کالیفرنیا و فلوریدا رکورد به صورت میانگین روزانه coronavirus موارد به عنوان ایالات متحده بستری شدن در بیمارستان افزایش

یک کارگر در لباس پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) عبور biohazard کیسه حاوی یک self-administered COVID-19 تست به یک مرد در یک مرکز تست در لینکلن پارک در میان coronavirus همه گیر در ژوئیه 07, 2020 در لس آنجلس ،

ماریو تاما | گتی ایماژ

کالیفرنیا و فلوریدا بودند در میان 12 کشور که آمار یک رکورد بالا هفت روز به طور متوسط روزانه جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کالیفرنیا به حال 7,697 جدید کروناویروس موارد بر اساس هفت روز میانگین متحرک است که بیش از 26 درصد بالاتر در مقایسه با هفته پیش با توجه به تجزیه و تحلیل. فلوریدا هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی بود در 9,255 به عنوان چهارشنبه — نزدیک به 30 درصد پرش از هفته گذشته.

فلوریدا نیز شاهد افزایش در درصد مثبت Covid-19 آزمون در 18.4% در چهارشنبه پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت به اصطلاح مثبت رای بود “تراز وسط قرار دارد.”

کشورهای دیگر که همچنین آمار بالاترین رکورد در میانگین روزانه موارد جدید در روز چهارشنبه شامل گرجستان اوهایو و یوتا.

ملی coronavirus موارد در حال رشد بودند در 40 متحده از روز شنبه بر اساس هفت روز میانگین متحرک با توجه به تحلیل CNBC. موارد در سراسر ایالات متحده رشد بیش از 20 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

CNBC محاسبه روزانه خود Covid-19 موارد بر اساس به طور متوسط بیش قبلی هفت روز برای از بین بردن نوسانات در گزارش روزانه. تعداد موارد ممکن است underreported توسط ادارات بهداشت محلی بیش چهارم ژوئیه آخر هفته و می تواند گزارش بعد از آن در برخی از ایالت ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد افراد بستری شده با Covid-19 همچنین رشد 5% یا بیشتر در روز شنبه در 25 متحده بر اساس یک هفت روز به طور متوسط در حال حرکت با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه.

از 25 متحده, 13 آمار بالاترین رکورد در میانگین بستری شدن در بیمارستان. آنها عبارتند از, Arizona, California, کارولینای جنوبی و تگزاس. فلوریدا تنها آهنگ های تعدادی از افرادی که در بیمارستان بستری شده است از ابتدای شیوع آن نیست که در حال حاضر در بیمارستان با Covid-19 با توجه به Covid پیگیری پروژه.

بستری شدن شماره ها از نزدیک تماشا مقامات بهداشت عمومی به دلیل آن می تواند نشان دهد چگونه شدید شیوع در منطقه است. آن است که اغلب در نظر گرفته شده قابل اندازه گیری از جدید مورد اعداد آن را به عنوان تاثیر پذیری از در دسترس بودن تست است.

در چهارشنبه تگزاس گزارش 9,610 افراد بستری با coronaivrus افزایش نزدیک به 46 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه.

بیمارستان ها در حداقل دو Texas شهرستان که در مرز مکزیک و, Hidalgo عامل در ظرفیت کامل و مقامات محلی در حال اصرار ساکنان وجود دارد به پناهگاه در محل و جلوگیری از تجمعات به گفته مقامات محلی است.

هوستون بیمارستان ها در مسیر به ضعف در حدود دو هفته به عنوان موارد کوه شهردار سیلوستر ترنر گفت: در CBS برنامه “چهره ملت است.”

“تعداد افرادی که در حال بیمار شدن و رفتن به بیمارستان به صورت تصاعدی افزایش یافته است. تعداد زیادی از مردم ما در ICU تخت به صورت تصاعدی افزایش یافته است” ترنر گفت. “در واقع اگر ما نمی تواند دست ما را در اطراف این ویروس به سرعت در حدود دو هفته بیمارستان ما سیستم می تواند جدی جدی مشکل است.”

کالیفرنیا نیز دیدن هشدار دهنده افزایش در تعداد بیماران بستری به علت Covid-19. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که بیش از دو هفته گذشته دولت دیده می شود 44 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان و 34 درصد افزایش در واحد مراقبت های ویژه (ICU) پذیرش.

به عنوان کالیفرنیا آماده برای یک سنبله در coronavirus بیماران مبتلا به آن اضافه شده سه شهرستان به یک لیست از 26 شهرستانهای این نظارت به صورت بالقوه شیوع است. این لیست رشد از 19 استان ها حدود یک هفته پیش با توجه به Newsom.

در حالی که گلدن استیت در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت Newsom کالیفرنیا گفت: در حال حاضر ظرفیت بیمارستان برای درمان 50,000 Covid-19 بيمار.

Newsom گفت: کالیفرنیا است که بیشتر آماده شده و آماده برای مدیریت افزایش بستری بیماران در حال حاضر از آن بود که در آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس است. آن ساخته شده و جایگزین, مراقبت از سایت های مانند خواب قطار عرصه در ساکرامنتو, تاسیس بیمارستان جدید ظرفیت در ستون مرکز پزشکی در دالی سیتی و مستقر فدرال ایستگاه های پزشکی با توجه به Newsom.

او همچنین گفت: کالیفرنیا تجهیزات حفاظت فردی موجودی فوق العاده افزایش یافته است از ماه مارس. دولت 232 میلیون روش ماسک و 46 میلیون N95 ماسک در انبار.

“ما هنوز در روند تهیه ماسک های بیشتر اما ما هرگز بهتر” فرماندار گفت.

— CNBC نوح Higgins-دان و تاکر Higgins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر