کالیفرنیا گزارش بیش از 7000 coronavirus موارد بزرگترین روزانه پرش تا کنون

یک فرد پیاده توسط یک بسته موز جمهوری فروشگاه در تاریخ 11 ژوئن 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. اقتصادی نگرانی با توجه به کروناویروس COVID-19 pandemic همچنان به عنوان یک اضافی 1.5 میلیون نفر ثبت برای اولین بار مزایای بیکاری در هفته گذشته.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

The California Department of Public Health گزارش دوم خود را مستقیما رکورد پرش در coronavirus موارد در روز چهارشنبه به عنوان دولت می پیوندد یک تعداد انگشت شماری از دیگران با رشد مورد اعداد.

کالیفرنیا گزارش اضافی 7,149 Covid-19 موارد پس از سه شنبه 69 درصد افزایش در دو روز آوردن این دولت در مجموع به 190,222 موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. قبلی بالاترین بعد پرش گزارش شد در روز سه شنبه زمانی که دولت ثبت 5,019 اضافی مورد جدید.

کالیفرنیا یکی از 30 متحده در مورد تعداد در حال رشد 5 درصد یا بیشتر بر اساس هفت روز به طور متوسط یک تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دولت هفت روز به طور متوسط جدید Covid-19 مورد افزایش یافته و نزدیک به 46 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به هاپکینز داده است.

در حالی که روزانه تعداد مورد در حال رشد Gov. گاوین Newsom گفت که دولت انجام شده و تعدادی از آزمایشات تقریبا 96,000 در 24 ساعت گذشته, او گفت:. درصد آزمون آینده را مثبت اندکی افزایش در دو هفته گذشته در 5.1% در 14 روز به طور متوسط, او گفت:.

تحقیقات نشان می دهد که می توانید آن را در هر نقطه از پنج تا 12 روز برای مردم به نمایش علائم از کروناویروس که می تواند تاخیر گزارش.

“من می خواهم به مردم یادآوری کند که ما هنوز در موج اول این بیماری همه گیر” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “من می خواهم به یاد هر یک از شما از اهمیت و قدرت و قدرت فردی خود تصمیم گیری.”

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de