یک عابر پیاده با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در آتلانتا گرجستان روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

الیاس Nouvelage | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ردیابی یک خوشه از coronavirus موارد در روستایی آرکانزاس به یک کلیسا کشیش و همسرش نشان می دهد که ایمان مبتنی بر سازمان ها و حوادث می تواند منابع Covid-19 انتقال بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده سه شنبه.

“این شیوع برجسته پتانسیل گسترده انتقال SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 هر دو در گروه تجمعات در طول رویدادهای کلیسا و در درون جامعه گسترده تر” محققان نوشت. “ایمان مبتنی بر سازمان است که عامل و یا برنامه ریزی برای از سرگیری فرد در عملیات, از جمله به طور منظم خدمات مجالس ترحیم و یا رویدادهای دیگر باید آگاه باشند از این پتانسیل بالا نرخ انتقال SARS-CoV-2.”

این گزارش می آید به عنوان مقامات دولتی در سراسر کشور, نمودار یک مسیر برای بازگشایی بخش از جامعه است. فرمانداران قرار داده شده درجات مختلفی از اعمال محدودیت بر ایمان مبتنی بر سازمان از آغاز شیوع. مقامات در لوئیزیانا, West Virginia, New Hampshire, دلاور و میشیگان قبلا حک شده معافیت های خاصی برای فعالیت های مذهبی تحت ایالت محدودیت.

در آرکانزاس, کلیسا, کشیش بودند و دو تایید موارد Covid-19 در شهرستان حدود 25,000, CDC می گوید. مقامات از آرکانزاس وزارت بهداشت شروع به تحقیق و تفحص در تاریخ 16 مارس به درک منبع انتقال و به منظور شناسایی دیگر که ممکن است در معرض.

تحقیقات ترسیم دو عفونت به سه روز کودکان رویداد برگزار شد در کلیسا بین 6 مارس و 8 مارس و یک گروه مطالعه کتاب مقدس تاریخ 11 مارس برگزار شد.

CDC نیست شناسایی کلیسای اما آرکانزاس دموکرات گازت گزارش مارس 23 که 34 عضو از اولین مجموعه کلیسای خدا در Greers Ferry که با حضور کودکان رویداد وجود تست مثبت برای ویروس.

CDC مطالعه گفت: 92 شرکت کنندگان تماس گرفته شد توسط مقامات بهداشتی. از آن 45 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند برای Covid-19 و 35 از کسانی که تست مثبت بودند و سه نفر کشته شدند. بدون علامت شرکت کنندگان بودند “به طور معمول آزمایش” CDC گفت.

گسترش این ویروس در این رویداد نیز به بیرون درز کرد به گسترده تر جامعه CDC محققان گفتند. حداقل 26 نفر که در گزارش تماس با شرکت کنندگان در کلیسا آزمایش مثبت برای Covid-19 و یکی از آنها درگذشت محققان گفتند.

“این افراد به احتمال زیاد آلوده بودند توسط کلیسا شرکت کنندگان” محققان به این نتیجه رسیدند. “این سازمان ها باید با محلی مقامات بهداشت برای تعیین نحوه اجرای دولت ایالات متحده راهنمای اصلاح فعالیت های در طول COVID-19 همه گیر برای جلوگیری از انتقال این ویروس به اعضای خود و جوامع خود.”

— CNBC تاکر Higgins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی