تسلا اوایل بازگشایی در منطقه خلیج کالیفرنیا در طول coronavirus همه گیر است که هنوز هم در حال رسیدگی در سطح محلی اما کالیفرنیا وکیل خاویر بکررا گفت که او “آماده برای به اجرا درآوردن” نقض دولت سفارشات.

“فرماندار صادر کرده است برخی از اعلامیه ها و که در آن وجود دارد این است که برخی از اختیار مقامات محلی شهرستان و مسئولان باید از این فرصت برای پیاده سازی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب برای خود را در شهرستان” بکررا گفت: در یک مصاحبه با CNBC “Squawk کوچه” چهارشنبه. “در این مورد گفتگو است که در بین تسلا و شهرستان. اما در سطح دولت ما آماده برای به اجرا درآوردن اگر ما پیدا کردن که هر کسی که نقض دستور دولت صادر شده توسط فرماندار.”

سهام تسلا بودند پایین در حدود 3 ٪ در بعد از ظهر چهارشنبه.

نظرات به عنوان مسئولان شهرستان در المدا به نظر می رسد صعود نسبت به توافق با تسلا بیش از بازگشایی طرح اما این سوال باقی می ماند در مورد اینکه آیا این شرکت از پروتکل های دیدار خواهد کرد دولت استاندارد. اواخر شنبه شب به وقت محلی آالمدا کانتی عمومی وزارت بهداشت منتشر شد بیانیه ای گفت: آن را بررسی کرده تسلا بازگشایی پلان کارخانه “برگزار گفتگوهای سازنده” با نمایندگان آن است.

“اگر تسلا پیشگیری و کنترل این طرح شامل به روز رسانی و بهداشت عمومی شاخص های پایدار باقی می ماند و یا بهبود ما توافق کرده اند که تسلا می توانید شروع به تقویت آنها حداقل کسب و کار عملیات این هفته در آماده سازی برای امکان بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده” این گروه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این امر کار با فرمونت اداره پلیس برای اطمینان از تسلا پایبند به کارگر روش های ایمنی مانند اجتماعی فاصله.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تحت فشار قرار دادند به جلو با بازگشایی این شرکت در فرمونت کالیفرنیا. گیاه قبل از آن بحث در حالی که دولت همچنان تحت اقامت در خانه سفارش دهید. تسلا برنامه ریزی شیفت برای کارکنان برای بازگشت به کارخانه آغاز این هفته و تلویزیون محلی خدمه اسیر فیلم از کارکنان اتومبیل وارد تسهیلات پارکینگ شنبه.

روز جمعه به عنوان اخبار تسلا بازگشایی برنامه trickled از آالمدا کانتی مقامات گفت که آنها تا به حال “نه چراغ سبز” به تسلا به بازگشایی شده است. بیش از آخر هفته مشک تهدید به حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا و شکایت این شهرستان بیش از آن در اجرای دستور دولت است.

آالمدا کانتی وارد شده بود ایستاده و با تسلا در ابتدای اقامت در خانه سفارش زمانی که این شرکت سعی در به ادعای ضروری وضعیت سرویس را باز باقی می ماند. مقامات شهرستان را رد کرد و ادعا می کنند که.

حتی دموکرات کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گفت که او آگاه نیست تسلا بازگشایی هنگام صحبت در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است. او گفت که او نیاز به جزئیات بیشتر در مورد وضعیت قبل از اظهار نظر بیشتر است.

مشک و گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه او را مسئولیت برای بازگشایی اگر یک حقوقی بست گرفت. مشک قبلا به نام stay-at-home سفارشات “فاشیستی” در تسلا اخیر درآمد تماس بگیرید.

“من خواهد بود در خط با هر کس دیگری” مشک توییتی. “اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: Elon Musk را تهدید می کند به حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا. بیش از مستند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی