تلاش در ایالات متحده با توجه به دادگاه براده و متعدد مقامات ایالات متحده در جریان این موضوع است.

شیه دستگیر شد نامربوط شارژ در سال 2018 یک اتهام است کاهش یافته است و وکیل او گفته NBC News در آن زمان که مشتری خود را بدون آگاهی از یک جاسوسی مرتبط با تحقیق.

تشکر. مایکل McCaul, R.-Tex., صندلی از خانه کمیته امنیت ملی گفت که او تا به حال شده است در جریان بررسی است. “این یک سیستماتیک تلاش دولت چین برای رسیدن به امکانات پزشکی ما تحقیق و توسعه امکانات و دانشگاهیان و همچنین” McCaul گفت.

در آوریل 2019 سه از پنج اضافی دانشمندان شناسایی شده توسط مقامات فدرال به عنوان درگیر در تلاش برای سرقت آمریکایی تحقیقات به نمایندگی از چین در MD Anderson نیز سرنگون توسط موسسه. یک چهارم دانشمند استعفا داد و قبل از نتیجه گیری از بررسی و پنجم منظم بود توسط این مرکز است.

MD Anderson Cancer Center نقل مکان کرد و به آتش دانشمندان که اسامی آنان منتشر نشده پس از موسسه ملی بهداشت (NIH) تماس حداقل 55 تحقیقات پزشکی موسسات به گزارش اسامی محققان مشکوک به های بودجه فدرال تحقیقات با چین و یا دیگر خارجی دولت NIH گفت.

“هنگامی که NIH اطلاع MD Anderson از نگرانی با افراد خاص در درون آن نهاد دانشگاه در زمان گام های فوری برای زدودن این مشکل” NIH در بیانیه ای گفت.

یک NBC News نقد و بررسی از شدت redacted MD Anderson گزارش تحقیقات نشان می دهد آنها شامل جزئیات اطلاعات پرداخت از دانشگاه ها و نمودارهای مستند چگونه هزار استعدادهای برنامه شرکت در نشخوار-pro-موجود طرح که جبران پزشکان برای مالکیت معنوی.

یک گزارش گفت که محقق نشد “شواهد قانع کننده ای” که یک MD Anderson, دکتر, نیز برگزار شد و جبران موقعیت در یک دانشگاه است که پرداخت ماهانه یارانه از $30,000 RMB یا $4,322.

این گزارش نشان می دهد که MD Anderson, پس از به دست آوردن دسترسی به برخی از محققان ایمیل, حساب, کشف اسناد و مدارک که نشان داد امضا موافقت نامه مشاوره با اشخاص.

مدت کوتاهی قبل از شیه متهم شد در ماه اوت سال 2018 اف بی آی هوستون زمینه کار انجام شده بی سابقه ای عمومی جلسه با رهبران هوستون پزشکی, علم و موسسات دانشگاهی.

در اعلام این جلسه اداره گفت: “اف بی آی با این نسخهها کار از نزدیک با شرکای خصوصی و سازمان های دولتی به اطمینان حاصل شود که بودجه فدرال کمک هزینه های تحقیقاتی در حال نگهبانی و محافظت شده در برابر بی پروا در خارج از کشور دشمنان است.” آزادی مطبوعات نیست استناد به یک مورد خاص.

در این جلسه دکتر پیتر Pisters سر از MD Anderson Cancer Center گفت: “ما باید یک تعهد به مردم تگزاس — و به همه مردم رو به یک تشخیص سرطان — به انجام همه چیز ممکن است برای حفاظت از منابع و با خیال راحت و ایمن پیشبرد ماموریت ما برای پایان دادن به سرطان است.”

یک طبقه بندی نشده 2018 FBI یادداشت به دست آمده توسط ان بی سی نیوز می گوید: “چینی استعداد برنامه یک تهدید جدی برای ایالات متحده کسب و کار و دانشگاه ها از طریق جاسوسی اقتصادی و سرقت از IP.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر