برگر کینگ فروش برگر ساخته شده از گاو در پایین متان رژیم غذایی

برگر کینگ به پیشنهاد کاهش انتشار گاز متان گنده.

منبع: برگر کینگ

برگر کینگ در روز سه شنبه اعلام کرد یک رژیم غذایی جدید نکته: 100 گرم سنبل هندی در روز به نگه داشتن متان دور.

رستوران مارک های زنجیره ای بین المللی است نورد از یک اندازه بزرگتر patty ساخته شده از گاو در پایین متان رژیم غذایی. محدود ارائه زمان برگر تنها در دسترس خواهد بود در انتخاب مکان در میامی, نیویورک, Austin پرتلند و لس آنجلس.

برگر کینگ کار با دانشمندان مستقل دانشگاه در مکزیک و دانشگاه کالیفرنیا در دیویس به مقابله با اثرات زیست محیطی از گوشت گاو. دام مسئول 3.9 درصد از ایالات متحده جهانی انتشار گازهای گلخانه ای در سال 2018 با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. در سراسر جهان این تعداد حدود 14.5 درصد به سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی.

به طور میانگین سنبل هندی رژیم غذایی را کاهش می دهد حدود یک سوم از انتشار گاز متان در هر روز طی سه یا چهار ماه از گاو زندگی با توجه به آزمون های اولیه.

نگرانی ها در مورد تغییرات آب و هوایی منجر شده برخی از مصرف کنندگان به کاهش کلی مصرف گوشت و سوئیچ را به خوردن گوشت جایگزین گهگاه. در سراسر کشور, Burger King فروش بدون گوشت همبرگر و پنیر ساخته شده توسط غیر ممکن است مواد غذایی. گزارش به سفارش ساز از گیاه مبتنی بر گوشت در سال 2019 در بر داشت که در آن همبرگر تولید شده 89 درصد کمتر گازهای گلخانه ای از یک patty از گاو گوشت گاو.

برگر کینگ است که نه تنها رستوران زنجیره ای به دنبال ایجاد کسب و کار خود را بیشتر سازگار با محیط زیست. استارباکس متعهد به تبدیل شدن به “منابع مثبت است.” به عنوان بخشی از این وعده آن را با اضافه کردن گوشت جایگزین هایی برای آن منو و برنامه ریزی در نهایت تغییر به resusable بسته بندی. در روز پنج شنبه رقیب مک دونالد رونمایی از پرچمدار جدید محل در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر است که به تولید به اندازه کافی انرژی های تجدید پذیر برای پوشش تمام نیازهای انرژی آن در یک خالص سالانه بر اساس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر