برگر کینگ آمریکا همان فروشگاه فروش تخت به عنوان مواد غذایی سریع مشتریان بازگشت به رستوران

برگر کینگ ثبت نام در خارج از یک رستوران در گلندیل کالیفرنیا.

رابین بک | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

برگر کینگ آمریکا همان فروشگاه فروش می روند مسطح به عنوان مشتریان بازگشت به آن مکان برای Whoppers و سیب زمینی سرخ کرده.

رستوران مارک های زنجیره ای بین المللی در آن دیدم همان-فروش فروشگاه غوطه اواسط 30s در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس led مصرف کنندگان به ماندن در خانه و آشپزی. اما در حال حاضر حتی با بسیاری از آن آمریکای شمالی ناهار خوری اتاق های بسته و یا ارائه تنها کاهش می یابد صندلی برگر کینگ دیدن مشتریان دوباره و سفارش از طریق آن درایو از طریق خطوط. آن را نیز به تازگی راه اندازی یک meatless صبحانه ساندویچ با سوسیس غیر ممکن است در سراسر کشور.

برگر های زنجیره ای فروش روند اکو کسانی که از گسترده تر مواد غذایی سریع بخش است که سریعتر برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر از کلی رستوران میباشد. فست فود زنجیره ای’ معاملات کاهش یافت و فقط 13 درصد در هفته منتهی به 7 ژوئن در مقایسه با سال پیش دوره با توجه به NPD Group.

برگر کینگ خواهر زنجیره ای Popeyes لوئیزیانا آشپزخانه دیده است و آن همان افزایش-فروش فروشگاه رشد کمی فروکش. در هفته سوم مارس خود آمریکا هم فروش فروشگاه افزایش بیش از 40 درصد است. اما به عنوان مرغ های زنجیره ای شروع می شود که دامان خود را قوی ترین نتایج از قبل سال قبل از ملی راه اندازی آن محبوب ساندویچ آمریکا هم فروش فروشگاه افزایش فقط “بسیار بالا 20s” هفته گذشته است. در اواسط ماه ژوئن Popeyes شروع تست ساندویچ مرغ در کانادا.

کانادا زنجیره ای قهوه Tim Hortons سوم زنجیره ای در رستوران تجاری, نمونه کارها دیدم همان فروشگاه فروش کاهش قیمت های منفی بالا, نوجوانی همانطور که از هفته گذشته است. در سومین هفته از ماه مه همان آن-فروشگاه فروش کاهش اواسط 20s. حدود 90 درصد از مکان های خود را در حال باز کردن در کانادا.

سهام شرکت رستوران برندها کاهش یافت و کمتر از 1% در premarket معاملات روز دوشنبه.

رستوران برندها را شامل نمی شود مکان های که در حال بسته برای یک “بخش قابل توجهی از یک ماه” در همان آن-فروشگاه خرید و فروش محاسبات. “تقریبا همه” از آن ایالات متحده محل Popeyes و برگر کینگ باز هستند اما در بازارهای دیگر مانند آمریکای لاتین دیده می شود گسترده تر بسته شدن.

مدیر عامل شرکت خوزه Cil همچنین گفت که این شرکت را بازپرداخت مقدار برجسته خود را تحت گردان تسهیلات اعتباری این هفته با استناد به آن ثابت کسب و کار بهبود و قوی موقعیت مالی. رستوران برندها کشید پایین آن 1 میلیارد دلار هفت تیر در اواخر ماه مارس “از فراوانی از احتیاط.”

این شرکت خواهد شد گزارش کامل آن سه ماهه دوم نتایج در اوایل ماه اوت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de