Maranie Staab | ایسنا

جامعه گسترش coronavirus در کالیفرنیا آغاز شد و در یک سالن ناخن Gov. گاوین Newsom گفت: به کشورهای دیگر اجازه می دهد خود را manicurists به بازگشایی شده است.

Newsom اعلام کرده است چهار فاز طرح بازگشایی دولت در اقتصاد آغاز می شود که در روز جمعه. بر خلاف برخی از کشورهای دیگر که اعلام کرده اند reopenings کالیفرنیا ناخن سالن نمی شود مجاز به بازگشایی تا دولت فاز 3. آن را در حال حاضر تغییر از فاز 1 به فاز 2.

“تمام این چیز ها در ایالت کالیفرنیا اولین جامعه گسترش ناخن در سالن” Newsom گفت: در اخبار جلسه. “من بسیار نگران است.”

دولت سلامت مدیران قرار داده اند برخی از “پرچم قرمز” در ناخن سالن به عنوان در معرض خطر, کسب و کار, Newsom افزود: تشبیه آنها به ورزشگاه و سالن مو. او روز دوشنبه اعلام کرد که دولت اجازه خواهد داد که برخی از کم ریسک کسب و کار از جمله کتابفروشی ها و انبارها گل و بیشتر به آغاز بازگشایی با تغییرات و ارائه منظقه انتخاب کنید تا به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

او نه ارائه یک جدول زمانی برای زمانی که کسب و کارهای دیگر مانند ناخن سالن می تواند بازگشایی خواهد شد که به احتمال زیاد محلی بستگی دارد مهار شیوع این بیماری در نقاط مختلف دولت است.

Covid-19 آلوده بیش از 60,600 مردم در کالیفرنیا و کشته شدن حداقل 2,460 مردم در دولت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کشورهای دیگر نبوده است به عنوان هشدار زمانی که آن را می آید به بازگشایی مراقبت های شخصی, مکان, مانند ناخن سالن. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد در اوایل این هفته مو و ناخن سالن باربر مغازه ها و سالن های برنزه خواهد شد مجاز به بازگشایی با تغییرات روز جمعه.

به عنوان متحده بازگشایی در راه های مختلف و به درجات مختلف اپیدیولوژی مشتاقانه به تماشای داده به سعی کنید به اینسو انسو جمع کردن برخی از نتایج. اما در غیاب جامع coronavirus تست و ردیابی برنامه, محققان می گویند به احتمال زیاد خواهد شد هفته بعد از بازگشایی تا تصمیم گیری های سیاست آشکار در داده ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی