CDC می گوید ایالات متحده است راه بیش از حد ویروس برای کنترل بیماری همه گیر به عنوان موارد افزایش در سراسر کشور

ناصرو | No comments

آن Schuchat مدیر مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در حال سخنرانی در سنای آمریکا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی شنوایی در کنگره در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه 3 مارس سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

Coronavirus گسترش بیش از حد به سرعت و بیش از حد گسترده ایالات متحده آن را تحت کنترل دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز دوشنبه گفت.

ایالات متحده به رکورد روزانه عفونت های جدید در روز های اخیر به افزایش شیوع بیشتر در سراسر جنوب و غرب است. اخیر افزایش موارد جدید به رشد روزانه عفونت در آوریل هنگامی که این ویروس را لرزاند واشنگتن و غرب و هنگامی که مقامات دولتی فکر شیوع میزد اوج خود در ایالات متحده آمریکا

“ما در وضعیت نیوزیلند یا سنگاپور یا کره که در آن یک مورد جدید است که به سرعت شناسایی شده و تمام مخاطبین ترسیم شده و مردم جدا هستند که مریض هستند و افرادی که در معرض قرنطینه می شوند و آنها می توانند نگه داشتن همه چیز تحت کنترل او گفت:” در یک مصاحبه با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner. “ما راه بیش از حد ویروس در سراسر کشور است که در حال حاضر و پس از آن بسیار مایوس کننده است.”

نیوزیلند شیوع بیماری به اوج خود رسید و در اوایل ماه آوریل زمانی که کشور گزارش 89 موارد جدید در یک روز با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در ژوئن 8, مقامات اعلام کرد که هیچ بیشتر عفونت فعال در کشور جزیره تقریبا 5 میلیون. پس از یک تعداد انگشت شماری از موارد وارد شده به کشور از مسافران بین المللی اما مقامات بهداشت باید موفق به مهار عفونت تا کنون به کمتر از 10 جدید روزانه مورد در هر روز از طریق ژوئن.

کره جنوبی در میان اولین کشورهای خارج از چین به نبرد شیوع کروناویروس اما مقامات بهداشتی موفق به مهار بیماری همه گیر از طریق تهاجمی تست, تماس, ردیابی و جداسازی از افراد آلوده. شیوع بیماری به اوج خود رسید و در 851 عفونت های جدید گزارش شده در مارس 3, با توجه به هاپکینز’ داده اما این کشور گزارش شده کمتر از 100 مورد جدید در هر روز از آوریل 1.

مثل کره جنوبی و سنگاپور در بر داشت موفقیت های اولیه در جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق تهاجمی تست و ردیابی. اما در مارس ویروس شروع به گردش در میان جزیره های کشور مهاجر کارگر جامعه بالونی به شیوع است که به اوج خود رسید و در آوریل 20, زمانی که کشور, گزارش در مورد 1,400 جدید موارد با توجه به هاپکینز ” داده است. روزانه موارد جدید باید به طور پیوسته کاهش یافته و پس از آن و در روز یکشنبه این کشور گزارش داد 213 جدید موارد با توجه به هاپکینز ” داده است.

در حالی که شیوع بیماری در نیوزیلند کره جنوبی و سنگاپور شده اند متفاوت قدر و به دنبال های مختلف مدار مقامات در هر سه کشور در حال حاضر به سرعت پاسخ به هر عفونت به منظور تمبر از آنچه باقی مانده است از شیوع Schuchat گفت. آمریکا می ایستد در تضاد کامل را به عنوان آن را همچنان به گزارش بیش از 30000 عفونت های جدید در هر روز است.

“این است که واقعا در ابتدا” Schuchat گفت: ایالات متحده اخیر افزایش موارد جدید. “من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از افکار واهی و پوچ در سراسر کشور که هی تابستان است. همه چیز خوب میشه. ما بیش از این است و ما حتی شروع به بیش از این است. وجود دارد بسیاری از عوامل نگران کننده در مورد آخرین هفته یا بیشتر.”

اندازه مطلق از ایالات متحده و این واقعیت که این ویروس توسط هدف قرار دادن نقاط مختلف کشور در زمان های مختلف پیچیده پاسخ های عمومی در اینجا در مقایسه با کشورهای دیگر Schuchat گفت. کره جنوبی به عنوان مثال قادر به تمرکز بر پاسخ خود را در جنوب شهر دائگو برای یک زمان و تماس با ردیاب به سرعت مستقر زمانی که موارد جدید شد و بعد از آن در سئول پایتخت.

“آنچه که ما در ایالات متحده آن را سخت برای توصیف زیرا بسیاری از مختلف شیوع” Schuchat گفت. “وجود دارد یک موج باور نکردنی شتاب شدید مداخلات و اقدامات کنترلی که آورده اند و همه چیز را به یک سطح بسیار پایین تر از گردش در شهر نیویورک, کانکتیکات, New Jersey منطقه است. اما در بسیاری از نقاط کشور هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ویروس. و در بسیاری از مکان ها وجود دارد بیشتر ویروس در گردش از وجود دارد.”

Coronavirus ثابت کرده است که این نوع از ویروس است که Schuchat و همکاران او همیشه می ترسید ظهور کرد و او گفت:. او اضافه کرد که آن را به راحتی گسترش می یابد و هیچ کس به نظر می رسد که ایمنی به آن و آن را در واقع “stealthier از ما انتظار داشتند.”

“در حالی که شما برنامه ریزی برای آن شما فکر می کنم در مورد آن, شما باید که انسان انکار آن است که واقعا اتفاق می افتد در سازمان دیده بان خود را, اما آن اتفاق می افتد,” او گفت:. “تا آنجا که ما مطالعه [1918 flu pandemic] من فکر می کنم آنچه که ما در حال تجربه به عنوان یک جامعه جهانی واقعا بد است و آن را شبیه به سال 1918 تحول را تجربه کنند.”

با سطح کنونی گسترش Schuchat گفت: آمریکا باید “انتظار می رود این ویروس به ادامه گردش.” او افزود که مردم می تواند کمک به جلوگیری از گسترش عفونت با تمرین های اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را اما هیچ کس نباید در تعداد هر نوع کمک به جلوگیری از این ویروس تا یک واکسن هست.

“ما می توانیم آن را تحت تاثیر قرار, اما از نظر آب و هوا یا فصل به ما کمک می کند من فکر نمی کنم ما می توانید تعداد که” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>