کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا و تگزاس همه گزارش رکورد خوشه در coronavirus موارد

Kayenta مرکز بهداشت کارکنان آماده برای تمرین با یک سپر جدید که فقط برای کمک به محافظت از کارگران پزشکی زمانی که آنها intubate بیماران در Kayenta, Ariz.

کارولین Kaster | AP

آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا کارولینای جنوبی و تگزاس همه گزارش رکورد به بالا, تک-روز افزایش coronavirus موارد در روز پنج شنبه به عنوان متحده همچنان به سطح شیب دار بالا و تست این ویروس می رسد جوامع جدید.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 2,519 موارد تایید شده در پنج شنبه, فراتر قبلی تک-بعد از 2,392 فتح کرد گرفته شد به گزارش روز سه شنبه. فلوریدا, مقامات اعلام کرد 3,207 موارد جدید پنج شنبه صبح شکنانه دولت قبلی تنها-بعد از 2,783 موارد جدید نیز گزارش روز سه شنبه. کالیفرنیا مقامات گزارش روز شنبه 4,084 موارد جدید که تایید شد در روز چهارشنبه.

کارولینای جنوبی مقامات گزارش 987 موارد جدید بعد از ظهر پنجشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده در دولت به 21,533 و مارک دیگر تمام زمان بالا, تک-روز افزایش دهد. تگزاس گزارش 3,516 موارد جدید پنج شنبه شب با شکوه رکورد قبلی از 3,129 گزارش روز چهارشنبه.

ضبط و تنظیم اعداد در میان جریان جزر و مد از عفونت های جدید و افزایش بستری شدن در بیمارستان گزارش شده در میان کشت متحده در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. برخی از ایالت ها در حال حاضر شاهد افزایش عفونت در میان اولین و تهاجمی ترین برای بازگشایی شده است.

آریزونا

موارد جدید افزایش یافته است به سرعت در آریزونا و برخی از بیمارستان ها در حال نزدیک شدن به ظرفیت. دولت گزارش یک رکورد تعداد بیماران در ICU تخت در پنجشنبه حسابداری 84 درصد از دولت ظرفیت.

در چهارشنبه آریزونا دولتی mlb خطاب افزایش اخیر و اعلام سیاست های جدید است که اجازه می دهد مقامات محلی به نیاز است که ساکنان پوشیدن ماسک در و در کسب و کار پس از کشت از متخصصان سلامت نوشت یک نامه درخواست فرماندار جمهوری خواه به انجام این کار.

در ساخت اعلام فرماندار همچنین اذعان کرد که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از قابل قبول است. او قبلا گفته است که مقامات انتظار می رود موارد به افزایش پس از دولت کاسته محدودیت و بازگشایی کسب و کار در 15 مه.

گفت: “من دو هفته پیش که یک روند در اینجا” Ducey گفت: یکشنبه شب در حالی که ارائه یک نمودار روزانه موارد جدید در سراسر کشور. “به دنبال در دو هفته گذشته از اطلاعات یک روند وجود دارد. و این روند به رهبری در جهت اشتباه و اقدامات ما در حال رفتن به در نظر گرفته شده است که به تغییر جهت و معکوس کردن این روند است.”

Ducey خواسته Arizonans به عمل اجتماعی فاصله و توصیه می شود آنها با پوشیدن ماسک. او همچنین اعلام کرد قصد دارد برای ادامه به سطح شیب دار تا تست و همچنین تماس با ردیابی یک فرایند موجب آن مقامات بهداشتی تماس با افراد آلوده و سعی کنید به شناسایی منبع عفونت و همچنین سایر افرادی که ممکن است آلوده شده اند.

Ducey همچنین گفت: دولت نظارت سانتا کروز و یوما شهرستان که همراه دولت در مرز جنوبی با مکزیک چرا که آنها “مناطق قابل توجهی گسترش,” او گفت:. جدید ترین مواردی هستند که از ماریکوپا کانتی است که دولت پرجمعیت ترین و شهری شهرستان Ducey گفت. اما او گفت: سانتا کروز و یوما شهرستانهای دارای بالاترین درصد از مردم تست مثبت با 31 ٪ و 20 ٪ از تمام آزمون آینده مثبت در هر دو شهرستان بود.

“ما می خواهیم به سرعت و شامل گسترش,” او گفت:. “ما با موفقیت در کاهش گسترش Covid-19 در گذشته است. ما قصد داریم به موفقیت آهسته Covid-19 دوباره.”

فلوریدا

فلوریدا موارد جدید گزارش روز شنبه را دولت در مجموع به 85,926 با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت. داده ها همچنین نشان می دهد که حداقل 3,061 که مردم از Covid-19 در فلوریدا که از پنج شنبه.

فلوریدا در میان اولین متحده برای بازگشایی, با کالیفرنیا ، ران DeSantis اجازه می دهد بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها برای باز کردن با ظرفیت محدود در مارس 4. به شدت جمعیت میامی-Dade و Broward شهرستان نمی بازگشایی تا مارس 18. در ژوئن 5, بیشتر از دولت منتقل عمیق تر به بازگشایی اجازه می دهد بیشتر فروشگاه ها به بازگشایی و همچنین برای سالن های ورزشی و برخی از فروشگاه ها به کار در ظرفیت کامل.

در اوایل این هفته پس از دولت گزارش رکورد قبلی تک روز افزایش عفونت DeSantis گفت: دولت نمی خواهد reimplement بیشتر محدودیت.

“ما نه تعطیل. ما در حال رفتن به رفتن به جلو … ما در حال نورد” فرماندار گفت: در اخبار جلسه روز سه شنبه. “شما باید به جامعه تابع.”

DeSantis اشاره کرد و گفت متوسط سن کسانی که تست مثبت کاهش یافته است از 65.5 سال در ماه مارس به 37 در ماه ژوئن. او گفت که شواهدی وجود دارد که دولت با موفقیت حفاظت از آسیب پذیر ترین آن از عفونت پس از این ویروس است که بیشتر احتمال دارد به علت بیماری شدید در افراد مسن است.

در روز سه شنبه DeSantis نسبت به افزایش موارد حداقل تا حدودی به افزایش تست. تعدادی از تست های در حال اجرا در هر روز افزایش یافته است در سراسر کشور و در فلوریدا. این درصد از افراد مورد آزمایش که به نوبه خود مثبت نیز افزایش یافته است در فلوریدا دو برابر از اوایل ماه ژوئن است.

DeSantis در روز سه شنبه نیز نسبت به برخی از افزایش موارد به خوشه که او گفت: باید ترسیم شده است به کارگران مزرعه. وی با ذکر یک خوشه در یک مزرعه در ایالت شمالی Alachua شهرستان که در آن او گفت: آلوده مهاجر کارگر که از میامی گسترش ویروس. او گفت که متراکم شرایط زندگی در میان کارگران مزرعه می تواند گسترش ویروس.

“برخی از این افراد به کار در یک اتوبوس مدرسه و همه آنها فقط بسته بندی شده وجود دارد مانند ساردین رفتن در سراسر پالم بیچ شهرستان و یا برخی از این مکان های دیگر وجود دارد و همه این فرصت ها به انتقال,” او گفت:.

او همچنین با اشاره به شیوع در یک کارخانه صنعتی در مرکزی فلوریدا دیگر در فرودگاه و همچنین در یک زندان در شهرستان لیک در خارج از اورلاندو. او افزود که دولت ادامه خواهد داد به تلاش برای حفاظت از آن جمعيت سالمندان به خصوص در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک.

تگزاس

تعداد موارد تایید شده در تگزاس در حال حاضر نزدیک به 100,000 روز رکورد افزایش به ارمغان می آورد کل به 99,851. در بالا از بزرگترین واحد-بعد سنبله در موارد دولت گزارش افزایش بستری شدن در بیمارستان به عنوان به خوبی. در حال حاضر وجود دارد 2,947 مردم اشغال تخت بیمارستان در سراسر کشور با توجه به داده ها از تگزاس وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

در یک جلسه توجیهی در روز سه شنبه کالیفرنیا ، گرگ ابوت مطمئن باشید که وجود دارد این است که “هیچ دلیلی امروز به احساس خطر می شود.” او تاکید کرد که تعدادی از اشغال تخت تنها یک درصد از مجموع تخت های موجود در دولت و بیمارستان ها می تواند به افزایش ظرفیت در هر زمان.

فرماندار همچنین نسبت های اخیر سنبله در موارد تا حد زیادی به افزایش تست تگزاس, زندان, جمعیت. با این حال او اذعان کرد که برخی از افزایش چاقی بوده و با توجه به افرادی که تمرین های اجتماعی فاصله به خصوص در “bar-نوع تنظیمات.”

“ما فکر می کنیم ما همچنین می توانید با دقت می گویند شده است وجود دارد افزایش — به خصوص در آغاز در اطراف یادبود روز زمان دوره و رفتن را از طریق چند هفته پس از آن — یک افزایش در افراد آزمایش مثبت چرا که آنها ممکن است تمرین این همه امن استانداردهای” ابوت روز سه شنبه گفت.

تگزاس بود دولت دیگر در میان اولین برای بازگشایی شده است. ابوت اجازه اقامت در خانه منظور پایان دادن به در 30 آوریل و مارس 1, تمام فروشگاه ها, رستوران ها, سینما و مراکز اجازه داده شد برای بازگشایی با تغییرات.

و در حالی که فرماندار است تشویق ساکنان به پوشیدن ماسک صورت او امضا فرمان اجرایی که مانع از مقامات محلی از نظر قانونی اجرای پوشیدن ماسک. شهرداران از ایالات متحده بزرگترین شهرستانها در نامه ای به فرماندار در اوایل این هفته درخواست برای قدرت “را به مجموعه قوانین و مقررات استفاده از پوشش صورت در هر یک از شهرستانها ما.”

کالیفرنیا

پنج شنبه, علائم اولین بار در کالیفرنیا گزارش شده بیش از 4000 نفر در یک روز. اعلام به ارمغان می آورد تعداد کل تایید عفونت در دولت به 161,099. حداقل 5,290 مردم در کالیفرنیا فوت کرده اند با توجه به Covid-19 با توجه به دولت داده است.

بسیاری از کالیفرنیا موارد جدید آمد از لس آنجلس که گزارش 2,115. دولت اضافه شده است که یک روز ثبت شد سوخت 600, مثبت, نتایج آزمون که در آمد “از اوایل دوره آزمایش.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای اولین بار در کشور به اعلام ایالت محدودیت در حرکت و کسب و کار با توجه به کوروناویروس. شروع مارس 12 Newsom مجاز رستوران ها و برخی از فروشگاه ها به بازگشایی در شهرستانهای که ملاقات معیارهای خاص وابسته به دولت محلی شیوع.

اما در 18 مه Newsom اعلام کرد که او آرامش معیارهای شهرستانهای مورد نیاز برای پاسخگویی به منظور به حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی.

در اخبار جلسه روز دوشنبه Newsom نسبت به افزایش کلی موارد به افزایش تست. او افزود که این درصد از مردم تست مثبت باقی مانده است پایدار در حدود 4.5 درصد برای بیش از یک ماه است.

کارولینای جنوبی

در اعلام رکورد بالا سنبله در کارولینای جنوبی اپیدمیولوژی دولت دکتر لیندا بل التماس کرد با مردم به عمل اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.

“وجود دارد هیچ واکسنی برای COVID-19. وجود دارد تنها فردی رفتارها و اقدامات ما باید همه در حفظ آن کمک به جلوگیری از گسترش آن” او در بیانیه ای گفت. “این ویروس می کند نمی تواند خود را در آن. گسترش آن در سراسر کشور ما توسط افراد آلوده که حمل آن در هر کجا که بروند کار خود را, سوپر مارکت, اداره پست, خانه دوست.”

داده ها از کارولینای جنوبی وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست نشان می دهد که درصد افرادی که تست مثبت برای coronavirus افزایش یافته است و از 5.7% در ماه ژوئن 4 به 14.4 درصد در روز چهارشنبه. بیش از 70 درصد از تخت های بیمارستانی در کشور در حال حاضر در استفاده با توجه به دولت است.

کالیفرنیا ، هنری مک مستر در میان آخرین به پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه سفارش و یکی از اولین برای پایان دادن به آن در مارس 4. اما او شروع به اجازه می دهد برخی از کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت حتی پیش از آن در مارس 20.

در میان سنبله اخیر دولت است که در ادامه به سطح شیب دار تا تست و کار به آن را قابل دسترس بیشتر را به دولت و جمعیت وزارت بهداشت گفت.

“افراد سالم ممکن است احساس آنها مقاوم به ویروس ممکن است احساس کنید که حتی اگر آنها قرارداد آن, آنها علائم خفیف و احساس بهتر در چند روز” بل گفت. “این ممکن است درست باشد برای برخی از – اما این هم درست است که ما شاهد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در کسانی که قبلا سالم و تقریبا در هر گروه سنی است.”

‘آستانه از دست دادن کنترل’

صبح روز پنج شنبه سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb CNBC گفت که برخی از کشورهای در حال حاضر شاهد تجدید حیات در موارد “در آستانه از دست دادن کنترل است.”

“این در حال شیوع است. ما شاهد دو برابر شدن زمان در حال حاضر در حال سقوط تحت 10 روز” گوتلیب گفت: در CNBC “Squawk Box.” “اینها در آستانه گرفتن خارج از کنترل. من فکر می کنم این دولت هنوز یک یا دو هفته به اقدامات سعی کنید برای دریافت این تحت کنترل است.”

او اضافه کرد که او نگران “عدم اراده سیاسی” برای طالبان در ادامه به پیاده سازی ثابت مداخلات اجتماعی مانند فاصله و ماسک پوشیدن.

“من بیشتر نگران تر از من سه هفته پیش به عنوان سقوط,” او گفت:. “مگر ما راحت مصرف برخی از حس مشترک اقدامات که در آن ما می توانید برخی از اقدامات محدود ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر گسترش یافته است.”

— گرافیک توسط CNBC Nate Rattner

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme