برگر کینگ در حال راه اندازی غیر ممکن است مواد غذایی را بدون گوشت سوسیس در آن منوی صبحانه در سراسر کشور

برگر کینگ را غیر ممکن Croissan’wich

منبع: برگر کینگ

برگر کینگ و گفت: این است راه اندازی یک صبحانه ساندویچ ساخته شده با گوشت-رایگان غیر ممکن سوسیس به منوی آن در سراسر کشور.

رستوران مارک های زنجیره ای بین المللی است که شروع به آزمایش آیتم منو جدید در ماه ژانویه اولین زنجیره ای ملی برای اضافه کردن غیر ممکن است مواد غذایی’ سوسیس برای صبحانه ساندویچ. غیر ممکن است Croissan’wich در دسترس خواهد بود برای یک مدت زمان محدود در مکان های شرکت. Dunkin’ در حال حاضر مبادرت به فروش ساندویچ صبحانه ساخته شده با فراتر از گوشت گیاهی و سوسیس.

این منو علاوه بر این می آید به عنوان فست فود زنجیره ای, گزارش های پایین تر صبحانه فروش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بیشتر مصرف کنندگان در حال کار از خانه و خوردن صبحانه وجود دارد. برخی از رستوران ها مانند یام مارک’ تاکو بل به طور موقت و کوتاه شدن ساعت خود را در پاسخ به کندتر تقاضا برای وعده غذایی صبح است.

اما یک آیتم منو جدید ساخته شده با گوشت جایگزین می تواند خار صبحانه فروش برگر کینگ. نزدیک به یک سال پیش در پاسخ به شوق گیاهی جایگزین گوشت برگر کینگ اضافه شده غیر ممکن گنده, ساخته شده با غیر ممکن است بدون گوشت, همبرگر, به منوها در سراسر کشور. برگر برداشته ترافیک و فروش به صورت زنجیره ای. در اوایل سال جاری, Burger King شامل گوشت برگر در آن 2 برای $6 ارتقاء در تلاش برای تجدید نظر به قیمت بیشتر حساس مشتریان است.

برای ترویج جدید صبحانه, ساندویچ, برگر کینگ است دادن دور تا 100.000 دلار از آنها را از طریق خود نرم افزار تلفن همراه با هر خرید حداقل $1.

سهام غیر ممکن است رقیب فراتر از گوشت کاهش یافت و نزدیک به 3 درصد در premarket معاملات گسترده فروش در بازار.

رستوران برندها سهام بودند تا کمتر از 1%.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme