می تواند هواپیمایی سهام رهبری برای جستن?

این گروه به شدت کاهش یافت دوشنبه پس از سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر نشان داد که برکشایر هاتاوی تا به حال فروخته شده خود را کامل سهام در سهام آمریکا خطوط هوایی دلتا شمال غرب و ایالات. ایالات متحده جهانی جت ETF (جت) تعطیل بیش از 4 درصد.

اما یک الگوی است که پدید آمده در جت ETF در هفته های اخیر می تواند جواب خوبی برای این گروه دیو Nadig ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر تحقیقات در ETF روند روز دوشنبه گفت: در CNBC”s “ETF لبه.”

در طول ماه گذشته و نیم یا بیشتر جت دیده است افزایش سهام خود را برجسته معنی سرمایه گذاران — فردی یا حرفه ای در حال خرید در, آیا برای نگهداری سهام برای مدت طولانی و یا استفاده از آنها را به کوتاه و یا شرط در برابر ETF.

“آنچه ما دیده ایم این است که یک الگوی سازگار $20-$30 میلیون جریان روز پس از روز است که واقعا سازگار نیست با افزایش سهام در حال کوتاه” Nadig گفت.

او اذعان کرد که تعدادی از جت سهام است که در حال shorted افزایش یافته است “اما هیچ جا در نزدیکی آنجا” به عنوان پول در آینده از خرید و نگه داشتن سرمایه گذاران.

“در این مورد من فکر می کنم آنچه که ما در واقع شاهد است که بسیاری از مردم در تلاش برای تماس پایین” Nadig گفت. “به یاد داشته باشید جت پایین است چیزی شبیه به 56 درصد در طول سه ماه گذشته. آن است … یکی از تنها ETFs تحت تاثیر قرار است که هرگز گرفتار گزاف گویی. آن را هنوز هم معاملات بسیار نزدیک به خود را در ماه مارس پایین. بنابراین من فکر می کنم بسیاری از مردم امیدوارند که دولت کرده است.”

بیشتر کمک مالی برای شرکت های هواپیمایی که دیده 95% کاهش در ایالات متحده سفر هوایی از coronavirus همه گیر می تواند تابع مانند “تغذیه قرار داده” است که در پیوند بازار Nadig گفت.

“آن را به عنوان است که خریدار از آخرین رفت و آمد مکرر وجود دارد سوال این محاصره و مورد ضرب و شتم, شرکت ها و,” او گفت:.

کریس Hempstead, مدیر نهادی توسعه کسب و کار در IndexIQ توافق کردند که مردم به احتمال زیاد افت جت به عنوان یک فرصت.

“هنگامی که قیمت یک ETF یا هر گونه امنیت واقعا … قطره به تعداد بسیار کم و یا چیزی در امتداد آن خطوط ما می بینیم بعد از معامله گران اگر شما پرش در و شروع به تجارت میلیون ها و میلیون ها نفر از سهام او گفت:” در همان “ETF لبه” ،

ایالات متحده آمریکا صندوق نفت (USO) تا به حال مشابه هجوم خریداران و bettors پس از سقوط اخیر در قیمت های نفت همپستید اشاره کرد.

“با هواپیمایی که پس از ضرب و شتم من فکر می کنم بسیاری از مردم خارج وجود دارد خرده فروشی و احتمالا برخی از سرمایه گذاران استراتژیک — بدیهی است که نه وارن بافت — که ممکن است فکر می کنم وجود دارد یک فرصت برای دریافت در اینجا و گرفتن یک شات” Hempstead گفت. “من فکر نمی کنم این امر می تواند جای من را می گویند که شرکت های هواپیمایی از جنگل اما یک ETF مانند جت ممکن است به افرادی که فرصت برای رفتن سعی کنید برای خرید کم و سوار دوباره بجای اول برگشتن.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی