جدیدترین گارسیا, مدیر عامل شرکت Carvana

اسکات Mlyn | CNBC

سهام Carvana سقوط دو رقمی در دوران پس از معاملات بازار پس از خرده فروش خودرو گزارش از دست دادن خالص $183.6 میلیون نفر در طول سه ماهه اول.

این شرکت از دست دادن گسترده تر توسط 122.3 درصد نسبت به آن از دست دادن $82.6 میلیون نفر در طول سه ماهه اول سال 2019. به استفاده از خودرو در پلت فرم تجارت الکترونیک گزارش یک تنظیم از دست دادن خالص $1.18 هر سهم.

Carvana سهام کاهش یافت و حدود 11 درصد قبل از دوره نقاهت به حدود 83.75 پایین 8.2%. سهام پایین 1% این سال است.

در نامه ای به سهامداران Carvana اشاره به کروناویروس به عنوان یک “غیر منتظره مسیر انحرافی” که “به ارمغان آورد بی سابقه ای تغییر در سرعت بی سابقه است.”

Carvana گفت: حاشیه آن برای سه ماهه بود در قرمز در 12.6% از جمله 2.4 درصد مربوط به coronavirus برجسته تلفات coronavirus گرفته شده و حتی خرده فروشان آنلاین مانند Carvana.

این شرکت تنظیم pretax دست دادن $138.9 میلیون نفر در طول سه ماهه اول بیش از دو برابر $59 میلیون سال قبل. آن گزارش درآمد سه ماهه اول سال نزدیک به $1.098 میلیارد بود و کمی پایین تر Refinitv برآورد $1.140 میلیارد دلار است.

این نتایج با وجود Carvana گزارش 42.6 درصد افزایش در فروش به 52,427 واحد در طول سه ماه اول سال.

استفاده می شود فروش خودرو کاهش یافته است بیش از فروش خودرو در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته J. D. Power. بسیاری از خودروسازان گزارش دو رقمی کاهش فروش خودرو جدید برای مارس به رهبری عظیم قطره در طول نیمه دوم ماه.

برای کمک به در طول همه گیر Carvana اجرا touchless سیستم تحویل و ارائه شده است 90 روز معوق پرداخت. که در علاوه بر این به تحویل و هفت روز تست رایگان خودرو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی