آمریکا رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز

الکس ونگ | گتی ایماژ

قاضی جان رابرتز در روز جمعه متوقف شد پایین تر حکم دادگاه که مورد نیاز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوبه خود به کنگره مرموز مواد تولید شده در ارتباط با سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016.

منظور این است که رویه و نه مخالف دموکراتیک به رهبری قضایی مجلس کمیته است که انتظار می رود به درخواست دیوان عالی کشور در نهایت نیاز به وزارت دادگستری برای تحویل مدارک.

رابرتز’ عمل می آید یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته top دادگاه به طور موقت توقف مارس حاکم ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار سفارش وزارت دادگستری به دست مولر را هیئت منصفه مواد.

بدون رابرتز’ سفارش وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو گفت: وزارت دادگستری را مجبور به نوبه خود بیش از این سوابق در روز دوشنبه.

هیئت منصفه مواد است که به طور کلی محافظت از افشاء می تواند دستور داد منتشر شده توسط یک دادگاه در ارتباط با دادرسی قضایی. آمریکا با موفقیت استدلال کرد قبل از یک پنل سی دادگاه تجدید نظر فدرال که یک استیضاح دادگاه صلاحیت قضایی اقدام.

در حالی که تهمت بود تبرئه خود را در سنا استیضاح دادگاه در ماه فوریه دموکرات ها گفته اند که آنها می تواند در قرعه کشی جدید مقالات اگر مولر اسناد فاش شواهد جدید.

فرانسیسکو نوشت: در روز شنبه با تشکیل پرونده قضات که گذارم سی دادگاه استدلال “را افزایش جدی جدایی-از-قدرت نگرانی چرا که این امر به این معنی است که دادگاه های فدرال می تواند تحمیل شرایط کنگره را با استفاده از grand-داوران مواد در استیضاح و محاکمه.”

دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به موضوع یک مطلب اساسی حاکم در این ماده پس از دموکرات ها یک شانس برای پاسخ به این دولت تشکیل پرونده. رابرتز تعیین یک ضرب الاجل مارس 18 که برای پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی