CDC بی سر و صدا منتشر شده در دستورالعمل های دقیق برای بازگشایی ما

ناصرو | No comments

CDC مدیر Robert R. Redfield صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در بردی مطبوعاتی کاخ سفید در آوریل 22, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر هدایت دقیق برای بازگشایی مدارس, جرم, حمل و نقل و غیر ضروری کسب و کار است که بسته شده بود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در ایالات متحده است.

60-صفحه سند ارسال شده در سایت بدون اعلام رسمی می آید هفته پس از برخی متحده اعلام کرد که آنها خواهد آسانسور stay-در-خانه سفارشات و شروع بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را. آن را نیز می آید به عنوان CDC باقی مانده است تا حد زیادی آرام در این بیماری همه گیر. مقامات آژانس در میانهی شب برگزار شد coronavirus مربوط به جلسه توجیهی در بیش از دو ماه.

این طرح توسط CDC به تشریح “سه رویکرد مرحله به مرحله” کاهش اجتماعی فاصله اقدامات و پیشنهاد استفاده از شش “راهگاهی” شاخص های ارزیابی که به حرکت را از طریق فاز دیگر. این راهگاهی شاخص شامل کاهش به تازگی گزارش Covid-19 موارد و اتاق اورژانس به عنوان به خوبی به عنوان یک “قوی” تست برنامه.

“در حالی که برخی از جوامع پیشرفت پی در پی از طریق بازگشایی فاز وجود دارد امکان recrudescence در برخی از مناطق” CDC نوشت و در آن هدایت است. “با توجه به این پتانسیل برای یک جهش در تعداد موارد و یا در سطح جامعه انتقال یک آستانه پایین برای برقراری دقیق تر کاهش استانداردهای ضروری خواهد بود.”

ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری از 18 صفحه طرح “باز کردن امریکا دوباره.” مانند CDC کاخ سفید طرح میسازد “سه فاز” با هدف هدایت نقاط کشور به حرکت تدریجی به سمت شل شدن محدودیت در کسب و کار و افراد است.

خواندن CDC دستورالعمل های زیر:

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>