شیکاگو 1968: میانه, شبه نظامیان پیاده روی خونین مسیر با هم

میانه, شبه نظامیان پیاده روی خونین مسیر با هم
سپتامبر 5, 1968

شیکاگو — خیابان هجدهم و میشیگان خیابان 15 طبقه از هتل هیلتون — بسیاری از زندگی ها تغییر شد که در امتداد خونین مسیر در پنج شنبه شب.

گارد ملی را با گاز اشک آور و مک های پلیس’ nightsticks آورده حداقل 2000 کنوانسیون نمایندگان و Yippies, مک کارتی, حامیان سیاسی و رادیکال به یک جامعه جدید که در آن برای چند ساعت کلمه “برادر” بود یک فرم استاندارد پستال حتی غریبه ها. اما جامعه حل شده به سرعت آن را بر اساس عشق و امید و احساساتی به نظر می رسید مانند تجملات در ریچارد دیلی شیکاگو. به جای آن یک حس مشترک است که برای زنده ماندن در امریکا, سیاسی مخالف حتی یک لیبرال را باید سرد و شجاع مایل به مبارزه هستند.

روز جمعه صبح حتی برخی از میانه های که پیوست و در تظاهرات خیابانی مردانی که همواره مصمم به کار در داخل سیستم سیاسی آمریکا را آغاز کرده بود به تعجب که آیا دولت بود که نماد تمام هفته با تانک و سیم خاردار واقعا موقت خود دشمن است.

***

در فواصل زمانی در طول هفته در خیابان های شیکاگو به حال شبیه یک نوع جدید از نمازخانه دین آنها شامل آخرین امید جان برای امریکا است. این یک روحیه است که به طول انجامید و گروه بندی های سیاسی به عنوان بسیاری از از Yippies که سیاستمداران به نام “آنارشیست و تروریست ها” را به عنوان آن را از مک کارتی داوطلبان که به عنوان ستایش آرمان افراد جوان اعتبارات به کشور خود.

پس از همه, یک Yippie یا عضو بسیج است که مدنی و حقوق کارگر و یا یک مک کارتی داوطلب که به تازگی به سمت دور از ناامیدی. او به رشد خود را مو بسته یک Viet Cong پین به او برگردان ترک خواندن پنج شنبه شب پستو شروع به تاکید سرمقاله در نگهبان یا برکلی بارباو فریاد “خوک” در چند پلیس. بلافاصله آمریکایی ها او را به عنوان معاصر ضد مسیح است. اما دوستان از جری روبین را می گویند که Yippie رهبر است که هنوز هم با افتخار از این واقعیت است که او کار می کرد برای Adlai استیونسون در سال 1956; تام هایدن همیشه برای تلفن های موبایل کمی دلتنگ زمانی که او به یاد می آورد که او در حال حاضر شب که جان کندی اعلام کرد برنامه های خود را برای سپاه صلح در دانشگاه میشیگان. بسیاری از اعضای چپ آمریکایی تبدیل شده اند انقلابیون زیرا آنها هیچ جایگزین دیگر — آنها هنوز هم می خواهید برای نجات کشور نه برای نابود کردن آن.

حتی در اوایل کنوانسیون هفته زمانی که مک کارتی داوطلبان هنوز هم در حال اجرا errands در هتل هیلتون متقاعد شده است که مرد خود را ممکن است برنده و مخالف نمایندگان بودند توطئه به زور باز کنوانسیون کارفرمایان از حزب دموکراتیک رادیکال’ تظاهرات بودند گاهی اوقات روشن پرشور روح است که به نام وطن پرست.

برای مثال در سه شنبه شب Yippies برگزار شد تجمع — سازمان ملل متحد-جشن تولد برای لیندون جانسون آنها آن را به نام شاید یادآوری این صحنه در والت دیزنی “آلیس در سرزمین عجایب” آنها خیلی لذت می برد به عنوان کودکان — که فیل Ochs به طور موقت تبدیل به یک احیای نشست. او خواست تظاهرکنندگان به تماس با پلیس “خوک ها” (“رفتار با عزت در خیابان” او گفت) و دریافت بیشتر تشویق از بزرگسالان که فرض کنیم که هر کسی که به شیکاگو رفت و شد یک معتاد مزاحم را تصور امکان پذیر است.

سپس Ochs شروع به آواز خواندن “جنگ تمام شده است.” هنگامی که او به خط “حتی خیانت ممکن است ارزش امتحان کنید” مخاطبان خود شروع به تحسین و تشویق بیشتر با صدای بلند از آن تا به حال تمام شب. سپس او رفت و به خط بعدی “این کشور است که بیش از حد جوان برای مردن” و تشویق حضار را به stomping, ریتمیک, تشویق. بسیاری از مردم Ochs سنگ به حال هرگز نگران مقدار در مورد سیاست تا زمانی که جنگ در ویتنام شروع به تداخل با زندگی خود را; آنها فرزندان نیکسون حامیان و یا از عمر دموکرات که جان کندی پر زرق و برق اما کمی بیش از حد رادیکال مردم که به دست آورد ارزش خود را از Playboy magazine; محصولات ضد کمونیست ’50s که شسته شد به تاریخ و کالج ها و دانشگاههای دولتی در موج جزر و مدی از ثروت که آیزنهاور سال منتشر شد. برخی از آنها مورد ضرب و شتم بر سر پلیس و طرد توسط خانواده خود را هنگامی که آنها شروع به اعتراض به جنگ مسالمت آمیز است. که نوع از چیزی که قرار بود به اتفاق می افتد در امریکا آنها تا به حال در مورد خواندن در دبیرستان مدنی دوره.

اما هنوز هم آنها معتقد بودند آنها را از گرو در اوردن می تواند کشور خود را به طوری که آنها را منتقل شدند و توسط یک خط از Ochs ” آهنگ.

در هنگامی که هزاران نفر از مردم آورده بودند برای بر پا نگه داشتن انگشتان دست خود را در هوا بالا در “V” ثبت شد که این هفته را غالب نماد است. Ochs ترک و آواز و حمایت از میکروفون ایستاده بود و در مرحله نواختن گیتار خود را کمی abstractedly. یک مرد سوخته خود را پیش نویس کارت و سپس یکی دیگر و سپس یک سوم آن را یک بیماری همه گیر از مصائب این نوع از با شکوه بیماری است که می سوزاند و ذهن مردان و تزکیه روح خود را; آن را باید جاروب بیش از انگلستان در طول سال از بیداری و یا روسیه پس از انقلاب است. به زودی بیش از 10 پیش نویس کارت دست تکان داد در هوا, پرچم, آزادی و مردم که تا به حال مشتعل آنها برافراشتند بر روی شانه خود را از دوستان است. آنها شسته شده بود در خون بره به دنیا آمد و دوباره به یک دنیای بهتر.

Ochs پیاده کردن مرحله. وجود دارد هیچ چیز بیشتر است که او می تواند انجام دهد. بسیاری از بچه ها که تا به حال stampeded سالن بزرگ که Ochs خواند و مبارزه پلیس بالا و پایین Michigan Avenue, سراسر, شنبه, شب, شد, بخشی از پنجشنبه مارس که متوقف شد, در 18th, خیابان, Michigan Avenue. فقط در حال حاضر آنها شده بود پیوست توسط نمایندگان و مک کارتی حامیان مردم آنها عمومی در نظر گرفته شده بیشتر قابل احترام است. و حضور میانه و سخنرانی که مک کارتی داده بود به هواداران خود در گرانت پارک که بعد از ظهر تغییر رفتار داعش. افرادی که تا به حال پرتاب سنگ در ماشین پلیس شب قبل از در حال حاضر اصرار داشت که خط مارس باقی می ماند منظم و آرام است. اعضای استقرار رفته بود بر روی خیابان ها با آنها عمل می کند با یاد حسن نیت خود را به متحدان جدید در خانه احساس راحتی کنید.

آن را غیر ممکن بود به این باور است که ماه مارس به کیر گرگوری را به رهبری نمایندگان و مقامات که می خواست ثابت کند که مخالفان می تواند راه رفتن آزادانه در خیابان های شیکاگو خواهد بود پراکنده توسط نیروی. آن را با مته سوراخ بسیار بیشتر شباهت به احترام حقوق مدنی تظاهرات از اوایل 60s از آن به عصبانی قیام های که گرفته شده بود در اوایل این هفته. در واقع این گروه که شهردار دیلی به حال مشخص شده به عنوان “آنارشیست” و “تروریستی” هیچ نقشی در سازماندهی اعتراض. پل Krassner در حال حاضر اعلام Yippies مرده و رنی دیویس بود منحل بسیج. پیاده روی به گرگوری خانه منجر شد توسط این نوع از مردم که داعش به عنوان فروش-outs زمانی که آنها به دنبال حفاظت از آنها; کنوانسیون نمایندگان مانند موری Kempton و پیتر وایس نیویورک تامی Frasner اوکلاهما; مقامات مانند هریس Woffard سابق دستیار رئیس جمهور کندی و کشیش ریچارد Neuhaus. یک احساس خاص است که شهردار دیلی خواهد حمایت مارس به همین دلیل لیندون جانسون پشتیبانی از آخرین تظاهرات بزرگ در سلما. معترضین خواهد به دست آوردن هیچ چیز ملموس — به جز شاید یک نوشابه رایگان پاپ در گرگوری خانه — و حزب دموکرات خواهد بود قادر به استفاده از ماه مارس به عنوان اثبات این که شیکاگو بود, بعد از همه, باز شهر.

اما عقل متعارف اشتباه بود. دیلی تصمیم به مارشال تمام نیروی لازم برای توقف مارس در 18th Street و Michigan Avenue, لبه, محله یهودی نشین, حتی اگر اقدامات خود را به جرم چند لیبرال. شاید او احساس کردند که با بابی کندی مرده و یوجین مک کارتی را شکست داد و نظرات لیبرال اهمیت در مورد به عنوان کمی به عنوان نظرات Yippies.

اما اگر گارد ملی فراوان نیروهای خود را برای جلوگیری از راهپیمایان همچنین حاضر به دستگیری آنها را به سرعت. اولین تظاهر کنندگان با شروع گرگوری گرفته شد یکی یکی در دقیقه-فواصل طولانی. که در آن نرخ را حداقل دو روز برای همه برای رسیدن به زندان است.

مثل این بود که در پایان یک خط مواد غذایی اواخر در یک بعد از ظهر جمعه: حتی خسته کننده تر از کسل کننده است. البته که گارد طرح — یا به مته سوراخ کردن مردم به طوری که آنها به طور کامل پراکنده شده و یا به آزار آنها را به شدت که آنها باعث یک حادثه است. و نظامی را درک جنبش روانشناسی کاملا. به زودی یک رهبر شبه نظامیان شروع به اصرار مردم برای عبور از خیابان در حال حاضر عجله خود بازداشت. او در بیان دقیق احساسات بسیاری از مارشال. او همچنین به گارد فرصتی برای حمله به تظاهرکنندگان به شدت به عنوان پلیس تا به حال شب قبل از.

به عنوان اولین گروه از مردم با عبور از خیابان بودند حدود 15 ثانیه از تنه زدن; سپس با صدای بلند انفجار به عنوان قوطی پس از قوطی های گاز اشک آور به زمین برخورد. ناگهان در یک چشم شروع به سوزاند. آن را غیر ممکن بود به جلو حرکت کند و دیگر هیچ. آنچه تا به حال شبیه joyously موفق سلما مارس فقط نیم ساعت زودتر در حال حاضر ناگهان به یاد یکی از کسانی گله از پناهندگان یکی را دیده است که اغلب در جنگ جهانی دوم, فیلم,:: گریه ناله آنها به عنوان فرار به فرار مجنون نیروی نظامی. و هر کس که استنشاق یک lungful از گاز اشک آور و یا که پوست رو خیس با سوزاندن گرز باید احساس برای چند دقیقه است که او خواهد مرد حتی قبل از خارج با سیم خاردار روب بودند که غرش کردن خیابان های تاریک می تواند به او برسد و او را. پس از شما, فرو کردن برخی از پیچیده تر گاز از ارتش استفاده می کند شما احساس می کنید برخی از شما هرگز دوباره قادر به نفس کشیدن. شما تهوع شما به خدا دعا می کنم شما می توانید استفراغ: شما در حال تنفس در داخل و خارج به سرعت که یک صلیب کشور دونده شلوار به نظر می رسد طولانی لوکس آه. به جای فرار از ارتش شما می خواهید به ضربه گیر کردن در برخی از کوچه و منتظر تشنج به پایان رسید. اما این وحشتناک بیش از حد در حال حاضر شما به شدت نگران حال اجرا است.

اما اکثر مردم که از گرز و گاز بسیار به سرعت. توسط نگهبانان دوم خود را منتشر رگبار گلوله تظاهرکنندگان تبدیل شده بود کاملا سرد است. چند تن از رهبران شناخته شده از بسیج یا Yippies بودند در خیابان — تام هایدن بود که در لباس مبدل با گرانت پارک جری روبین در زندان بود رنی دیویس شد و دوره نقاهت بعد از ضرب و شتم توسط پلیس — پس از تظاهرکنندگان توسعه یافته تصمیم گیری خود دستگاه در نقطه. انواع و اقسام مردم در زمان فرماندهی جانبازان از تظاهرات خشونت آمیز در اوکلند و سان فرانسیسکو; بچه ها که مشغول به کار بود برای مک کارتی در تمام سال رتبه-و-فایل Yippies بازگشت داوطلب سپاه صلح از اعضای فشار دهید. آنها ممکن است بحث های ایدئولوژیک خود را تفاوت در جناح چپ و مجلات و یا حتی در بلندگو ایستاده در مقابل گرانت پارک اما در حال حاضر در خیابان با سیم خاردار به طور مداوم نزدیک شدن به آنها با تشکیل یک ائتلاف ضرورت است.

رهبران جدید در توسعه یک استراتژی است که هر کس به نظر می رسید خوشحال به پذیرفتن. “آنها را تعقیب ما تمام راه را به پایین به هیلتون”; پیشنهاد شد و رله به تمام شدند. “آنها را پرتاب آنها گاز اشک آور که در آن نمایندگان می توانید آنها را ببینید.” سپس به عنوان سومین مجموعه از گاز اشک آور جاروب بر آنها خیابان ارتش متکی ابتدایی شکل از ارتباط است که تا به حال نگه داشته و آن را با هم تمام هفته شعار. “تمام جهان در حال تماشای تمام جهان است.” آنها پایدار و ثابت کر به خارج نقل مکان کرد و نزدیک تر و نزدیک تر به آنها.

با وجود زخم های خود را و خود اشک تظاهرکنندگان بودند دیگر ناامید پناهندگان اما آرام سربازان غیر خشونت آمیز ارتش. چوپانی, خارج, کردن, Michigan Avenue سمت هیلتون یکی از به یاد اخبار کلیپ های نیروهای روسیه وارد پراگ. اگر پیاده روی به کیر گرگوری خانه نشده بود به عنوان موفق به عنوان سلما مارس آن را به حال شده است در یک مسیر یا. آن را به حال شده است یک نوع جدید از تظاهرات, وحی امریکا در حال حاضر وضعیت: فرم muckraking با سند بود که رله توسط ارتباطات و رسانه به خانه از 50 میلیون نفر است.

***

“Part-time فاشیسم” یکی از معترضان می گوید آن را به نام. یک ساعت قبل او راه می رفت به برخی از گاز اشک آور با چشمان خود را تا حدودی باز شده بود و در واقع از دست داده و چشم انداز خود را برای چند دقیقه. در حال حاضر در گرانت پارک او توصیف تعطیلات او برنامه ریزی شده به تاکستان مارتا. سالانه ماهیگیری باس مسابقات برای شروع وجود دارد. هوا کمی ترد اما شنا است که هنوز هم پر زرق و برق: این یک زمان فوق العاده برای بازدید از این جزیره است. به عنوان او صحبت کردن سربازان با هیچ قابل رویت تحریک منتشر شده یک چهارم رگبار گلوله گاز اشک آور. “آن لعنتی هیولا” او گریه. “چگونه می تواند به آنها در حفظ و انجام است که به ما؟”

اما او نمی فرار — تقریبا هیچ بود. افراد باقی مانده در پشت ot پارک برای چند دقیقه. آنها شروع به لبه جلو هنگامی که یک بلندگو ایستاده ساخته شد و پیتر بومادران و مریم Travers از پیتر پل و مریم شروع به آواز خواندن. به زودی هزاران نفر از مردم نشسته بودند روی چمن پارک که اسپری گاز اشک آور هر زمان که هر کسی پا بر روی آن بیش از حد به شدت با بهره گیری از کنسرت رایگان. این ممکن است یک بود در پارک مرکزی یا Newport Folk جشنواره به جز تفنگ خارج و سیم خاردار حصار که از هم جدا پارک از خیابان. حتی پس از استاد از مراسم اعلام کرد شایعه که سربازان شده بود دستور داد به بار اسلحه های خود را — شاید با شاهد, شاید با گلوله — تقریبا هیچ کس به نظر می رسید به ترس. با وجود تکرار اشک gassings به نظر می رسید تقریبا غیر ممکن است برای آن گروه از آمریکایی ها به این باور وجود دارد که واقعا باطل روح پشت نظامی نمادها. وجود دارد ممکن است کمی خشونت در 18 و میشیگان کمی مشکل شب قبل از, اما آن را نمی تواند دوباره اتفاق می افتد در گرانت پارک, پس از نزدیک به حفاظت از هتل هیلتون این نمایندگان اتاق نامزدها مقر. “ما همه با هم در حال حاضر” پیتر بومادران گفت. “سربازان نمی خواهد جرات عبور از خط ما را از آهنگ.”

پیتر و مری شدند مناسب نمادهای این گروه که تا به حال عقب نشینی از 18 به خیابان گرانت پارک. وجود دارد بیشتر مک کارتی داوطلبان جوان حرفه ای نمایندگان و مقامات از وجود Yippies یا سیاسی اند. و بسیاری از رادیکال بودند و هنوز هم برای نمایش شرکت منش در احترام به اعضای استقرار که تا به حال به آنها پیوست. وجود دارد تقریبا به عنوان بسیاری از طعنه در پلیس و سربازان به عنوان یکی شنیده بود بعد از تعداد نسبتا کمی رادیکال سخنرانی.

خلق و خوی غالب این گروه تقریبا دعا ملایم به شدت آشتی جویانه. هر بار که نور فلش از هتل هیلتون ابراز یک نماینده در همبستگی با تظاهرکنندگان پاسخ بود یک مدت طولانی پشت سر هم از تشویق است. هر زمان که یک ماشین گذشت بوق آن شاخ برای نشان دادن همدردی جمعیت به نظر می رسید تقریبا به عنوان هیجان زده به عنوان آن شده اند که اگر یوجین مک کارتی به حال موفق به کسب نامزدی. مردم جمع شده بودند در گرانت پارک می خواستم به شدت باقی می ماند بخشی از امریکا به مخالفت با آن فعال است. شعار خود را تمام شب بود “به ما بپیوندید” و درخواست صادر شد به همه; ترک محل خود را در جهان است که لیندون جانسون ریچارد دیلی و هوبرت هامفری نمایندگی و عضویت در جامعه ما از عشق است. لطفا. با هم ما می توانیم بهتر و بیشتر سخاوتمندانه امریکا است.

احساس بود و حتی مذهبی تر از آن شده بود در سالن بزرگ. تظاهرکنندگان نگهداری آواز “God Bless America,” “این زمین من است, سرزمین,” “The Star Spangled Banner,” تکان دادن “V” نماد بالای سر خود را, درخواست سربازان برای پیوستن به در. آنها هرگز نمی, اما اگر شما راه می رفت پایین خط از نیروهای شما متوجه شده است که نه تنها یک مرد می تواند نگاه شما را در چشم. آنها به نظر می رسید نقل مکان کرد و اشتباه است.

زمانی که فیل Ochs رو روی بلندگو ایستاده او تقریبا تبدیل به تجمع در گرانت پارک را به مرتب کردن بر اساس همان جلسه نماز او الهام گرفته بود در سالن بزرگ. رو به سربازان نه معترضین به او التماس “یک مرد در میان شما به غیر روحانی کردن سلاح های خود را و آمد به طرف ما. ارتش در حال ساخت شما را به آلمانی ها به مردانی که تنها در اطاعت از دستورات. آن است که خیانت من اصرار اما واقعی میهن پرستی. من می دانم که شما باید برای رفتن به ایجاد مانع برای آنچه شما انجام, اما حداقل شما یک رایگان مرد از ماشین جنگی. به نام رابرت کندی از من بپرسید: آیا یک سرباز آمریکایی واقعی است که یک مرد است که مایل به آمدن به طرف ما?”

زمانی که Ochs شروع به آواز خواندن “I ain’t Marchin’ هر” تظاهرکنندگان شعار می دادند “به ما بپیوندید” آرام به عنوان اگر آن را یک مناجات. “آن صلح و یا تماس با آن دلیل آن تماس بگیرید و یا تماس با آن خیانت, اما من نمی marchin’ هر بیشتر” Ochs خواند. آن نماز بود که یک سرباز تنها ممکن است به عنوان الهام بخش برای تصمیم گیری در صلح به غیر روحانی کردن تفنگ خود را به عنوان بچه ها تا به حال سوخته خود را پیش نویس کارت های پیش از آن در هفته و پیوستن به در آهنگ راه است که باعث می شود کل ماشین نظامی خود را آغاز فروپاشی.

به امید یک خیال واهی است. نه یک سرباز عبور بیش از.

***

پنج ساعت پس از Ochs خواند یک اسکادران از پلیس گرفت آسانسور تا طبقه 15 از هتل هیلتون, حمله یک حزب است که برخی از مک کارتی کارگران به سازماندهی و ضرب و شتم بچه ها که تا به حال تمیز نگه داشته برای ژن فقط به عنوان زشت که آنها تا به حال مورد ضرب و شتم Yippies و رادیکال شب قبل از.

آنها ادعا می کنند که قوطی های آبجو و اجابت مزاج شده بود کاهش یافته و به خیابان زیر به وضوح بهانه ای برای خشونت: آنها کشیده خواب کودکان از اتاق که شد حتی رو Michigan Avenue, و شب چوب در آنها بیش از حد. حمله به نظر می رسد به عمد شده است. نیم ساعت زودتر تمام تلفن به 15 طبقه بودند قطع با توجه به McCarthy کارگران و در حال حاضر هیچ راهی برای داوطلبان به تماس برای کمک.

شاید حمله یک نماد شاید آن را به یک سیگنال. با آخرین نامزد معتدل رفته پلیس می تواند حتی در لیبرال ها که حفظ کرده بود باور خود را در امریکا’ poltical سیستم.

تهاجم مک کارتی مقر به نظر می رسید در اثر یک اعلام جنگ به مردم شده بود که التماس سربازان پلیس, نمایندگان, و هر آمریکایی که می تواند آنها را بشنود و یا آنها را به “پیوستن به ما” در تلاش برای تغییر این کشور مسالمت آمیز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıBMW Oil Changegünübirlik turlarEvlilik Büyüsübuy stripe account