درو Glatczak از Formulatrix مجموعه تا آخوندک خودکار مایع کنترل ربات در Mirimus آزمایشگاه در 8 آوریل سال 2020 در بروکلین شهر نیویورک است.

میشا فریدمن | گتی ایماژ

هکرهای مرتبط با دولت چین در حال تلاش برای سرقت coronavirus مربوط به تحقیقات واکسن و درمان و تست FBI و ایالات متحده آمریکا آژانس امنیت سایبر شنبه هشدار داد.

FBI در یک بیانیه مشترک با امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت گفته است که بررسی “هدف قرار دادن و سازش از ایالات متحده سازمان انجام COVID-19-پژوهش های مرتبط با [جمهوری خلق چین]-وابسته سایبر بازیگران و غیر سنتی جمع.”

هکرها گرفتار شده اند تلاش برای “شناسایی و بە دست آوردن مالکیت معنوی با ارزش” و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به کروناویروس پژوهش با توجه به این بیانیه.

“پتانسیل سرقت این اطلاعات را خدشه دار تحویل امن و موثر و کارآمد گزینه های درمان کردند.”

به امنیت سایبری و زیرساخت های آژانس امنیت یا CISA که یک بخش از وزارت امنیت میهن.

آژانس های فدرال خواست تمام ایالات متحده سازمان تحقیق در مورد ویروس به گوشت گاو تا خود امنیت سایبر شیوه برای “جلوگیری از پنهانی بررسی و یا سرقت از COVID-19-مربوط به مواد.”

Coronavirus سرچشمه در نزدیکی شهر ووهان در چین هوبئی استان است و پس از رشد به جهانی همه گیر است که آمار ایالات متحده سخت تر از هر کشور دیگر با توجه به داده ها در تایید Covid-19 موارد و مرگ و میر. بیش از 1.3 میلیون نفر و حداقل 82,389 مرگ و میر تا کنون شمارش شده است در ایالات متحده اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

آمریکا و رهبران سیاسی و کارشناسان بهداشت و درمان باید گفت که جهان ممکن است رها از بیماری تاثیر عظیم در زندگی روزانه برای میلیون ها نفر از مردم آورده است که اقتصاد آمریکا برای متوقف مجازی تا زمانی که یک واکسن موثر ساخته شده است به طور گسترده ای در دسترس است.

اما حتی اگر یک واکسن است که در یک گردن شکسته سرعت آن را هنوز هم می تواند حداقل یک سال تا 18 ماه به دور است.

“تحقیقات پزشکی شده است در این قلب چیزی است که چینی ها را می خواستم و چیزی آنها را درگیر در جاسوسی اقتصادی به” جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی گفت: CNBC در روز دوشنبه.

“این خواهد بود دیوانه به فکر می کنم که در حال حاضر چینی ها بودند نه در پشت برخی از سایبر فعالیت ما شاهد هدف قرار دادن ایالات متحده به شرکت های دارویی و با هدف قرار دادن موسسات تحقیقاتی در سراسر کشور است که در حال انجام coronavirus تحقیقات درمان و واکسن” Demers گفت: “ارز.”

آشکار بهداشت بحران ناشی از کروناویروس که آخرین شماره به سر و صدا روابط میان پکن و واشنگتن است. جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای در حال حاضر مشغول شدند در یک تخريبي جنگ تجاری با مالکیت معنوی و سرقت اثبات می شود یک نقطه sticking بین دو طرف است.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی شکایت کرده است که چینی مالکیت معنوی و سرقت مقرون به اقتصاد میلیاردها دلار درآمد و هزاران نفر از شغل و که آن را به تهدید امنیت ملی است. چین مدعی است که آن را نمی کند و شرکت در سرقت مالکیت معنوی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تلاش برای منزوی کردن چینی با تکنولوژی شرکت Huawei بزرگترین تجهیزات مخابراتی تولید در حال توسعه یک بزرگتر جای پایی در آمریکا و کشورهای شریک.

چین اقدامات را دریافت دو حزبی انتقاد: در اوایل سال جاری مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در زمان سخت ایستادگی در برابر انجام کسب و کار با هواوی و هشدار داد کشورهای دیگر به مقابله با این شرکت است.

پس از سالها مذاکرات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت چین در ماه ژانویه امضا اولین مرحله از موافقتنامه تجارت آزاد. اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در هفته های اخیر مقصر چین برای ویروس و به شدت به انتقاد دست زدن به آن از شیوع بیماری است.

“این می تواند متوقف شده است حق از کجا آمده است” مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت.

صبح روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما فقط ساخته شده یک معامله تجاری جوهر بود به سختی خشک و جهان آمار بود طاعون از چین است.”

“100 معاملات تجاری نمی دهند تفاوت – و همه کسانی که زندگی می کند بی گناه از دست داد!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

این در حال توسعه است ، لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

— CNBC برکلی لاولیس Jr. کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی