پزشکی کارگران چرخ مرحوم بیمار بر روی برانکارد در پشت یک صفحه نمایش حریم خصوصی در بروکلین بیمارستان مرکز در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

استفانی کیت | گتی ایماژ

آمریکا مقامات بهداشتی را شناسایی کرده اند 5,000 مرگ و میر در شهر نیویورک بین آوریل و اوایل ماه مه است که ممکن است ناشی از Covid-19 اما نیست شمارش به عنوان بخشی از رسمی coronavirus مرگ و میر در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز دوشنبه گفت:.

شهر نیویورک مقامات بهداشتی گزارش 18,879 کل Covid-19 مرگ و میر در بین 11 مارس و آوریل 2 — 13,831 که تایید شده توسط آزمایشگاه و 5,048 که طبقه بندی به عنوان محتمل موارد بر اساس علائم بیماران و سایر عوامل با توجه به جدید CDC گزارش.

وجود اضافی 5,293 مرگ که نیست قبلا شناخته شده به عنوان تایید و یا احتمالی coronavirus موارد است که “ممکن است به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به این بیماری همه گیر” CDC گفت.

تعداد تایید و یا احتمالی Covid-19 مرگ و میر ممکن است شامل مرگ و میر در میان افراد مبتلا به ویروس “که دسترسی به تست تشخیصی آزمایش دروغ منفی و یا آلوده شد بعد از تست منفی درگذشت خارج از محیط مراقبت های بهداشتی و یا برای آنها Covid-19 بود مشکوک توسط یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به عنوان علت مرگ” CDC نوشت.

علاوه بر این, اجتماعی, فاصله, شیوه های تقاضا در بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و ترس مربوط به Covid-19 ممکن است منجر به تاخیر در به دنبال به دست آوردن و یا نجات بخش مراقبت آژانس گفت.

شهر نیویورک است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده است. پس از این شهر گزارش داد که اولین مورد در مارس 1, بهداشت مقامات تایید کرده اند بیش از 184,000 موارد و حداقل 19,789 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مقامات بهداشت پیشنهاد کرده اند درست است تعداد موارد و مرگ و میر است به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان برخی از افراد آلوده به این ویروس کشف نشده.

دانشمندان کشف کرده اند که حملات ویروس بسیار بیشتر از سیستم تنفسی شناسایی گردش خون, دستگاه گوارش و مشکلات عصبی به ویروس. یک چشم انداز مثبت در سکته مغزی و حملات قلبی در میان در غیر این صورت افراد سالم نیز نسبت به Covid-19.

این ویروس می تواند در هر نقطه از دو هفته به مدت هشت هفته از اول شروع علائم قبل از یک بیمار به بیمار به اندازه کافی به مرگ, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با استناد به آمار اولیه از چین است. ميانه زمان از اولین نشانه از نشانه های بهبودی برای موارد خفیف است که در حدود دو هفته و بین سه و شش هفته برای بیماران مبتلا شدید یا انتقادی بیماری با توجه به این که.

CDC گفت: مرگ و میر بیش از حد مشخص شد مرگ و میر با استفاده از اطلاعات وارد شده توسط بخش شهر نیویورک از سلامت و بهداشت روانی و محاسبه تفاوت بین فصلی رود پایه تعداد و گزارش تعداد مرگ و میر.

CDC گزارش منتشر شده از لحظات پس از این که هشدار داد که کشورهای مختلف است که باید برداشته coronavirus محدودیت و بازگشایی کسب و کار دیده می شود جهش در موارد.

در آمریکا و برخی از کشورهای در حال شروع به بازگشایی کسب و کار با وجود پیش بینی ها نشان می دهد آن منجر به افزایش مداوم تعداد Covid-19 موارد و مرگ و میر بیش از چند هفته آینده.

ماه گذشته گفت که کشورهایی که در آنها نیاز به مدیریت در اطراف coronavirus برای آینده قابل پیش بینی به عنوان موارد سطح و یا کاهش در برخی از کشورها در حالی که در اوج دیگران و resurging در مناطق که در آن Covid-19 همه گیر به نظر می رسد تحت کنترل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی