CDC می گوید ایالات متحده می تواند coronavirus تحت کنترل در یک تا دو ماه اگر هر کس می پوشد یک ماسک

با توجه به اجتماعی فاصله خریداران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها در صف انتظار خارج گوچی به عنوان South Coast Plaza بازگشایی نیاز به مشتریان حفظ فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک صورت در ساحل جنوبی میدان چهار شنبه 11 ژوئن 2020 در کوستا مسا ،

Allen J. Schaben | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

ایالات متحده می تواند این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل در یک تا دو ماه اگر هر آمریکایی, عینک, ماسک, های برتر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رسمی روز سه شنبه گفت.

“زمان حال” رابرت Redfield, مدیر CDC گفت: در مصاحبه ای با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner. “من فکر می کنم اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من فکر می کنم در چهار شش هشت هفته ما می تواند این بیماری تحت کنترل است.”

هر دو CDC و سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر توصیه می کنند که مردم ماسک به عنوان یک راه برای کند کردن روند گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 13 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 574,600 از شنبه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“من فکر می کنم ما بسیار روشن در حال حاضر” Redfield گفت. “در حال حاضر زمان به پوشیدن ماسک.”

دانشمندان می گویند این ویروس می تواند از طریق قطرات تنفسی است که با تصویب هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. مطالعات نشان می دهد این ماسک ممکن است به عنوان یک خدمت مفید و مانع گسترش عفونت است.

برخی از محققان پیشنهاد کرده اند که coronavirus می تواند از طریق aerosolized قطرات یا ذرات است که سفر از طریق هوا به خصوص در تهویه ضعیف فضاهای. هفته گذشته اذعان کرد که انتقال هوابرد ممکن بود بیشتر در فضاهای بسته در داخل خانه گفت: تحقیقات بیشتری مورد نیاز بود به برخی از. اگر ویروس از طریق هوا پخش در چنین محیط های ماسک می تواند ثابت کند مهم تر برای جلوگیری از عفونت است.

پیش از آن در روز CDC منتشر شد یک مطالعه جدید که گفت: رهبران دولت باید در نظر بگیرید که نیاز به پوشش صورت برای کاهش گسترش ویروس. این مطالعه در دو نگاه میسوری سبک های مو که با آلوده شدند Covid-19 اما نمی تصویب آن را به مشتریان خود.

“با پتانسیل برای presymptomatic و بدون علامت انتقال گسترده اتخاذ سیاست هایی که نیاز به پوشش صورت در تنظیمات عمومی باید در نظر گرفته برای کاهش تاثیر و قدر اضافی امواج COVID-19” مطالعه منتشر شده توسط CDC گفت.

برخی از فرمانداران از جمله کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را صادر نیاز به پوشیدن پوشش صورت در عمومی و یا در برخی از محیط های که مردم قادر به عمل اجتماعی فاصله. اما هیچ متحده در سراسر کشور دستور like در چین و کشورهای دیگر. نه تمام ایالات در ایالات متحده صادر ماسک حکم و برخی با افزایش شیوع بیماری از جمله فلوریدا را ترک کرده اند آن را به محلی شهرها و استان ها. که سمت چپ ایالات متحده کسب و کار به اجرا در صورت پوشش مورد نیاز خود را به عنوان CNBC قبلا گزارش شده است.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی و دیگر مقامات بهداشت فدرال برای ارائه مشاوره به افکار عمومی به پوشیدن ماسک در اوایل شیوع.

در مصاحبه روز شنبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity تهمت گفت: “دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.”

“آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری از مسائل از جمله ماسک های صورت,” او گفت:. “شاید آنها اشتباه شاید نه. بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بسیاری از اشتباهات ساخته شد بسیاری از اشتباهات.”

در شنبه Trump عینک ماسک برای اولین بار در حالی که بازدید از والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

Redfield روز سه شنبه گفت که با پوشیدن یک ماسک است نه یک مسئله سیاسی است اما بهداشت عمومی یکی. او گفت که او خوشحال بود برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس با پوشیدن ماسک در به تازگی.

دیده بان: CDC مدیر آمریکایی ها نگران نیست پس آژانس مشاوره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر