CDC آمریکا شمالی به سمت جنوب برای تعطیلات ممکن است به سرزنش برای افزایش coronavirus موارد نه دولت reopenings

فعلی افزایش coronavirus موارد در سراسر آمریکای جنوبی ممکن است ناشی از شمالی که سفر کرده جنوبی برای تعطیلات در سراسر روز یادبود گفت: دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“اگر شما نگاه در جنوب, همه چیز در اطراف اتفاق افتاد ژوئن 12 تا 16 ژوئن. آن را به طور همزمان همه نوع از ظهور او گفت:” در مصاحبه روز شنبه با دکتر هوارد Bauchner از مجله انجمن پزشکی آمریکا. مستقل از دولت بازگشایی برنامه “ما از این دیدگاه که وجود دارد چیزی دیگری بود که راننده است. شاید روز یادبود نه آخر هفته اما روز یادبود هفته که در آن بسیاری از شمالی ها تصمیم به رفتن جنوبی برای تعطیلات.”

چون جنوبی نشده بود و در عین حال با تجربه زیادی شیوع بیماری مانند غرب بسیاری از ایالت های جنوبی و شهرستانها بازگشایی کافه ها و ورزشگاه های اولیه و نیاز ندارد مردم را به پوشیدن ماسک یا به عمل اجتماعی فاصله “است که به طور جدی” Redfield گفت. هنگامی که ویروس معرفی شد در این مناطق است که می تواند اجازه آن را به گسترش به سرعت.

Redfield نمی ارائه هر گونه اطلاعات تا نظریه خود را که شمالی سفر جنوب به سرزنش برای افزایش موارد است. و به عنوان متحده آماده بازگشایی به تدریج برخی از مقامات قبلا هشدار داد که منطقه ای هماهنگی لازم بود به طوری که برخی از ایالت ها بازگشایی خواهد نه جذب مسافران از مناطق که در آن ویروس شایع تر است.

“چیزی اتفاق افتاده است در اواسط ماه ژوئن که ما در حال حاضر مقابله با راست, در حال حاضر,” Redfield اضافه شده است. “و آن را به عنوان ساده به عنوان تنها گفتن آن مربوط به زمان بازگشایی یا نه بازگشایی.”

موارد جدید شده است به طور پیوسته در حال افزایش در سراسر به اصطلاح آفتاب کمربند رانده شده توسط فلوریدا تگزاس و کالیفرنیا که در مجموع باید ساخته شده نزدیک به نیمی از تمام موارد جدید در ایالات متحده در برخی از روز های اخیر. رهبری به اصطلاح hot-spot متحده در این کشور است که در حال حاضر به طور متوسط بیش از 60 ، 000 مورد جدید در هر روز بر اساس یک هفت روز به طور متوسط محاسبه شده توسط CNBC با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

طی هفته گذشته یا بیشتر Covid-19 مرگ و میر را آغاز کرده اند که به افزایش نیز هست. مقامات دولتی تا به حال با اشاره به این واقعیت که این ویروس به نظر می رسد بیشتر آلوده کردن افراد جوان هستند که با عدم رعایت بهداشت عمومی ارشاد در سراسر جنوب به عنوان دلیل به این امید که مرگ ادامه خواهد داد به کاهش و حتی به عنوان موارد افزایش یافته است. اما در روز دوشنبه, آریزونا, کارولینای جنوبی و تگزاس همه آمار رکورد روزانه به طور متوسط مرگ و میر بر اساس هفت روز به طور متوسط با استفاده از داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

Redfield دفاع آمریکا coronavirus پاسخ گفت که پیش بینی اولیه تخمین زده است که این ویروس می تواند را کشته اند تا به 2.4 میلیون نفر در ایالات متحده او اضافه کرد که “در حالی که کامل نیست” ایالات متحده در پاسخ به “واقعا تاثیر ساخته شده است.” به طور خاص او ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تعلیق سفر به و از چین و حتی ویروس ها نیز شروع به گسترش به آمریکا از بخش هایی از اروپا ، یک تجزیه و تحلیل از ویروس گونه های یافت شده در شهر نیویورک و در جای دیگر بعد از آن نشان داد که شیوع بذردار بود در درجه اول توسط مسافران از اروپا و نه چین.

“ما سعی کردیم به کشورهای راهنمایی در مورد نحوه بازگشایی با خیال راحت. من فکر می کنم هدایت ما قرار داده بود واقعا صدای” او گفت:. “من فکر می کنم اگر شما نگاه انتقادی چند متحده در واقع به دنبال آن است که هدایت اگر چه من فکر نمی کنم این بازگشایی در واقع آنچه رانندگی فعلی جنوب گسترش در حال حاضر.”

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی قبلا گفته برخی از کشورهای بازگشایی بدون نشست فدرال راهنمایی برای انجام این کار است. چنین دستورالعمل گنجانده شده است برای مثال کافی تماس با ردیابی زیرساخت و 15 روز متوالی کاهش موارد جدید.

Redfield نظرات به نظر می رسد در تضاد با سخنان Fauci, که در مصاحبه ای گفت: روز شنبه که ایالات متحده شاهد افزایش جدید Covid-19 عفونت چرا که این کشور هرگز خاموش به طور کامل.

در اوایل شیوع ایالات متحده coronavirus موارد به اوج خود رسید و در حدود 30 ، 000 مورد جدید یک روز قبل از سقوط و plateauing در حدود 20,000 موارد جدید در هر روز در اواسط ماه مه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی در اواخر آوریل تا ژوئن موارد جدید شروع به افزایش Fauci گفت: Stanford Medicine Dean دکتر لوید جزئی در طول مصاحبه. ایالات متحده در حال حاضر به طور متوسط حدود 60,000 موارد جدید در روز, با توجه به مدت هفت روز به طور متوسط از موارد ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما تعطیل به طور کامل” Fauci گفت. “ما نیاز به رسم یک چند متری و می گویند” ما نمی توانید اقامت تعطیل برای همیشه لطفا برای.’ …شما رو به تعطیل اما پس از آن شما رو به تدریج باز است.”

CDC و بهداشت فردی مقامات به طور فزاینده ای مواجه شده است فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر اعضای دولت او. در مصاحبه روز شنبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity رئیس جمهور گفت: “دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.

“آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری از مسائل از جمله ماسک های صورت,” او گفت:. “شاید آنها اشتباه شاید نه. بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بسیاری از اشتباهات ساخته شد بسیاری از اشتباهات.”

و هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان CDC را راهنمایی در مورد چگونگی مدارس باید در نظر بازگشایی به عنوان “سخت” “گران” و “غیر عملی است.” معاون رئیس جمهور مایک پنس بعد گفت: در یک مجلس Coronavirus نیروی کار جلسه که CDC خواهد بود صدور راهنمایی های جدید برای تکمیل آن قبلا منتشر شده اسناد و مدارک.

“اگر شما تصمیم به تعریف خودتان خارجی انتقاد من به شما بگویم این است که یک کار برای شما” Redfield روز سه شنبه گفت. “من فکر می کنم اگر ما فقط می تواند متحد به عنوان یک کشور تحقق است که ما ابزار. ما در حال دفاع ندارد.”

پیشتر در روز سه شنبه چهار سابق CDC مدیران نوشت: در یک op-ed منتشر شده در واشنگتن پست که آمریکا چهره “دو مخالفان” در تلاش خود را برای بازگشایی این کشور: Covid-19 و سیاستمداران و دیگران در تلاش برای تضعیف CDC.

“این غیر معمول نیست برای CDC دستورالعمل به تغییر و یا اصلاح در طول یک فرآیند ترخیص کالا از گمرک که حرکت می کند از طریق چندین سازمان و کاخ سفید است. اما این فوق العاده است که به صورت دستورالعمل به تضعیف شود و پس از آزادی” را نوشت سابق CDC مدیران: تام فریدن که در خدمت تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور; Jeffrey Koplan که در خدمت تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش; David Satcher که خدمت زیر کلینتون و ریچارد Besser که خدمت زیر اوباما.

“در هفته ی گذشته و به توصیه دولت در ادامه به بازیگران سکس شک در این سازمان توصیه و نقش مهمی در اطلاع رسانی و هدایت این کشور همه گیر پاسخ” گفتند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر