CDC ممنوعیت ایالات متحده کشتی از طریق سپتامبر با استناد به ‘جریان’ شیوع کروناویروس در کشتی

یک مرد هدایت قایق خود را در کنار کشتی های کروز مستقر در بندر لانگ بیچ در طول COVID-19 Coronavirus همه گیر در آوریل 11, 2020 در لانگ بیچ کالیفرنیا است.

Apu گومز | گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز پنج شنبه تمدید ممنوعیت آن در cruising در ایالات متحده آب از طریق سپتامبر. 30 با استناد به “مداوم” شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی.

CDC را بدون بادبان منظور قبلا با توجه به پایان می رسد در جولای 24. خط کروز انجمن بین المللی که نشان دهنده بزرگترین خطوط کروز در جهان اعلام کرد در ماه گذشته است که اعضای آن به حال تعلیق عملیات تا سپتامبر. 15.

سهام نروژی کروز خط پایان رسید و این روز را بیش از 15 درصد است. رویال کارائیب سهام کاهش یافته است بیش از 7 درصد و سهام کارناوال Corp. معامله نزدیک به 10% پایین تر در بازار نزدیک است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را لرزاند هر سه شرکت به خصوص سخت به عنوان آن را به ارمغان آورد سفر جهانی به شدت. هر سه شرکت شده اند عامل با کم و یا هیچ درآمد از اواسط ماه مارس زمانی که گروه تجارت گفت: اعضای خود را تعلیق عملیات. سهام نروژی هستند و در حال حاضر بیش از 73 درصد در سال در حالی که سلطنتی کاهش یافته است و بیش از 59 درصد. سهام کارناوال Corp., بزرگترین کروز اپراتور در جهان سقوط کرده بیش از 68 درصد از Jan. 1.

CDC گفت آن بوده است در ارتباط با هر سه شرکت به عنوان به خوبی به عنوان گروه تجارت و کروز دیگر اپراتورها از جمله دیزنی در ارزیابی برنامه های خود را برای از سرگیری عملیات با خیال راحت. CDC گفت: تمام طرح های آن در ابتدا دریافت شده از کروز اپراتورهای شده اند “ناقص” و “نه به طور کامل تمام نیازهای” گذاشته در سلامت آژانس مارس 15 بدون بادبان فرمت سفارش.

در گسترش بان کی مون روز پنجشنبه, CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت که داده های جمع آوری شده توسط آژانس را نشان می دهد حداقل 2,973 Covid-19 عفونت یا Covid مانند بیماری و همچنین 34 مرگ آمد از کشتی های کروز پس از سی دی شروع به ردیابی داده ها در اوایل این سال است.

“این داده ها همچنین نشان داد در مجموع 99 شیوع بیماری در 123 مختلف کشتی های کروز به این معنی است که 80% از کشتی در آمریکا صلاحیت قرار گرفتند COVID-19 در طول این زمان در قاب” Redfield نوشت: در این نامه است. “علاوه بر این 9 کشتی هنوز در حال انجام و یا حل و فصل COVID-19 شیوع بیماری در هیئت مدیره است.”

Redfield نوشت که در حال حاضر شواهد علمی نشان می دهد که کشتی های کروز در حال حاضر در معرض خطر بیشتری از انتقال Covid-19 از تنظیمات دیگر. وی با ذکر یک مطالعه منتشر شده در مجله طب مسافرتی که گفت: پایه نرخ تولید مثل تعدادی اپیدیولوژی استفاده برای محاسبه تعداد موارد جدید انتظار از هر فرد آلوده شد 14.8 روی الماس شاهزاده خانم, یکی از اولین کشتی های کروز به تجربه یک پردازنده شیوع.

که بدان معنی است که هر فرد آلوده روی الماس شاهزاده برآورد شد برای تصویب آن را به نزدیک به 15 نفر دیگر به طور متوسط.

“این نرخ تولید مثل در حدود چهار برابر بیشتر از R0 اصلی کانون شیوع در ووهان چین…,” Redfield نوشت. “کشتی کروز شرایط تکثير در حال حاضر بسیار انتقال بیماری است.”

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر