CDC چشم Infinite به وصله پینه کردن coronavirus پیام برای افراد جوان به عنوان عفونت افزایش

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و با توجه به بهره برداری از رسانه های اجتماعی پلت فرم Infinite برای تشویق بیشتر جوانان آمریکایی به عمل بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی به عنوان coronavirus موارد خروش در میان افراد جوان در انتخابات گفت: پنج شنبه.

داده ها نشان می دهد که عفونت های جدید دیده می شود در سراسر کشور “در حال هدف قرار دادن افراد جوان,” CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. Redfield گفت که در حالی که افراد جوان در صورت کاهش خطر بیماری شدید و مرگ به علت Covid-19, میزان بالایی از عفونت در میان جوانان آمریکایی ها را افزایش می دهد شانس است که آنها را آلوده مسن در خطر مردم است.

افراد جوان ممکن است در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی به عنوان مسن آمریکایی CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی جی باتلر گفت: در تماس است.

“ما ممکن است نیاز به دریافت این پیام است که افراد جوان هستند به نحوی به طور طبیعی سیستم ایمنی بدن به این ویروس اگر چه آنها ممکن است در کاهش خطر ابتلا به عفونت شدید” او گفت:. “ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد عبارتند از رسانه های اجتماعی. ما در حال بررسی Infinite.”

عمل پکن مبتنی بر فن آوری های غول پیکر ByteDance, Infinite, یک پلت فرم رسانه های اجتماعی با تمرکز بر فرم کوتاه تصویری. این برنامه با استفاده از یک الگوریتم برای تعیین چه نوع از فیلم ها یک کاربر دوست دارد و ارائه آنها را در یک رونده صفحه. سازمان همچنین می توانید پرداخت به جای کوتاه-تصویری تبلیغات بر روی کاربران صفحات. برنامه منفجر شده در محبوبیت به خصوص در میان افراد جوان در سال های اخیر است.

نمایندگان Infinite نمی شد فورا در دسترس است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا CDC شده است در لمس در مورد بهداشت عمومی مبارزه است.

“این چیزی است که ما به دنبال به به و من از سن و سال است که من باید برای متوقف کردن و فکر می کنم چه Infinite اما من یاد گرفته ام که در طی ماه گذشته” ساقی اضافه شده است. فراتر از Infinite و دیگر رسانه های اجتماعی, استراتژی, ساقی گفت: CDC ممکن است موضوع اطلاعیه های خدمات عمومی به اصرار آمریکایی ها برای تمرین فیزیکی فاصله و به پوشیدن ماسک.

چند مقامات در آمریکا با گسترش شیوع بیماری باید نسبت به افزایش موارد به افراد جوان عدم عمل اجتماعی در فاصله میله ها هستند که ظرفیت. در فلوریدا متوسط سن فرد آلوده همچنان به کاهش در هفته های اخیر. روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش داد که متوسط سن بيماران 33 ساله از بیش از 65 سال در ماه مارس ،

فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis است با اشاره به کاهش متوسط سن بيماران به عنوان شواهدی وجود دارد که دولت به طور موثر حفاظت از آن بیشتر ساکنان آسیب پذیر است. با این حال کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci شنبه هشدار داد که دانشمندان در حال دیدن “بیشتر و بیشتر” عوارض با Covid-19 در افراد جوان است.

DeSantis و همچنین تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت باید هر دو نسبت به افزایش موارد در کشورهای خود را به افراد جوان عدم عمل اجتماعی فاصله به خصوص در میله های زندان.

در حالی که افراد جوان مبتلا به کروناویروس که در غیر این صورت سالم صورت شانس پایین تر مرگ یا بستری از افراد مسن تر “وجود دارد خطر ابتلا به برخی از بیماری های شدید از جمله در میان افراد جوان” باتلر گفت. دانشمندان نیز هنوز تحقیق در دراز مدت اثرات بهداشتی از آلوده شدن با کروناویروس که می تواند منجر به کیفیت زندگی مسائل برای بیماران جوان بعد از آن در زندگی است.

در حال حاضر به عنوان ویروس همچنان به گسترش به طور گسترده ای در میان افراد جوان قرار دادن بسیاری از مردم در سراسر کشور در معرض خطر و راه بازگشت پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر Redfield اذعان سلامت عمومی پیام به بیشتر موثر است.

“در حالی که تاثیر و عواقب ناشی از Covid عفونت در آنها ممکن است بسیار در ارتباط با بستری شدن در بیمارستان و مرگ آنها را به عنوان یک انتقال اتصال برای افراد است که می تواند در واقع در بالاتر از خطر” Redfield گفت: از افراد جوان است. “من باقی می ماند در مورد تلاش برای درک موثر بهداشت عمومی پیام است که ما باید برای رسیدن به آن دسته از افرادی که با سن کمتر از 45 زیر سن 30.”

برخی از مقامات بهداشت عمومی ابراز نا امیدی است که CDC باقی مانده تا حد زیادی آرام از طریق ماه های مارس و آوریل به عنوان ویروس در زمان برگزاری عمدتا در نیویورک و شرق. آن را تا ماه ژوئن که CDC از سر گرفته شد به طور منظم اخبار جلسات پس از یک وقفه آغاز شد که در ماه مارس است.

دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه برای مثال نوشت: در یک op-ed در ماه آوریل که “CDC شده است توضیح ندارد و آمریکایی ها درد و رنج و مرگ برای آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de