بوئینگ, ایرباس, سهام افزایش می یابد با وجود سفارش خشکسالی

یک هواپیمای ایرباس A330neo تجاری مسافر هواپیما طول می کشد خاموش در کولومیه در نزدیکی تولوز فرانسه در 10 ژوئیه 2018.

Regis Duvignau | ایسنا

برای دومین بار در چهار ماه گذشته ایرباس ثبت کرده است صفر سفارشات جدید برای هواپیما.

اروپا سازنده هواپیما ثبت سفارشات جدید در ماه مه به عنوان شرکت تنظیم به واقعیت تلخ هواپیمایی لغو و یا تعویق انداختن سفارشات برای هواپیماهای جدید در, یک پیشنهاد برای صرفه جویی در پول نقد. بوئینگ گزارش ممکن است سفارشات و تحویل در هفته آینده با برخی از تحلیلگران انتظار دارند این شرکت به پست پنجمین ماه متوالی از هیچ جهت رشد.

“من تعجب نیست با این اعداد” گفت: Richard Aboulafia یک حمل و نقل هوایی تحلیلگر برای فیروزه ای ، “من فکر می کنم ما باید دو سال دیگر از منفی کتاب-به-لایحه برای هواپیما سازان.”

خشکسالی در سفارشات در حال حاضر مجبور هر دو ایرباس و بوئینگ برای کاهش تولید خود برنامه ها و طرح برنامه ای برای برش هزاران نفر از شغل یک قرص تلخ پس از نزدیک به یک دهه از قوی سفارشات ایجاد رکورد کارهای عقب افتاده. در مارس و آوریل سهام بوئینگ و ایرباس بودند هر دو در چندین ساله اخیر به دلیل نگرانی در مورد نصب ضرر و زیان است.

چشم انداز برای هر دو هواپیما سازان تغییر نکرده اما سرمایه گذاران خود را به نظر نمی رسد به مراقبت از. سهام بوئینگ و ایرباس هستند هر دو تا بیش از 40% در ماه گذشته. چه رانندگی تجدید خوشبینی توسط سرمایه گذاران ؟

Aboulafia گفت: عامل اصلی این است که امید به شکل V بازیابی در مسافرت هوایی تجاری. “این سر واقعی-خراشنده” گفت: Aboulafia. “سر من قرمز است و خام در تلاش برای کشف کردن که چرا مردم انتظار چنین قوی دوباره بجای اول برگشتن در سفر هوایی.”

در روز پنج شنبه اداره امنیت حمل و نقل به نمایش 391,882 افراد در پست های بازرسی امنیتی فرودگاه در آمریکا بالاترین تعداد نمایش پس مارس 22. به طور کلی روزانه مسافر در سطح ایالات متحده فرودگاه را بیش از 85 درصد در مقایسه با همین زمان در سال پیش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme