مدیر عامل شرکت قرن 21 پدر و مادر می گوید حومه خانه جستجو است که در سراسر کشور پس از نیویورک منجر

به عنوان شهر نیویورک می رود مراکز شهری در سراسر ایالات متحده با توجه به Ryan Schneider, مدیر اجرایی Realogy منابع.

Coronavirus همه گیر تحت فشار قرار دادند تا ساکنان شهرستان و پتانسیل homebuyers به فرار متراکم مناطق مانند نیویورک و بخش هایی از کالیفرنیا حومه مکان به عنوان آمریکایی ها صرف زمان بیشتری را در خانه ،

در حالی که چرخش از شهری به حومه زندگی در جریان است و در بخش های خاصی از کشور علاقه در حال رشد است و در جای دیگر گفت: اشنایدر که شرکت املاک و مستغلات صاحب قرن 21 Coldwell بانکدار و Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول در میان مارک های دیگر است.

“در هر شهری جغرافیا ترافیک وب سایت از مردم و آنچه که آنها در جستجوی تغییر کرده است در مقابل شش تا 12 ماه پیش بود خیلی بیشتر حومه گفت: روز شنبه در CNBC “ارز.” “حتی در شهری, جغرافیای که در آن است که چرخش اتفاق افتاده در واقعی مسکن خرید و فروش و در عین حال مصرف کنندگان در جستجوی رفتن در این جهت و ما در ادامه برای دیدن است که از طریق تمام Covid بحران در سه ماه گذشته.”

اشنایدر معتقد است نیویورک اولیه کانون آمریکا Covid-19 شیوع می تواند در خدمت به عنوان یک bellwether برای بقیه کشور است. وای در حال حاضر بزرگترین گروه از homebuyers در کشور شده اند یک بخش کلیدی از تازه کشف شهری با مهاجرت در دولت است.

به عنوان coronavirus مستند نگه داشته و کارگران و خانواده های پناه در خانه های خود را برای ماه, علاقه به پروژه های بهبود صفحه اصلی و homebuying جستجو در حومه کد پستی رز شماره دو — دو سرعت که در مناطق شهر — به عنوان اوایل به عنوان ممکن است زمانی که بازار مسکن شروع به انتخاب کنید به بالا.

این روند تا به حال یک اثر بزرگ در شهر نیویورک اجاره خانه در بازار است. لیست آپارتمان بودند تا 85 ٪ در سال بیش از سال به بیش از 10 ، 000 در ماه ژوئن با توجه به داده ها از میلر ساموئل و داگلاس Elliman. میزان فرصت های شغلی نیز در یک رکورد شمال 3.6%.

در حالی که اشنایدر می گوید یک داستان متفاوت بودن گفت در homebuying بازار که در آن خرید و فروش شد تا در خرداد و هفته اول تیر قطعیت هنوز هم فراوان. اشنایدر نمی گویند که آیا او معتقد است که گلایه هدف قرار دادن بازار اجاره خواهد نفوذ به فروش طرف اما او قصد دارد به هوشیار باشند.

“ما در حال تماشای آن از نزدیک آنجا که ما دیده ایم منفی از Covid می توانید هر دو کلی و در جغرافیای خاص مانند آنچه که در نیویورک اتفاق افتاده اما شتاب در خرید و فروش به سمت بازار مسکن شده است بسیار قوی در حال حاضر برای چند ماه” اشنایدر گفت. “ما در حال بدیهی است که امیدوار است که همچنان ادامه دارد اما ما در حال تماشای Covid وضعیت نزدیک است.”

Realogy سهام به پایین بیش از 6% به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر. سهام کاهش یافته 25 درصد این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر