رئیس جمهور چین شی جینپینگ و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در مراسم استقبال در سالن بزرگ مردم در پکن در نوامبر. 9, 2017.

نیکولاس Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر باعث خواهد شد چین خرید از آمریکا کالا در این سال به سقوط راه کوتاه از آنچه توافق شد به در “فاز یک” معامله تجاری با توجه به پیش بینی اندیشکده مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

آمریکا فکر می کنم مخزن پیش بینی شده است که صادرات از آمریکا کالا به چین می تواند در آمده و تنها 60 میلیارد دلار برای همه 2020 — بسیار کمتر از $186.6 میلیارد دلار مورد نیاز برای دیدار با الزامات مورد نیاز در این توافق است که هر دو کشور به امضا رسید و در ژانویه.

که پیش بینی می شد “مسلما” یک “بدترین سناریو” از آنجا که چینی خرید از آمریکا کالا می تواند بعد از آن در سال به عنوان بهبود اقتصاد اما هر گونه افزایش می دهد و هنوز “نمی خواهد به تغییر تصویر کلی فقط جزئیات” اسکات کندی, مشاور ارشد و امانت صندلی در کسب و کار و اقتصاد در CSIS نوشت: در یک جمعه گزارش.

“اهداف بودند هرگز واقع بینانه; آنها فقط پر زرق و برق اعداد به منظور تحت تاثیر قرار دادن. همه گیر ساخته شده غیر واقعی و غیر ممکن است,” او گفت:.

Coronavirus برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته و پکن در پاسخ با در نظر گرفتن اقدامات است که بسیاری از سخت گیرانه در نظر گرفته — مانند قفل کردن شهرها تعلیق حمل و نقل عمومی و بستن کسب و کار — برای جلوگیری از شیوع بیماری است. کسانی که اقدامات منجر به سقوط در تقاضا برای کالاها و خدمات در چین یکی از بزرگترین بازارهای مصرف است.

در نتیجه ایالات متحده کالا صادرات به چین کاهش یافت 10 ٪ در سال بیش از سال در سه ماهه اول سال 2020 اشاره کرد کندی با استناد به داده ها از وزارت تجارت ایالات متحده. رسمی ارزها برای خدمات است که هنوز منتشر نشده اما “آن است که به احتمال زیاد برای نشان دادن یک falloff با توجه به سقوط چینی, سفر و گردشگری و بسته شدن زود هنگام از دانشگاه های ایالات متحده,” او اضافه شده است.

عوامل متعددی شدند کاهش در ایالات متحده کالا صادرات به چین در سه ماهه اول:

  • صادرات انرژی شد “شاید بزرگترین ناامیدی” پس از سقوط توسط 33.3%;
  • فروش هواپیماهای تجاری بودند “اساسا در صفر” که از خودرو بودند توسط 46.9%;
  • صادرات سویا شد پایین تر 39.4%;
  • ایالات متحده عدم امکان استفاده از چین “در آسمان” تقاضا برای گوشت خوک زیر یک تب خوکی شیوع بیماری که ناشی از کمبود گوشت اصلی. اما coronavirus ناشی از بسیاری از آمریکایی گوشت-گیاهان پردازش به توقف تولید.

در فاز یک معامله تجاری چین توافق برای خرید اضافی $200 میلیارد دلار در کالاها و خدمات تا سال 2021 در بالای 2017 سطوح. که بدان معنی است که ایالات متحده کالا و خدمات-صادرات به چین باید صعود به حدود 290 میلیارد دلار در سال 2020 و $330 میلیارد دلار در سال 2021 با توجه به توافق منتشر شده توسط U. s. Trade Representative.

گزینه های برای مغلوب ساختن پیشی جستن

روابط بین ایالات متحده و چین را بدتر کرده اند در هفته های اخیر با واشنگتن و پکن ابراز مخالفت با بیش از انواع مسائل از جمله منشاء coronavirus.

تجدید تنش ها بین دو اقتصادی نیروگاهی پرسش در مورد وضعیت فاز یک توافقنامه تجارت که سرمایه گذاران و تحلیلگران به عنوان یک نوع آتش بس در ایالات متحده-چین آغاز شده است که دو سال پیش.

مقامهای هر دو کشور صحبت کرد بیش از این گوشی در هفته گذشته و توافق برای ماندن در دوره با توجه به تجارت و معامله ، رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: او “بسیار torn” در مورد اینکه آیا برای پایان دادن به این توافق است.

CSIS’ کندی مشخص شده در گزارش سه گزینه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به آدرس چین “عملکرد ضعیف” در انجام معامله تجاری:

  1. رفتن را از طریق چند مرحله ای با وضوح فرآیند به عنوان مشخص شده در قرارداد که شامل renegotiating اهداف و شکست که استفاده از “درمانی” اقدامات اضافی تعرفه ها;
  2. با کف دست زدن پنالتی در چین و احتمالا حتی خروج از معامله به طور کامل;
  3. می دانیم که این بیماری همه گیر را مختل کرده است چین توانایی خرید بیشتر از ایالات متحده کالا و واردات چین افزایش خواهد یافت به عنوان اقتصاد خود را راه اندازی مجدد.

هر یک از این گزینه ها دارای مزایا و معایب خاص خود نوشت کندی. دو گزینه اول می تواند اعلان اعتراض و اقدامات تلافی جویانه از چین سوم را به لحاظ سیاسی خطرناک رویکرد” برای مغلوب ساختن پیشی جستن او اضافه شده است.

“وجود دارد یک گزینه چهارم اما آن است که یک دولت را انتخاب کنید: اعتراف که خرید بخشی از معامله یک اشتباه بود برای شروع و تجدید نظر در کل رویکرد به چین,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی