گاوین Newsom, فرماندار کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در ساکرامنتو کالیفرنیا در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

غنی Pedroncelli | AP | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت: برخی از دولت کسب و کار خرده فروشی می تواند شروع بازگشایی با تغییرات تا پایان این هفته اگر معیارهای خاصی هستند دیدار کرد.

Newsom گفت: مقامات وزارت امور خارجه موضوع را بیشتر راهنمایی پنج شنبه در وزارت امور خارجه مرحله بعدی بازگشایی خواهد شد که شامل دستورالعمل های خاص که کم ریسک کسب و کار باید به منظور پاسخگویی به بازگشایی با تغییرات به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

او گفت: خرده فروشان از موارد مانند لباس و کتاب و موسیقی و اسباب بازی و لوازم ورزشی و همچنین به عنوان گل خواهد بود و مجاز به ارائه منظقه وانت خدمات اگر آنها موسسه دستورالعمل مندرج توسط دولت است. مربوط به تولید کنندگان است که حمایت از صنعت خرده فروشی نیز مجاز به شروع به تولید Newsom اضافه شده است.

“ما در حال ورود به مرحله بعدی این هفته … با تغییرات ما اجازه خواهد داد که خرده فروشی برای شروع عملیاتی در سراسر این طیف” Newsom گفت: در نشست خبری روزانه. “این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد.”

دفتر او بعد توییتی که سفارش می کند شامل فضاهای اداری رستوران ها و مراکز خرید.

Newsom گفت: دولت نیز اجازه می دهد برخی از استان ها شروع به کاهش اجتماعی فاصله محدودیت و حتی بیشتر اگر آنها می توانند ثابت کنند که توانایی موسسه بهداشت مناسب شیوه های اطمینان کافی تست و ردیابی و تامین امنیت برای کسانی که آسیب پذیر هستند از جمله بی خانمان جامعه شهروندان مسن و زندانی.

“ما اجازه خواهد داد که جنبش اضافی از طریق فاز دو که شامل چشم انداز رستوران با تغییرات باز, مهمان نوازی به طور گسترده تر باز دوباره با اصلاح” Newsom گفت.

فاز سه دولت را بازگشایی طرح شامل کسب و کار مانند مو و ناخن سالن سینما و حوادث با مخاطبان زنده اگر چه دولت است که در آن فاز است.

Newsom اعلام می آید پس از سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد اعلام کرد در 27 آوریل که شهر را تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق ممکن است.

وقتی پرسیده شد که در مورد سفارش Newsom گفت: این شهرستان دارای دستورالعمل است که “یک کمی سخت تر” و آنها حق آمده است به انطباق با دولت دستورالعمل.

او گفت: بیشتر مناطق روستایی از دولت که با معیارهای مندرج ممکن است بخواهید به رفتن و حتی بیشتر با reopenings که به آنها اجازه داده می شود برای انجام با شرایط و تغییرات.

وزارت بهداشت مدیر دکتر سونیا Angell گفت: کلید امتیاز داده اند اجازه دولت برای حرکت به جلو با کاهش محدودیت از جمله ثبات بستری شدن در بیمارستان مربوط به Covid-19 و دولت توانایی برای انجام تست های بیشتر و تماس با ردیابی.

Newsom گفت: دولت با همکاری دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو و دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که شروع ارائه, تماس, ردیابی دوره به گسترش دولت فعلی توانایی برای ردیابی تماس های شناخته شده مثبت Covid-19 موارد است. دولت در حال حاضر به 3000 تماس با ردیاب اما این دوره اضافه خواهد شد 20,000 طول چند بعدی مراحل بازگشایی.

Angell گفت: دولت همچنین دارای سطوح کافی از تجهیزات حفاظت فردی از جمله بیش از 18.2 میلیون فولاد ماسک و 5.8 میلیون سپر چهره و صدها میلیون نفر بیشتر ماسک دستور داده شده است. دولت همچنین دارای بیش از 10 ، 000 دستگاه تهویه مصنوعی استفاده نمی کنید و بیش از 2000 تخت بیمارستان آماده پذیرش بیماران است.

“ما افزایش ظرفیت است که واقعا در یک جای خوب” Angell گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی