یک نمای کلی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری Edward R. Roybal دانشگاه در آتلانتا گرجستان در مارس 23 سال 2020 است.

تامی Chappell | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها coronavirus داشبورد ترکیبی از داده ها در دو نوع متفاوت از آزمون است که کارشناسان می گویند می تواند inflating آمار کلیدی که اپیدیولوژی استفاده برای نظارت بر شیوع بیماری است.

این سازمان به تازگی منتشر شده Covid-19 داده ردیاب داشبورد در تست ترکیبی از نتایج برای هر دو تست های تشخیصی که شناسایی زمان عفونت و آزمايشهاي که تشخیص اینکه آیا کسی که قبلا آلوده شده است. اپیدیولوژی احتیاط که آزمون طراحی شده برای همان هدف و مخلوط کردن داده ها می تواند ماسک واقعیت است.

CDC می گوید هدف آن جدا کردن داده ها در دو نوع آزمون به زودی.

“[صفحه] شامل تشخیصی و سرولوژی نتایج که شامل تکرار آزمایش برای افراد و همچنین به عنوان تست سرولوژی شمارش و اضافی سرولوژی آزمون اطلاعات از تجاری آزمایشگاه” CDC سخنگوی کریستن Nordlund گفت: در بیانیه ای به CNBC. “ما امیدواریم که این تست اطلاعات شکسته بین PCR [یا تست تشخیصی] و سرولوژی تست در هفته های آینده نیز هست.”

CDC پاسخ نمی دهند به CNBC پرس و جو در مورد این که چرا اطلاعات منتشر شد ترکیب شده است. این اطلس برای اولین بار گزارش CDC را داده است.

چون سرولوژی به معنای استفاده برای هر دو بدون علامت و علامتدار مردم در حالی که تست های تشخیصی و یا تست PCR در حال حاضر استفاده می شود اغلب به تایید مشکوک به عفونت مردم کمتر احتمال دارد که تست مثبت با تست سرولوژی از با تست PCR گفت: Robert Bednarczyk استادیار جهانی بهداشت و اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری.

“اگر ما در حال تست بیشتر مردم و پیدا کردن به عنوان بسیاری از موارد خواهد بود که نشانه آن است که همه چیز در حال بهتر شدن است,” او گفت: CNBC. “اما اگر این اتفاق می افتد چون ما مصنوعی باد تست اعداد, پس از آن ما نیست دیدن تصویر واقعی.”

آزمایشات تشخیصی که اکثر آنها نیاز به نمونه های جمع آوری شده با یک سواب بسیار مهم برای تماس با ردیابی و برای جلوگیری از گسترش این ویروس Bednarczyk گفت.

آزمايشهاي که با استفاده از یک نمونه خون استفاده می شود اپیدیولوژی به برآورد چقدر جمعیت در حال حاضر شده است در معرض ویروس Bednarczyk گفت. او اضافه کرد که آن را مفید از یک چشم انداز پژوهش اما نباید مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین دولت از شیوع بیماری است.

“بدون پاک کردن سیب به سیب مقايسه تعداد آزمون سرانه آن است که سخت به مقایسه نرخ بیماری های سراسر متحده,” او گفت:. “تست انواع باید از هم جدا شوند.”

در ازای اطلاعات فدرال-مجموعه دستورالعمل های مختلف ادارات دولتی بهداشت عمومی نیز گزارش خود را تست داده که ترکیب مد.

گرجستان ساخته شده است که یکی از قدیمیترین و بلند پروازانه ترین تصمیم گیری برای بازگشایی بخش های بزرگی از اقتصاد آن در حال حاضر ترکیبی از داده ها در دو آزمایش مکن تلگراف برای اولین بار گزارش شده است. گرجستان وزارت بهداشت به تایید CNBC در روز پنج شنبه است که در حال تلاش برای به روز رسانی وب سایت خود را برای جدا کردن داده ها. یک سخنگوی اضافه شده که 57,000 یا حدود 14 درصد از دولت تقریبا 407,000 آزمون اجرا شد و سرولوژی.

ویرجینیا و ورمونت تایید به CNBC که آنها قبلا در ترکیب داده ها در دو آزمون اما پس از به روز رسانی وب سایت خود را برای جدا کردن دو مجموعه داده.

تبيين داده ها ساخته شده است “حداقل” تاثیر گفت, ورمونت, وزارت بهداشت, سخنگوی بن ترومن اما او گفت: دولت ساخته شده حرکت می کند برای جلوگیری از تورم آزمون-رای مثبت و یک نقطه داده است که نشان می دهد تعداد زیادی از مردم تست شده که به نوبه خود مثبت برای ویروس. برخی از ایالت ها باید خود را گره خورده بازگشایی برنامه ریزی برای آزمون های خاص-مثبت نقاط عطف.

“به یک مورد شما باید به آزمایشگاه تایید از طریق یک آزمون مولکولی” می خواند توضیح این تصمیم برای جدا کردن داده ها از ورمونت اپیدمیولوژی اطلاعات تیم ارائه شده توسط ترومن. “اجازه می دهد تا برای [درصد] مثبت محاسبه ما به تنها شامل آن دسته از آزمون ها که به طور بالقوه می تواند شما را به طوری که تنها مولکولی انجام شد. اگر ما شامل سرولوژی ما باد مخرج.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی