کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom

غنی Pedroncelli | AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت نرخ بیکاری می تواند رسیدن به اوج 24.5 درصد با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس به عنوان دولت او چنگ زدن با یک کسر بودجه از $54.3 میلیارد دلار است.

نزدیک به 4.6 میلیون کالیفرنیا را برای ثبت تعداد مدعیان بیکاری از مارس 12 است که 2.4 میلیون بیشتر کارگران در مقایسه با زمانی که به اوج بیکاری سطح از عواقب بحران مالی Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما در حال طرح ریزی ما در اسناد و مدارک است که ما در حال قرار دادن امروز ما ممکن است تجدید نظر از ژانویه که بودجه ای که بیکاری را به اوج شمالی از 24.5%. یکی می تواند استدلال می کنند که ما در حال حاضر وجود دارد” Newsom گفت. “ما در یک زمان است که به سادگی بی سابقه است.”

در اوایل سال جاری Newsom بودجه گزارش 5.6 میلیارد دلار مازاد و یک رکورد کم 3.9 درصد نرخ بیکاری است. اقتصادی خرید اینترنتی از دولت stay-at-home سفارشات که در توقیف غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور از اواسط ماه مارس مجبور است دولت او برای پر کردن کمبود بیش از $54 میلیارد دلار است.

در روز پنج شنبه Newsom نشان داد که تجدید نظر در بودجه پیشنهادی است که نشان دهنده کاهش درآمد از 22.3 درصد از بودجه به او پیشنهاد قبل از شیوع کروناویروس. او گفت که درآمد حاصل از مالیات بر درآمد شخصی, شرکت, مالیات و مالیات بر فروش.

فروش مالیات بر درآمد گرفته است بزرگترین ضربه او گفت: به عنوان مصرف کنندگان قادر به خرید آنها یک بار بود و شروع به صرف کمتر است.

Newsom گفت: جدیدترین پیشنهاد بودجه که لغو $6.1 میلیارد دلار در برنامه های توسعه و افزایش هزینه ها طراحی شده برای محافظت از دولت تعهد به بهداشت عمومی و ایمنی عمومی آموزش و پرورش گفت.

دولت به دنبال ندارد برای حل کسری بودجه “یک شبه” را چند سال استراتژی در آینده بودجه برای کمک به پر کردن کسری Newsom گفت. دولت او را مجبور به عقب نشینی اکثریت طرح های آنها به دنبال صندوق در ابتدای سال مانند گسترش مراقبت از کودکان و مراقبت های بهداشتی پوشش, او گفت:.

Newsom ستایش مجلس نانسی پلوسی را 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه که پاداش حدود 1 تریلیون دلار در برای کمک به دولت های ایالتی و محلی.

“در حالی که این ممکن است یک دانشگاهی ورزش یک ورزش فکری از متعادل کردن بودجه دولت این ترجمه بسیار متفاوت به مردمی که در حال مشاهده در تلاش هستند تا به سادگی به پرداخت صورتحساب خود را به نگه دارید چراغ قادر به کشف کردن برخی از صورت ظاهر از خوش بینی از ظرفیت خود را به عقب بر گردیم به کار” Newsom گفت.

روز چهارشنبه در نیویورک گفته است که دولت پرداخت می شود حدود 7.4 میلیارد دلار در نرخ بیکاری در هفت هفته از Covid-19 بحران به 1.7 میلیون نفر از کار.

ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که تقریبا شش برابر تعداد مدعیان ظ در طول بحران مالی 2008 و زمانی که 300,000 نیویورک شغل از دست داده بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی