CDC می یابد اکثریت آمریکایی ها نمی خواهد احساس امنیت اگر coronavirus محدودیت برداشته سراسر کشور

دریای جهان اورلاندو مهمانان همین ماسک برای سوار ماکو coaster غلتکی در اورلاندو فلوریدا., چهار شنبه, ژوئن 11 سال 2020 است.

جو Burbank | اورلاندو سنتینل | تریبون سرویس خبری via Getty Images

اکثریت آمریکایی ها می گویند که آنها نمی خواهد احساس امنیت اگر اجتماعی فاصله اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus برداشته شد, در سراسر کشور, با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده جمعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آمریکا مقامات بهداشت انجام شده بیش از 4000 نظرسنجی در میان بزرگسالان در شهر نیویورک و لس آنجلس و به طور گسترده در سراسر ایالات متحده ممکن است بین 5 و ممکن است 12.

از 2,402 افرادی که به اتمام نظرسنجی 74.3 درصد گزارش شده آنها احساس ناامنی اگر آمریکا محدودیت برداشته شد در مقایسه با 81.5 درصد در شهر نیویورک و 73.4% در لس آنجلس با توجه به CDC. شهر نیویورک و لس آنجلس دیده می شود برخی از بزرگترین شیوع بیماری در آمریکا

در میان کسانی که گزارش شده است که آنها نمی خواهد احساس امنیت نشان داد که برخی از آنها خواهد با این وجود می خواهید جامعه استراتژی کاهش برداشته و خواهد قبول خطرات CDC نوشت.

این آژانس بهداشت گفت: پاسخ متفاوت “قابل توجهی” هنگامی که به دنبال در سن و وضعیت شغلی و ضروری کارگر وضعیت.

حدود 43 درصد از افراد بین سنین 18 و 24 گفت: آنها احساس امن اگر محدودیت برداشته شد دو بار به عنوان بالا در میان افراد 65 ساله و مسن تر در این گزارش گفت:. ضروری کارگران اختصاص 47.2 درصد از پاسخ دهندگان شاغل در آمریکا همگروه شدند و به احتمال زیاد بیشتر از شد غیرضروری کارگران که به گزارش آنها را به احساس امنیت کنم اگر اقدامات برداشته شد CDC گفت.

CDC گزارش می آید که برخی از کشورها مشاهده افزایش موارد پس از آنها برداشته stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار.

آریزونا گزارش اضافی 1,412 موارد جدید در روز پنج شنبه, آوردن دولت را در مجموع به 31,264. تعدادی از موارد را به صعود نزدیک به 300% از تاریخ 1 مه و تقریبا دو برابر شده پس از روز یادبود.

تگزاس در این هفته گزارش داد سه روز مستقیم از شکستن رکورد coronavirus بستری شدن در بیمارستان در دولت است. Coronavirus بستری شدن در بیمارستان در کشور را افزایش حدود 32 درصد از یادبود روز تعطیلات با توجه به دولت داده است.

“ما همه خسته از ماندن در خانه” CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی جی باتلر خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه. وی افزود: هدف این است که به نگه داشتن منحنی به عنوان صاف به عنوان ممکن است تشویق مردم به ادامه به رعایت بهداشت مناسب و اجتماعی فاصله.

هفته گذشته CDC مدیر رابرت Redfield قانونگذاران گفت او نگران بود آمریکایی ها را زیر نیست آژانس مشاوره متحده شروع به بازگشایی پس از بستن کسب و کار و محدود کردن فعالیت های.

CDC گفت: اکثر پاسخ دهندگان در سه گروه پشتیبانی stay-در-خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار تعطیل. علاوه بر این 67.3 درصد از پاسخ دهندگان در ایالات متحده 76.6% در شهر نیویورک و 69.1 درصد در لس آنجلس توافق کردند که غیر ضروری کارگران باید در خانه بمانند.

CDC باقی مانده است تا حد زیادی آرام در این بیماری همه گیر. مقامات آژانس نداده برگزار شد و باز نشست خبری در سه ماه. ماه گذشته آژانس بی سر و صدا منتشر شد هدایت دقیق برای بازگشایی مدارس, جرم, حمل و نقل و غیرضروری کسب و کار است که بسته شده بود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در آمریکا

روز جمعه CDC منتشر راهنمایی در مورد چگونه آمریکایی ها می توانند رزومه برخی از فعالیت ها با خیال راحت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme