CDC می گوید: هیچ شواهد روشنی coronavirus قرنطينه برای مسافران در نیویورک کار

دنیس مک دونالد | گتی ایماژ

هیچ شواهد روشنی خارج از دولت قرنطينه مانند کسانی که اعمال شده توسط نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات موثر در حاوی coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: پنج شنبه.

روز چهارشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که ورود مسافران در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات از فلوریدا و تگزاس و کشورهای دیگر با خونتان Covid-19 عفونت نرخ خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه و جریمه اگر آنها نمی, خود جدا. ایده این است که ایالات متحده می تواند خود را حفظ نرخ انتقال توسط بازداری nonresidents از سفر به سه کشور منطقه ،

“ما بسیار سخت کار می کرد برای به دست آوردن ویروسی نرخ انتقال به پایین” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری با فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت. “ما نمی خواهیم به دیدن آن بروید چرا که بسیاری از مردم می آیند به این منطقه است و آنها می توانند به معنای واقعی کلمه به ارمغان بیاورد عفونت با آنها.”

اما رابرت Redfield, مدیر CDC روز پنجشنبه گفت که این سازمان نمی هر گونه اطلاعات که برای حمایت از کسانی که اقدامات کار می کنند.

“من فکر نمی کنم ما باید هر گونه شواهد روشن در حال حاضر” او به خبرنگاران گفت: در طول یک اخبار و جلسه. “فرد متحده در حال ساخت خود تصمیم گیری فردی.”

“ما نمی هر گونه شواهد مبتنی بر داده ها برای حمایت از بهداشت عمومی ارزش است که تصمیم گیری,” او اضافه شده است.

این نظر توسط Redfield در آمد که در آمریکا در گزارش جدید تر coronavirus موارد در روز چهارشنبه از در هر روز قبل از, با توجه به شمارش توسط NBC News. به عنوان چهارشنبه, موارد, در حال رشد 5 درصد و یا بیشتر در 31 متحده در سراسر کشور از جمله فلوریدا و آریزونا و تگزاس مونتانا و آیداهو با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش نیز هست.

در ضمن ایالت نیویورک اوایل نقطه داغ در گزارش روز شنبه خود کمترین میزان بستری شدن پس از آن شیوع آغاز شده و در کمتر از 1000 نفر در بیمارستان بستری است.

کومو تبلیغ نقطه عطف در طول مصاحبه در سی ان ان پیش از آن در روز.

“این است که پس از سه ماه همه کار سخت و انجام درست و در نظر گرفتن این به طور جدی به او گفت:” انتقاد از کشورهای دیگر برای آنچه که او به نام “بازی سیاست” پیش از آن در شیوع.

دانشمندان می گویند این ویروس می تواند از طریق قطرات تنفسی است که با تصویب هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. با توجه به CDC وب سایت قرنطينه می تواند کمک به حفاظت از مردم با جلوگیری از قرار گرفتن در معرض به مردم است که یا ممکن است یک بیماری مسری.

تا مطمئن شوید که دیگر رهبران خارج از سه کشور منطقه را به اعمال محدودیت در ورودی سفر به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. برای مثال فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی در آوریل نیاز مردم در آینده به فلوریدا از شهر نیویورک در منطقه به خود قرنطینه برای 14 روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de