پسران بد بو: صوتی شما خاطرات تور, ’87

پسران بد بو: صوتی شما خاطرات تور, ’87
Rock & Roll فصلنامه پاییز 1988

قبل از چیدن یک باس من فقط یک دختر بچه با یک فانتزی. چه آن را مانند به سمت راست زیر اوج انرژی در زیر دو عبور خود را, گیتار, دو thunderfoxes در تلاطم عشق به خود و اتصال نر? چگونه بیمار اما آنچه تمایل می تواند بیشتر عادی ؟ چگونه بسیاری از مادربزرگ هنگامی که می خواستم به rub چهره خود را در الویس را فاق و چگونه بسیاری از پسران می خواهید به شلاق توسط استیو Albini گیتار?

در وسط جایی که من ایستاده به عنوان نوازنده باس صوتی جوانان به موسیقی می آید در من از تمام جهات. ترین حالت اوج بودن زن در حال تماشای مردم در حال تماشای شما. دستکاری که دولت بدون شکستن طلسم از انجام چیزی است که باعث می شود کسی مثل مدونا بیشتر از همه درخشان. ساده سبک پاپ ساختار حفظ تصویر خود را اجازه می دهد خود واقعی خود را به باقی می ماند یک رمز و راز است که او واقعا که ، با صدای بلند ناهماهنگی و تاری ملودی خود را ایجاد ابهام — آیا ما واقعا که خشونت? — یک زمینه است که اجازه می دهد تا من به ناشناس. برای مقاصد بودن با وسواس پسران نواختن گیتار به عنوان عادی که ممکن است یک دختر باس بازیکن ایده آل است زیرا چرخش Sonic Youth موسیقی باعث می شود من فراموش کرده ام در مورد یک دختر است. من دوست دارم که در یک موقعیت ضعیف و ساخت آن قوی است.

ما Archies!

افرادی که نمی توانند حتی معتقدم که ما باید مخاطبان همیشه کنجکاو در مورد آنها چه کسانی هستند. شاید نیمی از جمعیت که نشان می دهد در نیویورک واقعی طرفداران: سر و صدا علاقمندان مرگ راک yuppies که هرگز شنیده Sonic Youth رکورد اما می دانم که لیدیا ناهار سنگ نویسندگان fanzine مقتدر و جنسی بورس هر و هر یک از آنها را در لباس سیاه و سفید. در L. A. هر کس قدرت بیشتر-shag. در شهرهای دیگر مخاطبان جوان تر هستند بیشتر از 14 و 15 ساله از مناطق که دارای کابل (MTV را 120 دقیقه) دریافت در معرض تماس با ما و بر خلاف دانشجویان هیچ چیز بهتر برای انجام. نیویورکی آشنا با Sonic Youth هرگز در نظر ما کوچک-bopper band, اما این فقط نشان می دهد چگونه استانی نیویورکی واقعا هستند. آنها باید در خارج از شهر بیشتر و دیدن جهان است.

بسیاری تغییر کرده است هر چند پس از Sonic Youth آغاز شد ’81. مؤسسین و گیتاریست Thurston مور نام نشان می دهد او رزرو Noisefest. که در آن ملاقات ما گیتاریست لی Ranaldo و گروه گرد هم آمدند. جشنواره نام یک شوخی بود, با الهام از صاحب هورا که گفته بود میخوام نزدیک به باشگاه به خاطر همه گروههای فقط صدا مانند یک دسته از سر و صدا. هیچ کس حتی می دانستم که چه سر و صدا گروه بود. من تعجب اگر مردم خواهد بود نا امید در اروپا, ساده ترین محل برای نیویورک باند به کنسرتهایی را متناسب با تصویر. در کنار دوستان ما قوها بودند که با صدای بسیار بلند بود و ضربی که زد فلز ما کل wimps.

هر شب یک فرفره های مختلف

لایل HYSEN درامر برای دس Damen نیویورک گروه با Deep Purple-مانند مزه برای گیتار دلمه و پیچیده آهنگ سازه های قاب غم انگیز وتفریحی شخصیت (اگر کمدین Richard Lewis شد یک گروه آنها می شود آن) به من گفت در مورد این دیدگاه او که تغییر چهره راک خبرگزاری مستقل. به جای آن از گروه رفتن در جاده ها از شهر به شهر مخاطبان خواهد تور. برای مثال آنها می توانند انجام میانه. سر به مینیاپولیس و تعویض Soul Asylum و اجرا Westy اجرا شود. بازگشت در اتوبوس و رانندگی به مدیسون برای Killdozer مرگ Kreuzen و تار نوزادان است. فقط فکر می کنم, هر شب یک فرفره های مختلف.

شما بهتر است از نمونه های کوچک تور باند. وجود دارد می تواند هیچ بی پایان مجادله در مورد که در آن-چه-زمانی که به خوردن همه که تخلیه تصمیم گیری است. تور مدیر به مراقبت از همه چیز, بنابراین شما فقط می تواند با تمرکز بر تماشای باند بازی. اگر اتوبوس خراب شد خب شاید شما از دست یک گیگ اما نه مسئولیت خود را.

شخصا, من می خواهم به می دانم که یک گروه رنج می برد در زمان دریافت آنها روی صحنه. مانند اولین بار Redd Kross سفر کرد. برخی از 30 تاریخ آنها شش. آنها را از L. A. در برخی از پیش فرض station wagon آنها خریداری شده با یک ثبت شرکت پیشبرد و آنها تا به حال چمدان بزرگ پر شده با دنده های پاشنه بلند, کفش پرستاره بل-کف پلی-پوشش بلوز — و همه چیز رو همه کثیف و چروکیده اما نیم دوجین بار آنها shimmied روی صحنه و بازی قلب خود را.

Richmond 9/14

من هرگز احساس ما واقعا در یک تور ‘تا وقتی که ما آمار ریچموند. گسترده ای در خیابان ها احساس متفاوت آهسته و خالی و پس از آن من می دانم که ما چپ نیویورک/نیوجرسی/فیلادلفیا/بالتیمور/DC که شاهراه گه که زشت ترین در هر نقطه.

“مادر من به گربه برخی از اسید” بود خنده دار صنعتی راک ترانه شاد گل ما تحت پوشش امشب زمانی که ما بازی با آنها. آنها تحت پوشش Sonic Youth را “کاتولیک بلوک” و wailed بیش از همه ما چون آنها خیلی ناز. وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها از خار ماهی حلق آویز کردن تلاش می شود به خنده دار تر از هر کس دیگری. یک مرد در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن من به من گفتن چه محله می آید از او در L. A. او گفت که او می تواند مقدار زیادی از پول فروش crack اما او ترجیح داد به بازی موسیقی. من واقعا احساس می کردم به او گفت:, “آره, می, چه, من یک دختر و در اینجا من نشین رفیق.”

چپل هیل 9/15

گربه گهواره بسته بندی شده بود و بیش از حد به یاد داشته باشید هر چیزی. آخرین باری که ما در چپل هیل ’82, این بود گهواره گربه که پر شد با نوع dreariness می آید که از redneck میله های زندان.

بود که ما برای اولین بار در تور آمریکا و قوها. آره ما فکر کردیم که ما داغ گه. (ما تا به حال یک رکورد و بازی کرده بود CBGB این Mudd باشگاه و Danceteria.) در آن باران و غمگین به عنوان جهنم و headlining قوها بازی مجموعه خود را به شش jeering کابوی ها. چپل هیل یکی از به hippest مکان بر روی زمین به بازی اما در سال 1982 ما بیش از حد زیرزمینی و یا چیزی. مایک Gira, رهبر, قوها, معرفی یک آهنگ در میان giggles و شعارهای برای “Freebird” گفت: “این آهنگ بعدی که در مورد مقعد توسط پلیس” و یا چیزی به آن اثر. ما ایستاده در اطراف در حال انتظار برای دیدن اگر هری کرازبی و سپس انگلیسی باس بازیکن برای قوها بود که به عنوان مست به عنوان کسی که احساس نیاز به دفاع از افتخار خود را. اما هیچ چیز اتفاق افتاده است, اتصالات پایان دادن به یک احمق بود ،

تمام 10 از ما انباشت اشیاء بدست آمده به ون و قوها مبارزه در میان خود. روحیه بسیار پایین بود طبع و انتظارات ما نه به عنوان بالا به عنوان مایک به همین دلیل است که آنها فریاد در یکی دیگر. یک شب مایک و درامر شروع به خفه کردن هر یک از دیگر و تماس هر یک از دیگر “Dickhead” و “احمق.” در ضمن هر کس دیگری کهنه است در اطراف آنها در تلاش به ذهن خود و یا کسب و کار خود را که واقعا سرد است.

آتلانتا 9/16

در رانندگی از آتن به آتلانتا وجود دارد این برف ایستاده مخروط اجرا شده توسط یک دختر شش ساله ارائه می دهد که یک میلیون طعم های مختلف — دانه خشخاش یا corn dog. به عنوان مثال. ما کاملا داده شده تا در آتن که در آن ما بازی را دو بار و هیچ کس نمی آمد. اولین بار بود که شب Gira پرید کردن مرحله و تحت فشار قرار دادند کسی که pogoing. مایک فکر مرد وانمود کن که سرگرم کننده از او. در حقیقت او یک nerd و مایک به حال هرگز دیده می شود یک nerd قبل از.

ما در Metroplex در آتلانتا. به عنوان سالم به عنوان آتن را دوست دارد به فکر می کنم آن است آتلانتا است که خود آگاهانه منحط. برای مثال وقتی من باس آمپر شکست در مجموعه من احساس تحت فشار به رفتن را از طریق حرکات وانمود کنم که صدا بود و هنوز هم انفجار خشک-شترسواری آن را به عنوان بودند. کسی از حضار فریاد زد: “برخی از لعنتی سر و صدا که آنچه در آن همه مورد است, آن نمی باشد? جلوگیری از شکایت که PA نیست با صدای بلند به اندازه کافی.” این نوع از متخصص خواهد شد که بعد از بررسی نشان می دهد شکایت که هیچ کس گیر مته تا لب به لب خود را.

به هر حال آتلانتا استفاده می شود که فوق العاده بد شهرت به عنوان یک شر صحنه پانک تعداد زیادی از بچه ها حلق آویز کردن و کاهش لاستیک از باند تور یک گودال. Thurston سعی در دلسرد کردن خواهر سوزان از آمدن به Metroplex. او باید فکر می کردم ما خواهی خورد یا این که او را به محافظت از او. Thurston واقعا آویزان کردن در مورد نیاز به حفاظت از زنان باید در تربیت او. (Thurston و من حتی تا به حال یک کاتولیک عروسی.) او گفت: سوزان به او می شود تجاوز و قتل اگر او آمد. خوش تیپ, مو قرمز, 30, از او, او را نادیده گرفت و به نظر می رسد در باشگاه با یک دوربین به دور گردن او نفس نفس زدن به عموزاده خود را “خدا من تنها nerd در اینجا!” کسی که خواسته سوزان برای تولدش.

ما در آنجا ماند و در خانه او و از خواب بیدار شد به مواد غذایی و پرواز در اطراف اتاق و نوزادان خزنده بیش از همه ما. من می دانم که بسیاری از مردم فکر می کنم ما افراط در پیچ و مصرف مقادیر عظیم مواد مخدر در تور و البته ما است. اما من همیشه به یاد داشته باشید سوزان ایستاده در جلوی خانه با بچه ها و با تکان دادن good-bye.

تگزاس 9/17

در راه ما را به Dallas ما فقط ذوب خواب و نق نقو ما درامر استیو شلی در مورد رانندگی بیش از حد آهسته و Thurston برای رانندگی بیش از حد مانند او نقش گیتار. لی Ranaldo است برگزاری فیلم دوربین از پنجره به بیرون دوباره و تری پیرسون ما صدای مرد پاره از طریق دیگری rock ‘n’ roll زندگینامه. او می تواند به عنوان خوانده شده یکی در 10 دقیقه. سوزان Sasic نیز با ما.

سوزان ما است تی شرت فروشنده و اجرا می شود روشنایی هیئت مدیره. منتظر اما با موهای بلند قرمز او می پوشد اسپرز و نگه می دارد پول خود را در چکمه. او میل شدید برای پوشیدن زرق و برق و نقره در ترکیب با پوست تقریبا شفاف هستند و دلایل دیگر ما تماس با ما الهه نور است. سوزان و من نشسته در آخرین سطر از ون و شکایت در مورد چیزی و یا دیگر و یا فقط صدای نظرات ما به طور کلی. هیچ کس تا به حال گوش به ما. آن را تا کنون پشت چه با پنجره های باز و استریو انفجار که ما را به فریاد شنیده شود. “روشن است که گه خاموش است.” “توقف ماشین من به توالت.” Thurston شکایت که ما همیشه من من کننده.

سوزان یک رژیم غذایی که یک چالش به جای. او نمی خواهد به خوردن هر چیزی به رنگ سبز به جز guacamole و تنها خوردن وسط های مختلف مواد غذایی مانند ماکارونی و پنیر, املت. (او متنفر تخم مرغ بخش.) اسپاگتی شکلات و آب پرتقال در حال اساسی می باشد. من نوشتن این به عنوان یک هشدار برای تمام پسران سراسر کشور که در نوشتن به بپرسید که این درد ویرانگر چشم است. آیا او مراقبت ؟ بدون او heartbreaker. فقط ارسال مبهم وینیل پس از هشت و بقیه را فراموش کرده ام.

بوفالو 5/9

وجود دارد این بچه ها در اینجا — عصبی در خانواده تولید شرکت — که محاط کیک (“صوتی زندگی”) ساخته شده و برای ما هر زمان که ما بازی یکی از آنها را نشان می دهد. آخرین زمان ما وجود دارد با داس Damen و آنها در حال رفتن “شما بچه من نمی توانم باور کنم که آنها ساخته شده است به شما یک کیک است.”

بهتر پروموتر بهتر غذا بدتر فرفره است که معمولا به جز نیویورک کنسرتهایی که نمی نیاز به هر گونه دلیلی می خورد. ما نشان می دهد در اروپا تمایل به کمتر هیجان انگیز به این دلیل.

سوئیس 6/9

MISJUDGING درایو از پاریس ما حدود شش ساعت به صورت زنده پخش رادیو در یکی از این state-of-the-art ایستگاه های رادیویی. من می خواهم به فکر می کنم آن را کارلوس’ s تقصیر ما عامل رزرو/تور مدیر در اروپا است. کارلوس قد بلند gangly نرم-صحبت های دوستان ما که به این کار رزرو از طریق گروههای اجتماعی کار می کنند. (هلند می دهد یارانه های دولتی به آن rock باشگاه است.) وقتی که با هم هستیم ما کلیشه ها را از یک دیگر برجسته تر شدن; او خود صالح hard-working, هلندی, مدیر, و ما در حال خراب خود محور آمریکایی راک تشکرها. در اروپا ما تقریبا همیشه دیر است. در آمریکا ما کاملا خودکفا است.

سرگرم کننده ترین چیزی که در مورد داشتن کارلوس در اطراف در حال گوش دادن به راه او تلاش می کند به شرم ما. “من نمی خواهم, من نمی خواهم به,” او می گویم نورد سر خود را از یک سمت به سمت. او ملاقات کرده و یا شنیده در مورد هر تلف مجری در مدار اروپا و او هنوز فکر می کند ما بد است که ما می خواهیم به شیب برای النگو و آب نبات. ما پیدا کردن آن ضروری است برای جلوگیری از همه جا به ورزش حق ما به عنوان آمریکایی ها به صرف آزادانه. به تور است به فروشگاه. این درایوهای کارلوس دیوانه.

به هر حال ما به ایستگاه های رادیویی در ژنو بسیار دیر اما آنها هنوز هم می خواهید ما را به بازی که مایه تاسف است. کارلوس نا امید در نگرش ما است. ما شروع به شکایت در مورد نیاز به نشان می دهد هنگامی که ما متوجه ما نیست پرداخت می شود. و این همان داستان قدیمی در مورد چگونه ما را تا پایان با کیفیت بالا ضبط زنده اما ما در حال حاضر آن را می دانم جاوا لنگ دلیل آن است که یک اتاق مرده و ما در بازی در مقابل پنج سوئیس مردم ببنج سر خود را و لبخند مودبانه.

البته آنها را گسترش pâté پنیر و ژامبون دودی. ما احساس می کنیم مثل slobs احاطه شده توسط این شکوه تجهیزات و استارک بژ محیط آرام به عنوان یک پناهگاه بمب. از اول توجه داشته باشید این یک فاجعه است. Thurston شروع به زمزمه فحاشی بیش از این مقدمه به “پنبه تاج.” ما احساس می کنیم مثل پرشهای بنابراین خیلی زود Thurston است فحش جدید از آلبوم به تمام آهنگ ها و هیچ کس متوقف می شود ما. (برخی از این جلسه را تا پایان در ب-طرف از استاد=Dik.)

سوئیس تنها جایی است که من تا به حال من گاز گرفته شدن توسط کسی که در مخاطب است. من می خواهم به نوبه خود پشت من و آن مرد خواهد پرش به بالا و نیش من و من می خواهم به مبارزه با او. هنگامی که او را نگه داشته و آن را انجام Thurston لگد شیشه ای در چهره اش. آن را واقعا نابود خلق و خوی.

بوستون 10/18

وجود دارد یک نقطه زمانی که من شروع به گرفتن بیمار توسط خشونت روی صحنه. Thurston انگشتان متورم می شود تا تمام رنگ های بنفش و ضخیم از کوبیدن گیتار خود را. معمولا من هرگز می دانم آنچه اتفاق می افتد در مرحله من فقط دیدن گیتار-مانند اشیاء صیقل با برس گردان از طریق هوایی از گوشه ای از چشم من. چند بار Thurston تحت فشار قرار دادند و لی به مخاطب به عنوان تنها راه برای پایان دادن به یک آهنگ اما بی ضرر سرگرم کننده است.

ما در اولین فرفره در بوستون حدود چهار سال پیش در درگیری ویرایشگر جرارد Cosloy, مجبور, قرار گرفتن در معرض‘s جیمی جانسون و این ادم سفیه و احمق فن به نام بیلی شد فقط در مورد تنها آنهایی که وجود دارد. در اولین sbng بیلی برداشت تا این شکسته چوب درام که در حال پرواز بر روی زمین انداخت و آن را به عقب. آن speared به پیشانی من. در ابتدا من فکر کردم آن بود منعکس کردن Thurston گیتار. شوکه شده من نمی دانم که آیا به گریه و یا نگه داشتن بازی اما پس از آن من فقط احساس فوق العاده عصبانی است. آن را در زمان زمان طولانی برای حل و فصل آن حادثه, ‘علت آن را واقعا به من احساس بیمار, تجاوز مانند راه رفتن به اتاق پانسمان پس از یک مجموعه با داشتن برخی از مرد می گویند “خوب نشان می دهد” پس گرفتن الاغ من باریکش به عنوان راه من دور است.

من مقصر آن را در موسیقی برای مدتی به دلیل آن را رسم طرفداران که واقعا می خواهید برای دیدن شما خودتان صدمه دیده است. این است که من به اشتراک نمی انتظارات مشابهی وجود دارد در همه چیز در حال سقوط از هم جدا در خطرناک (جنسی) قدرت برق که باعث می شود موسیقی ما ممکن است. اما آنچه پس از یک مه آلود, فانتزی است پس از روشن خود را. من نمی خواهم خون من به سرگرمی است.

هنگامی که ما اخیرا بازی کانال در بوستون برخی از بچه ها انداخت یک تعداد انگشت شماری از ترقه در صورت من. من انداخت پایین من باس و صحنه را ترک کرد و پس از انجام بقیه گروه. ما نمیفهمد که چه اتفاقی افتاده است و رفت و برگشت به پایان رساند این مجموعه, در حالی که bouncers بودند پرتاب بچه. من در واقع شروع به احساس متاسفم برای او احتمالا یک نابجا Aerosmith فن.

نوگتوکک, کانکتیکات, 10/24

وجود دارد هیچ چیز مانند نوگتوکک در یک شنبه شب. آن را فقط در مورد آخرین فرفره در تور. این باشگاه در کنار یک رستوران چینی در خرید پلازا. رودخانه لبه می تواند فیلم برداری شده است در اینجا. من هرگز دیده می شود بسیاری از metalheads گشت زنی در جاده ها. آنها را کامل حس هر چند زمانی که شما در نگاه بی ثمر درختان تخفیف فروشگاه این همه ویرانی و ارامش — شما می خواهید برای خم کردن چیزی واقعا با صدای بلند و زشت است. من نمی تواند کمک کند تعجب آنچه که دختران را در حالی که پسر بودند و بازی کردن با شیطان. شاید آنها نیز طلب و برق و چرخش در اطراف سر خود را از طریق پاهای خود را.

من می دانم آنچه را که آنها احساس. زمانی که Iggy Pop بود به روی صحنه آمد در نوگتوکک (و یا آن را لندن؟) به خواندن “من میخوام سگ خود را” لی و Thurston آماده بودند به سنگ. من شگفت زده شد که او خیلی حرفه ای است. وی با بیان این freakiness از زن بودن و سرگرم کننده. من احساس مانند یک کرم پف بعدی او. من نمی دانم آنچه که در حقیقت انجام, بنابراین من فقط مرتب کردن بر اساس تماشا.

پیام مخفی

این مرد می نویسد: من نامه. او به من می گوید تا او را در بیمارستان بستری شده است برای اختلالات روانی و چندین بار می پرسد که من جلوگیری از ارسال پیام به او را از طریق موسیقی ما. بچه ها مثل این را در طول تمام زندگی خود را اگر شما آنها را حتی یک مقدار کم توجه است. بنابراین اگر شما به عنوان خوانده شده این کودک, توقف ارسال آن نامه. ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum sex filmebuy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmaGebze Escortbetnanobetgarantiperabetbetsatsekabetekonomikripto parayükselmesi beklenen kripto paralarMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma