کسب و کار و کارگران در حال مبارزه با بیش از coronavirus دعوی مسئولیت

به عنوان فاز اول بازگشایی آغاز می شود در شمال ویرجینیا یک پیشخدمت با یک ماسک صورت برای محافظت در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) در خدمت شام در یک رستوران در اسکندریه, ویرجینیا, ایالات متحده, مه 29 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

به عنوان ایالات متحده فروشگاه ها, رستوران ها و دفاتر بازگشایی در برخی از نقاط کشور زیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی بسیاری از کسب و کار نگران هستند که آنها را ببینید یک چشم انداز مثبت در پرونده های حقوقی از بیمار کارگران و مشتریان.

توماس Ward, بنیانگذار خوک فلوید شهری Barbakoa در اورلاندو فلوریدا گفت: او را گرفته احتیاطی مناسب در رستوران خود را, اما برخی از مشتریان همچنان به نشان می دهد تا بدون ماسک. بخش ترس این می تواند منجر به یک کارمند ابتلا به کروناویروس و بعد از آن در یک طرح دعوی در دادگاه ادعا او نمی به اندازه کافی برای حفاظت از آنها.

“به عنوان کسب و کارهای کوچک ما برای محافظت از خودمان را از آنجا که دعاوی بیهوده و بیمعنی در خارج وجود دارد” بخش گفت. “ما به دنبال تمام قوانین با حرارت چک, دستکش, ماسک, برچسب های در طبقه اجتماعی فاصله اما بسیاری از مشتریان نیست با پوشیدن ماسک.”

صاحبان کسب و کار’ نگرانی باید مورد توجه کنگره به قانونگذاران وزن امکان عبور از یکی دیگر از Covid-19 بسته محرک. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او را فشار شامل مسئولیت برای حمایت از کسب و کار در آینده قانون.

“اگر وجود دارد هر گونه خط قرمز آن را در دادخواهی” مک کانل گفت: در ماه گذشته. “دادخواهی بیماری همه گیر در حال حاضر آغاز شده است.”

این حرکت را به دست آورد پشتیبانی گسترده ای از جمهوری خواهان در کنگره استدلال می کنند که کسب و کار نیاز به حفاظت بیشتر از پرونده های حقوقی توسط مشتریان یا کارگران که گرفتن ویروس و می گویند که کسب و کار که منبع عفونت است. بدون این حمایت آنها می گویند کسب و کار خواهد بود مانع از دعاوی است که می تواند کاهش سرعت تلاش خود را برای بازگشایی شده است. گروه های کسب و کار مانند آمریکا اتاق بازرگانی و انجمن ملی تولید کنندگان (نم) نیز لابی برای کنگره به تصویب این قانون است.

دموکرات ها از جمله سخنران نانسی پلوسی گفته اند که آنها می خواهم مبارزه محدودیت برای دادخواهی این استدلال چنین پیشنهادی می تواند محدود کردن کارگران حق شکایت. کار گروه های حمایت نیز می گویند این حمایت باید از این پتانسیل به سپر بد کسب و کار است که انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از کارکنان خود را که می تواند با قرار دادن کارگران زندگی در خطر است.

“دادگاه یک مکمل ویژگی برای نگه داشتن مردم پاسخگو” گفت: Remington A. گرگ, مشاور مدنی عدالت و حقوق مصرف کننده در شهروند. “پس اگر شما را به دور یک کارمند حق رفتن به دادگاه پس از آن وجود دارد مطلقا هیچ راهی برای کارگران به نگه دارید بد بازیگران پاسخگو باشد.”

گروه های کسب و کار دفاع از این پیشنهاد تاکید کرده اند به نمایندگان مجلس که قانونی سپر خواهد بود محدود به این بیماری همه گیر است و این نه به معنای ترک کردن کارگران امکان شکایت کارفرمای خود. مک کانل قبلا پیشنهاد سپر محافظت خواهد کارفرمایان بین دسامبر 2019 از طریق 2024.

“ما علاقه مند به حفاظت از بازیگران بد به همین دلیل است که ما نه به دنبال یک پتو مسئولیت محافظت” گفت: لیندا کلی کلی, مشاوره برای انجمن ملی تولید کنندگان. “ما در حال درخواست برای افزایش استاندارد به اعمال قبل از مسئولیت اعمال می شود.”

اگر ایمنی نیست اعطا شده و در سطح فدرال برخی از کسب و کار هنوز هم ممکن است محافظت از پرونده های حقوقی به عنوان یک نتیجه از قوانین ایالتی.

آریزونا ماساچوست و نیوجرسی و نیویورک در میان چند کشور است که باید با تصویب قوانین تامین ایمنی از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی برای برخی امکانات مراقبت های بهداشتی در حالی که قوانین در آیووا و کارولینای شمالی و یوتا محافظت از طیف وسیع تری از کسب و کار. لوئیزیانا تصویب یک لایحه در ماه گذشته که میله شام از پیگرد یک رستوران و ادعا می کنند آن را به آنها داد coronavirus.

حداقل شش ایالت را به تصویب لوایح است که اجازه می دهد کسب و کار نیاز است که مشتریان علامت چشم پوشی کرد و گفت آنها نمی سو اگر آنها گرفتن coronavirus.

“هیچ موج دادخواهی”

مک کانل و دیگر نمایندگان مجلس مطرح کرده اند هشدار در مورد یک یورش در coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی, اما نه همه متقاعد شده است که دادخواهی را سیل به عنوان انتظار می رود.

یک دوم “همه گیر” از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی “است محقق نمی شود” مک کانل پس از شروع به صدور هشدارهای بازگشت در ماه آوریل گفت: پیتر نادسن و ارتباطات و مدیر برای انجمن آمریکایی برای عدالت یک گروه تجارت به نمایندگی از وکلای دادگاه. سناتور. کریس Coons (د-د) تکرار که در اخیر جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در این طرح گفته شده است که “هیچ موج دادخواهی.”

آنلاین شمارش جمع آوری شده توسط شرکت حقوقی Hunton اندروز Kurth نشان می دهد که از روز شنبه بیش از 2,840 coronavirus مربوط به شکایات واصل شده اند پس Jan. 30. اکثر کسانی که پرونده های حقوقی آورده شده است توسط کسب و کار بیش از پوشش بیمه در حالی که صدها نفر بودند ظ توسط زندانیان. حدود 50 نفر آورده بودند با توجه به ادعای کمبود تجهیزات حفاظت فردی, قرار گرفتن در معرض Covid-19 در محل کار عمدی و یا صدمه شخصی.

گوشت پردازش گیاهان کشتی کروز اپراتورها و خانه های سالمندان شده ضربه بخش عمده ای از پرونده های حقوقی در طول بیماری همه گیر. کسب و کارهای دیگر از جمله Walmart, آمازون, مک دونالد و Safeway نیز مواجه دعاوی ادعا آنها نمی به اندازه کافی برای محافظت از کارگران است.

کلی نم مشاور عمومی گفت: این نوع از دعاوی می تواند “محاکمه بالن” برای آینده موج دادخواهی.

“ترس از اعضای ما این است که از یک نوع تلاش برای شناور برخی از بالن محاکمه و ببینید که چه نوع از ادعای رفتن به چوب” کلی گفت. “هنگامی که مسیر موفقیت است نوع تبحر و سپس بیشتر پرونده های حقوقی به دنبال خواهد داشت.”

به چالش کشیدن برای اثبات

در اکثر محل کار پرونده های حقوقی, از آن خواهد شد به طور قابل توجهی به چالش کشیدن برای کارکنان به اثبات آنها قرارداد coronavirus در حالی که در محل کار و نه از طریق وسایل دیگر مانند سوار حمل و نقل عمومی و یا خرید در فروشگاه مواد غذایی گفت: مگان Bisk یک شریک در کار و اشتغال عمل در طناب و خاکستری یک شرکت حقوقی.

“کارمند را به اثبات معلولی” Bisk گفت. “و آنها بار اضافی که آنها نمی خواهد که در جمع آوری جبران خسارت کارگران و مزایا در اثبات این است که محل کار مقصر بود. که آن را نقض برخی از وظیفه مراقبت.”

در مواجهه با یک چالش حقوقی نبرد کارکنان ممکن است احتمال بیشتری برای جلوگیری از طرح دعوی در دادگاه و به جای آن فایل یک کارگر ادعای جبران خسارت. جبران خسارت کارگران و مزایای خود را همراه با الزامات و مجازات ایالتی به ایالت متفاوت است.

در طول همه گیر متحده آمریکا از جمله کالیفرنیا و میشیگان و کنتاکی را سرعت بخشیدن به روند به دریافت غرامت کارگران مزایای ساخت آن را آسان تر برای کارگران به اثبات آنها مریض شدم در حالی که در این کار است. کارفرمایان هنوز هم می تواند این ادعا را انکار اما حذف برخی از بار اثبات از کارگران است.

در حالی که چند coronavirus-دعاوی مربوط واصل شده اند توسط کارکنان تا کنون کسب و کار هنوز هم می توانید مراحل را برای محافظت از خود را از دادخواهی با ساخت مطمئن شوید که آنها به سرعت در مناسب دستورالعمل های نظارتی گفت: کارل Lindegren یک شریک با فیشر فیلیپس یک شرکت حقوقی.

که می تواند شامل تعیین یک کارمند و یا یک تیم کامل برای مانیتور های مختلف راهنمایی از دولت ها و سازمان های سلامت در سراسر ایمنی در این بیماری همه گیر. کسب و کار هدف باید به مطمئن شوید که آنها “مطابق به عنوان بهترین که آنها می توانند” Lindegren گفت.

“Coronavirus شده است در اطراف به اندازه کافی بلند در حال حاضر که [کارفرمایان] بهتر است جدی در مورد آنچه آنها انجام می دهند” Lindegren گفت. “کسانی که پرداخت نمی توجه در حال رفتن به یک مشکل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme