بوئینگ با هدف برای 737 Max recertification پرواز تا پایان ماه ژوئن

بوئینگ انتظار دارد به انجام آن 737 Max recertification پرواز تا پایان ماه ژوئن چند نفر گفته اند CNBC.

مردم آشنا با بوئینگ قصد دارد گفت: recertification پرواز در واقع ممکن است بیش از یک پرواز در طول دوره از یک زن و شوهر از روز. آنها گفت که این شرکت کشیده شده است تا یک پرواز طرح است که نشان می دهد که این هواپیما پرواز به روز شده-کنترل نرم افزار اجازه می دهد تا حداکثر با خیال راحت به کار در حالات مختلف.

مردم نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی از آنجا که این طرح محرمانه است.

بوئینگ کاهش یافته است به نظر.

بوئینگ از سر تولید 737 Max هواپیما در, ممکن است, اگر چه این هواپیما مبتنی شده از مارس 2019 پس از دوم دو تصادفات منجر به مرگ که به کشته شدن 346 نفر است. تولید کننده متوقف تولید jetliners در ماه ژانویه است. گرفتن 737 Max به عقب در هوا گرفته و دیگر از این شرکت پیش بینی آن خواهد بود.

اداره هوانوردی فدرال نیز کاهش یافته است به نظر در زمان یک 737 Max recertification پرواز اما یک سخنگوی گفت: “FAA در تماس منظم با بوئینگ به عنوان شرکت همچنان کار خود را در 737 Max. تولید کننده باید نشان دهد با رعایت همه استانداردهای صدور گواهینامه. این هواپیما پاک خواهد شد برای بازگشت به خدمات مسافر تنها پس از FAA راضی است که ایمنی تمام مسائل مربوط به خطاب.”

بوئینگ نه FAA تعیین زمانی که هواپیما آماده است برای این قدم مهم در گرفتن این هواپیما تایید شده برای پرواز. که گفت: این شرکت شده است در ارتباط مستمر با FAA و نمی خواهد پیشنهاد recertification پرواز اگر نه این بود برخی از آن بگذرد.

ارزش سهام بوئینگ به تازگی معاملات پایین در حدود 6 درصد است. سهام پایین است بیش از 42 درصد بیش از سال گذشته وزن کردن با مشکلات با 737 Max و همچنین سقوط تقاضای سفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بوئینگ شده است به دنبال کاهش هزینه های آن را به عنوان شاهد افزایش در جهت لغو این سال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme