قاضی جان رابرتز بود به طور خلاصه در بیمارستان بستری ماه گذشته برای ضربه به سر پس از سقوط

ایالات متحده رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز شمار برای دادگاه رسمی پرتره در شرق کنفرانس اتاق در ساختمان دادگاه عالی 30 نوامبر 2018 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla

قاضی جان رابرتز بود به طور خلاصه در بیمارستان بستری ماه گذشته پس از او سقوط کرد و دچار آسیب به پیشانی خود را در حالی که راه رفتن در نزدیکی خانه اش یک سخنگوی دیوان عالی کشور روز سه شنبه گفت.

رابرتز 65 تحت درمان در یک بیمارستان ژوئن 21 و صرف شب در آنجا پس از او کاهش یافت در حالی که راه رفتن برای ورزش سخنگوی کتی Arberg در بیانیه ای گفت:.

“آسیب مورد نیاز بخیه و از فراوانی احتیاط او در آنجا ماند در بیمارستان شبانه و مرخص شد صبح روز بعد” Arberg گفت. “پزشکان او رد تشنج. آنها بر این باورند که سقوط شد به احتمال زیاد به علت سرگیجه ناشی از کم آبی است.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:
مغلوب ساختن پیشی جستن ‘رفتن با دل و روده’ در برگرفته و نژاد پرستی و خسته کننده برخی از دستیاران کاخ سفید
شاهزاده اندرو چهره موشکافی پس از Ghislaine ماکسول دستگیری
مری کی Letourneau معلم زندانی برای تجاوز به دانشجوی او بعد از ازدواج می میرد در 58

واشنگتن پست که اولین گزارش سقوط و آسیب گزارش داد که دادگاه را تایید آمد و در پاسخ به آن پرسش پس از ارسال دریافت یک نکته. پست گزارش داد که سقوط رخ داده در Chevy Chase باشگاه در Chevy Chase, مریلند است که در شمال غربی واشنگتن است.

رابرتز دچار تشنج در سال 2007 و او تا به حال مشابه اپیزود در سال 1993 آسوشیتد پرس گزارش داد در این زمان از سال 2007 حادثه است.

در این حادثه رابرتز دچار چه Arberg به نام “خوش خیم ایدیوپاتیک تشنج” AP گزارش داد در آن زمان است. او گفت: پس از آن که رابرتز قرار گرفتند “کامل عصبی ارزیابی نشان داد که هیچ دلیلی برای نگرانی است.”

رابرتز نامزد دریافت جایزه بود به رئیس دادگستری توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2005.

رابرتز در اواخر ماه گذشته پیوست و با دادگاه چهار لیبرال تر قاضیان به اعتصاب کردن لوئیزیانا دشوار محدودیت سقط جنین در یک 5-4 حاکم است.

دیوان عالی کشور به عنوان دیده می شود به طور فزاینده ای محافظه کار در ماه ژوئن نیز حکم داد که فدرال موجود قانون کار منع تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا فراجنسیتی وضعیت. که حاکم بود 6-3 با رابرتز پیوستن به اکثریت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر