کالیفرنیا به محیط داخلی رستوران و سینما و کافه ها در سطح ایالت به عنوان coronavirus موارد افزایش

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد همه ناهار خوردن در رستوران ها, میله, فیلم, تئاتر, موزه ها و دیگر محیط داخلی کسب و کار در سراسر کشور به روز شنبه به عنوان Covid-19 موارد همچنان به صعود.

کسب و کار دستور داد به ایالت عبارتند از: داخلی عملیات در رستوران ها از wineries و مزه, اتاق سینما, خانواده, سرگرمی, مراکز باغ وحش و موزه cardrooms و میله های زندان است. آنها اجازه خواهد داشت به فعالیت در خارج از منزل, اگر ممکن است, او گفت:.

منظور می آید پس از Newsom قبلا دستور داد این کسب و کار را در استان ها در دولت “نظارت list.” نظم جدید خواهد شد که در حال حاضر اعمال می شود در سراسر کشور صادر خواهد شد بلافاصله موثر Newsom گفت.

در علاوه بر این به ایالت سفارش Newsom گفت: او را نیز داخل سالن عملیات مرکز تناسب اندام عبادت خدمات مراقبت شخصی خدمات مراکز و دفاتر و سالن مو و آرایشگاه برای همه استان ها در کالیفرنیا نظارت بر لیست که نشان دهنده 80 درصد از جمعیت این ایالت. وجود دارد در حال حاضر از 30 شهرستانها در این فهرست از جمله لس آنجلس و سن دیگو و نارنجی, استان ها, او گفت:.

Newsom گفت: دولت ثبت 8,358 موارد جدید در روز یکشنبه. دولت رای مثبت و یا درصد از تمام آزمایشات بازگشت مثبت علامت است تا به 7.4%.

“داده ها نشان می دهد هر کس اقدام با حس مشترک” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

بیمارستان کالیفرنیا نیز گزارش افزایش در coronavirus بیماران در حال رشد 28 درصد بیش از یک دوره دو هفته ای که, او گفت:. وجود دارد 6,485 افراد بستری با Covid-19 یکشنبه.

گلدن استیت فرماندار منظور در روز دوشنبه مارکس یکی از بزرگترین rollbacks هر دولت صادر کرده است پس از بازگشایی اقتصاد خود را. Newsom خاطر نشان کرد ساکنان برای محدود کردن تعاملات خود با افراد خارج از خانواده خود و آنها را تشویق به دیدار خارج اگر آنها را انجام دهید.

پیشتر در روز دوشنبه دو نفر از کالیفرنیا بزرگترین مدارس لس آنجلس متحد و سن دیگو متحد با صدور یک بیانیه مشترک اعلام کرد که آنها شروع پاییز سال تحصیلی آنلاین.

در بیانیه این مدارس گفت: بسیاری از تحقیقات در اطراف coronavirus و کودکان است که هنوز هم ناشناخته است و بسیاری از دستورالعمل ها برای بازگشایی هستند “مبهم و متناقض است.”

“یک واقعیت روشن است: آن دسته از کشورهایی که توانسته اند با خیال راحت به بازگشایی مدارس انجام می شود بنابراین با کاهش میزان عفونت و بر روی تقاضا تست در دسترس است. کالیفرنیا است نه” با توجه به این بیانیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر