بدن تعداد دفعات مشاهده شده: چگونه دولت ریگان پنهان بی خانمان
دسامبر 3, 1985

آب و هوای سرد در راه است و خیابان های شهرهای آمریکا در حال تزئین شده برای فصل تعطیلات با افراد بی خانمان و ناچیز خود را اموال. خریداران اغلب احساس affronted چشم بی خانمان. اکثر خیره میماند; چند حرکات را تحقیر. ما ناگفته میل است که برای این طیفی حضور این Dickensian ارواح به ناپدید می شوند.

در راه خود دولت ریگان عمل کرده است که می خواهید. وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) تلاش کرده است به بی خانمان ها ناپدید با عددی جادوگری است. در طول زمستان سال 1984 HUD عهده $138,000 مطالعه طراحی شده برای رد این ادعا توسط طرفداران بی خانمان ها به ویژه در واشنگتن جامعه برای خلاق عدم خشونت (CCNV) که بیش از دو میلیون آمریکایی هیچ جایی برای زندگی می کنند. CCNV سخنگوی میچ اسنایدر تبدیل به یکی از قابل رویت ترین و بی امان طرفداران برای بی خانمان ها (نگاه کنید به “Flatbush سریعتر” در زیر) و تا زمانی که HUD منتشر یافته های آن در مارس سال 1984 اسنایدر دو میلیون رقم به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان یک برآورد.

HUD یافته های منتشر شده به عنوان یک گزارش به وزیر در بی خانمان ها و پناهگاه های اضطراریاعلام کرد که احتمالا بیش از یک چهارم از یک میلیون آمریکایی بی خانمان در هر شب زمستان سال گذشته است. این گزارش بلافاصله باعث به اتهام کلاهبرداری و فریب. اسنایدر پیوست توسط دیگر بی خانمان طرفداران شکایت در دادگاه فدرال به توقف توزیع این گزارش. که کت و شلوار بود و شتابزده را رد کرد اما یک درخواست تجدید نظر است و هنوز در انتظار.

هفته گذشته پس از انتظار شش ماه برای HUD برای پاسخ به طور کامل درخواست خود را به صورت داده های اساسی گزارش اسنایدر ظ دیگری اقدام به نیروی این سازمان برای واگذاری بیشتر اسناد و مدارک. اما شکار برای اطلاعات پنهان است که تنها یک گام دیگر به سوی هدف نهایی خود را. کمک داوطلب مشاور تری F. Lenzner (که قبلا از مجلس سنا واترگیت کمیته کارکنان) و James H. رو III اسنایدر است که به دنبال یک هیئت منصفه بررسی حداقل دو مقامات دولت اتهام کیفری شهادت دروغ و توطئه است.

اسنایدر و همکاران او در CCNV کار کرده اند و با خیابان ساکنان برای بیش از 10 سال است. اسنایدر مکرر ارتباط با دولت فدرال و همچنین به عنوان محلی بوروکراسی اضافه شده اند قابل توجهی را تجربه سیاسی خود را به خیابان حکمت و او متقاعد شده است این گزارش نتیجه گیری از پیش تعیین شده اقدام به “محروم کردن بی خانمان ها از تنها چیزی که آنها را: خود وجود است.” HUD ادعا می کنند که به مراتب کمتر وجود دارد بی خانمان از آنچه قبلا اعتقاد بر این, او می گوید, است که به منظور سهولت فشار برای فدرال امداد. بی خانمان, بعد از همه, هستند, نه تنها توهین به دیگر آمریکایی; آنها همچنین یک زندگی ملامت به “موفقیت” رئیس جمهوری برنامه های اقتصادی است.

•••

زمانی که هود گزارش به وزیر منتشر شد این بود که جلو-صفحه اخبار. خود ارزیابی است که تنها وجود دارد 250,000 350,000 به افراد بی خانمان به نظر می رسید به توجیه دولت ریگان سیاست که مورد توجه این افراد به عنوان یک مشکل برای کشورهای محلات و بخش خصوصی — و نه دولت فدرال. این نظر منعکس شده است در اریب بودجه از بی خانمان برنامه: بیش از سه سال گذشته در ریگان بودجه اختصاص داده در مجموع $218 میلیون — در مورد همان مقدار که در شهر نیویورک صرف آن بی خانمان در یک سال (نگاه کنید به “فدرال شکست” زیر).

در خط مقدم مخالفت با ریگان سیاست می ایستد CCNV که همراه با مقامات محلی و دیگر بی خانمان طرفداران اصرار دارد که تنها فدرال منابع ارائه می کنند کافی غذا و سرپناه. برای بیش از یک دهه CCNV برای مراقبت پایتخت بی خانمان با ترکیبی از اهدا کالا هیپ نبوغ و مبارز نبوی فعالیت. در حالی که جوامع محلی از جمله واشنگتن شد و هنوز هم نادیده گرفتن تعداد رو به رشد در خیابان ها و در پناهگاه چند سال پیش CCNV فعالان رفت و با اعتصاب غذا و دیگر اقدامات در نظر گرفته شده برای نفوذ عمومی بی تفاوتی. اسنایدر را سبک نمی کند و جذابیت همه در واشنگتن. برخی از سیاستمداران و صاحب نظران به جرم جسورانه خود را به چالش اقتدار همراه با مواد سوزاننده اظهارات درباره ما “کمی ذهن غربی است که باید به کمیت همه چیز را در دید که آیا ما می توانیم یا نه.”

اما در سال 1982 اسنایدر را سعی کنید به دفعات مشاهده شده مسلما unscientifically به صفوف بی خانمان آمریکایی توسط تماس با پناهگاه ارائه دهندگان در سایر شهرستانها و طرح خود را تخمین می زند در سراسر کشور. از آن نظرسنجی تلفنی آمد شکل اسنایدر در کنگره شهادت “دو تا سه میلیون نفر است.” آن را شسته و رفته بود که آمار گرد به حدود 1 درصد از جمعیت ایالات متحده و در نظر گرفته شده برای منعکس کردن تعداد زیادی از مردم بدون سرپناه در طول دوره از یک سال است.

چه تحریک HUD مقامات بود که کمی ذهن غربی از رسانه ها بود در اوایل سال 1984 ضامندار بر روی اسنایدر را کشف و از آن استفاده می شود — در سرمقاله در اخبار در تلویزیون و رادیو. یک راه یا دیگری این داستان تمام مطرح شده همان سوال: اگر دو میلیون بی خانمان, چرا دولت به آنها کمک کند ؟ HUD گزارش واشنگتن پاسخ: روشن کردن بحث در مورد آنچه به انجام به یک اختلاف بیش از اعداد است.

زمانی که میچ اسنایدر و همکاران خود در سراسر کشور جزئیات گزارش آن حس را ندارد به آنها. بسیاری از آنها شده بود در مصاحبه با هود و متقاعد شدند که تعداد آنها داده شده بود سوء استفاده. اسنایدر با عصبانیت بحث برانگیز این گزارش از تکنیک های به عنوان به خوبی به عنوان آن یافته ها و اهداف; او گفت که “یک سند سیاسی” در نظر گرفته شده به “قطع جو از ضرورت” است که او و دیگران در حال مبارزه برای ایجاد.

چند هفته پس از این گزارش انتشار اسنایدر متهم HUD مقامات تقلب قبل از یک نشست خبری مشترک با شنیدن از خانه بانکداری کمیته فرعی در مسکن و توسعه جامعه و دولت عملیات کمیته فرعی در نیروی انسانی و مسکن (که بازگشایی آن پروب از HUD گزارش دسامبر 4). او و دیگر CCNV اعضای به نام پناهگاه اپراتور در سراسر کشور از جمله همکاران در ائتلاف ملی برای بی خانمان ها و کشف آنها بیش از حد خشمگین بودند. اسنایدر سازماندهی آنها را به پیوستن به یک طرح دعوی در دادگاه در برابر توزیع بیشتر از این گزارش اولین شلیک در جنگ قانونی علیه یک دولت که مقامات بالا به عنوان او گفت: کنگره “مرا به یاد هیچ چیز به اندازه یک مدرسه پیرانا گردان انتظار به پاره گذشته هر اونس از گوشت.”

اسنایدر دارای استعداد دراماتیک. در یکی دیگر از, زندگی, سال پیش, او در خیابان مدیسون. اما سابق ad مرد رفته بسیار بیشتر در مبارزه با HUD از وزیر ساموئل پیرس و یا مشاوران او باید انتظار می رود. راضی نیست و با بی اعتبار گزارش خود او است که به دنبال کسانی که او را متهم به نوشتن بی خانمان از وجود است. و اگر وزارت دادگستری نمی کاوشگر خود را به اتهام اسنایدر می گوید او و Lenzner خود را به دنبال جلسه قبل یک هیئت منصفه و انتصاب دادستان ویژه. در عین حال او معتقد بانکی رئیس کمیته فرعی هنری گونزالس به بازگشایی تحقیقات خود را.

•••

وزیر پیرس هرگز کاخ سفید مورد علاقه. او عضو کابینه که او در اوایل تصدی شد اشتباه از سوی رئیس جمهور برای یک شهردار و تحت تصدی خود HUD رنج می برد سنگین ترین کاهش در ریگان بودجه. پیرس نیز بوده است lambasted سالانه در کاپیتول هیل به صورت HUD شکست برای کمک به بی خانمان ها.

در ژانویه سال 1984 پیرس رئیس موجز وارد بحث با ارزیابی خود را در Good Morning America: “آنچه که ما در این کشور یافت — و شاید ما آگاه تر از آن در حال حاضر است — یک مشکل است که ما تا به حال حتی در بهترین زمان و است که افرادی که خواب در های بی خانمان است که بی خانمان هستند, شما ممکن است می گویند،” این بود که ریاست جمهوری در واکنش به رسانه ها حمله رعد اسا — از جمله عکس ها از بی خانمان خانواده ها با فرزندان کوچک — که صورت گرفت که در همان ماه.

پیرس در پاسخ به رشد روابط عمومی مشکل به مطالعه این موضوع است. در اوایل سال 1983 یک HUD معاون پیشنهاد کرده بود یک مطالعه کوچک چگونه HUD طرح شد کمک به بی خانمان و چگونه برنامه های نوآورانه در 10 شهرستانها شد جلوگیری از بی خانمانی و یا کمک به خانواده های بی خانمان برای پیدا کردن دائمی خانه. اما پیرس به جای دستور HUD را از سیاست توسعه و پژوهش به تدوین و فرموله کردن یک ملی برآورد خانمان معلوم که آنها چه کسانی بودند و چه در حال انجام است به آنها کمک کند. مطالعه انجام شده توسط دکتر کاتلین Peroff سپس معاون مدیر دفتر بخش سیاست, مطالعات و رسمی میچ اسنایدر بعدها متهم کیفری شهادت دروغ.

زیر جهت HUD کارکنان و مستقل شرکت مشاوره Westat استفاده از چهار روش برای تخمین تعداد بی خانمان. HUD در حال حاضر تصمیم گرفت که آنچه آنها می خواستند یک “عکس فوری” از چگونه بسیاری از بی خانمان وجود دارد به طور متوسط در ماه ژانویه و یا فوریه 1984 — تعدادی که قطعا کمتر از یک تعداد از چگونه بسیاری از مردم بدون سرپناه برای هر مدت طولانی در طول یک سال است. بسیاری از مردم بی خانمان برای چند ماه و سپس ماندن با دوستان و یا خانواده خود را قبل از آنها آمار خیابان دوباره. دیگران در نهایت در زندان و بیمارستان و یا vouchered مسکن برای دوره های در طول سال اما سیاست دولت این است که به نظر هیچ یک از این افراد رسما “بی خانمان.”

اشتقاق اجتماعی آمار مانند تعداد بی خانمان گرسنه یا بی سواد است که اغلب دشوار است به درک. به وضع خوانندگان اختلافات بیش از روش ممکن است به نظر می رسد محرمانه و یا حتی بی ربط اما آنها دروغ می گویند در قلب مبارزه سیاسی بیش از چه کسی باید کمک به بی خانمان و چه مقدار از آنها باید کمک کرد.

HUD برآورد شد یک برون یابی بر اساس برآورد قبلی — و در تعداد بسیار کمی از موارد واقعی headcounts — انجام شده توسط سازمان های دیگر. هر یک از چهار روش استفاده می شود در اصل یک بررسی دیگر نظرسنجی دستکاری آماری به ملی برآورد:

  • هود محققان در زمان منتشر شده تخمین می زند برای 37 محلات بسیاری از آنها در مناطق شهری بزرگ شده و آنها را با هم و تقسیم بر ترکیب جمعیت از شهرستانها مورد بررسی. که آمد به یک چهارم از 1 درصد از جمعیت که وقتی ضرب در مجموع ایالات متحده جمعیت به همراه داشت “خارج برآورد” 586,000 بی خانمان. HUD در نظر گرفته شده این تعداد آن حداقل اعتماد و پس از آن با اتکا به طور کامل بر روزنامه و دیگر حساب های منتشر شده و با تمرکز بر شهرهای بزرگ که در آن بی خانمان تمایل به متمرکز می شود.
  • Westat کارکنان انجام مصاحبه های تلفنی با 200 اپراتور از پناهگاه بی خانمان در 60 شهرستانها — 20 کوچک و متوسط 20 و 20 بزرگترین — و پرسید: ده ها تن از سوالات عمدتا در رابطه با چگونه پناهگاه کار گیرند. و آخرین سوال این بود: “به طور متوسط در شب هفته گذشته چگونه بسیاری از بی خانمان ها (از جمله کسانی که در پناهگاه با استفاده از کوپن برای زندگی در هتل ها در ماشین ها و خیابان ها و پارک ها و غیره.) خواهد شما را برآورد در حال زندگی در این منطقه شهری?” پاسخ اضافه شد و با هم به بیرون ریخته شده ملی شکل 353,000.
  • HUD کارکنان انجام شده 500 مصاحبه در همان 60 شهرستانها درخواست مقامات محلی, دفاع, گروه, محققان, پناهگاه اپراتورهای خدمات اجتماعی سازمان ها و ادارات پلیس برای ارائه بهترین خود را به حدس می زنم که چگونه بسیاری از بی خانمان بودند در شهرهای خود و یا شهرستان. بسیاری از خودداری کرد اما پاسخ دریافت تجزيه و “قابلیت اطمینان” بر اساس درک و تجربه و دانش از مصاحبه شونده با توجه به وزن بر اساس اندازه شهر و پس از آن هم اضافه شده و بیرون ریخته شده. این رقم در آمد به 254,000.
  • سه مطالعات محلی بی خانمان طرفداران آن اقدام به شمارش تعداد زیادی از مردم در خیابان ها در بوستون پیتسبورگ و ققنوس همراه با یک سال 1980 سرشماری “گاه شمار” استفاده شد مشتق ملی شکل 192,000.

همه این روش ها رنج می برد از یک تنوع از ویژگی های عملی و حتی ریاضی خطاها با توجه به آماری متخصصان — یوجین اریکسون از دانشگاه تمپل و ریچارد Appelbaum از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا — که به بررسی این گزارش و برخی از زمینه اسناد و مدارک در اسنایدر را درخواست. چند پناهگاه ارائه دهندگان و کارشناسان مصاحبه شده توسط هود و Westat شکایت کرده است که تخمین زده شده بود نقل قول نابجا و یا سوء استفاده. نه از 20 بزرگترین شهرستانها مورد بررسی قرار گرفتند و بر اساس یک یا دو محلی تخمین می زند. و نویسندگان بوستون و محفل ققنوس مطالعات — والری Lanier و دکتر لوییزا استارک — لعنتی این گزارش برای نادیده گرفتن محدودیت های خود را برآورد مانند این واقعیت است که در بوستون به عنوان مثال شمارنده تنها به بررسی یک منطقه محدود و نه کل شهرستان. Lanier و استارک در حال شاکیان در اسنایدر طرح دعوی در دادگاه خواستار آن است که این گزارش خارج شود.

اریکسون و Appelbaum هر دو با انتقاد از وزن سیستم مورد استفاده توسط HUD که به بالاترین وزن به کوچکترین شهرستانها مورد بررسی و کمترین وزن به کشور را پنج تا از بزرگترین شهرستانها. اریکسون که به کمک شهر نیویورک در تجزیه و تحلیل 1980 سرشماری گفت: صدای او اعتقاد داشت این بود که یک تلاش عمدی برای درک تعداد بی خانمان.

اما هر دو اریکسون و Appelbaum شد اکثر شدید در مورد آنچه اسنایدر تماس “سیگار کشیدن اسلحه” در HUD محاسبات — محرمانه جغرافیایی اندازه گیری شناخته شده به عنوان “برامدگی لبه طبقات سنگ-McNally مناطق شهری” و یا “RMAs” که مورد استفاده قرار گرفت توسط HUD برای رسیدن در یک نسبت بین محلی تخمین می زند از بی خانمانی و کشور به عنوان یک کل. هر یک از 60 شهرستانها برای بررسی HUD گزارش متعلق به RMA که زیادی جغرافیایی واحد معمولا مورد استفاده برای اهداف بازاریابی شبیه به بهتر شناخته شده و استاندارد شهری منطقه آماری. شهر نیویورک RMA شامل شهرستان را هفت میلیون نفر به علاوه یکی دیگر از 10 میلیون نفر در سراسر 79 سایر شهرستانها در 10 استان ها در سراسر سه متحده است. لس آنجلس RMA همچنین شامل حدود 80 شهرستانها; بوستون شامل 40 شهرستانها; شیکاگو RMA در سراسر امتداد سه متحده و شامل 10 شهرستان و 46 شهرستانها.

این مشکل با توجه به اریکسون و Appelbaum است که HUD با استفاده از RMAs این است: آنها در حال حاضر مشکوک برآورد جمعیت بی خانمان در بررسی شهرستانها و استان ها است که بخشی اما تنها بخشی از RMAs افزود: آنها با استفاده از این مجموع به صورت کسر در عظیم کسری. سپس آنها اضافه شده تا در کل جمعیت از 60 RMAs از جمله شهرهای بودند که هرگز مورد مطالعه و یا بررسی تنها سطحی و استفاده می شود که در مجموع به عنوان مخرج. حاصل کسری است که ظاهرا به نمایندگی از نسبت جمعیت بی خانمان به کل جمعیت در 60 RMAs شد و سپس ضرب در کل جمعیت ایالات متحده ظاهرا بازده ملی بی خانمان شکل است.

Appelbaum و اریکسون هر دو می گویند که اگر برآورد جمع آوری شده توسط HUD اعمال شده بود تنها به شهرهای مرکزی که از آنها گرفته شد و نه به RMAs نهایی چهره های ملی بی خانمانی شده اند که در هر نقطه از 2.5 تا پنج بار به عنوان بالا و یا از 650,000 به 1.6 میلیون نفر است. این است زیرا تعداد زیادی از مردم در 60 شهرهای مرکزی مورد بررسی حدود 30 میلیون در حالی که 60 RMAs جمعیت 90 میلیون.

•••

Peroff شد موظف به دفاع از او مطالعه در دو مرجع تخصصی. در 24 مه سال 1984 او و دیگر HUD مقامات و مشاوران شهادت در جلسه مشترک خانه و بانکی دولت در عملیات های فرعی. شش هفته بعد او سوگند یاد کرد, اعلام, به عنوان یک متهم در میچ اسنایدر فدرال دعوی در دادگاه به HUD گزارش برداشت.

اسنایدر و وکلای او به بررسی هر دو کنگره شهادت و قسم بیانیه با دقت و او می گوید که او در بر داشت حداقل 13 نمونه از دروغ توسط Peroff. آیا Peroff دروغ عمدا امر به تصمیم هیئت منصفه اما جدی وجود دارد اختلاف در برخی از اظهارات او را — به اندازه کافی به طوری که Gonzalez فرعی مدیر جرالد مک موری می گوید احتیاط که او “امیدوار HUD خواهد شد در آینده بیشتر در مورد چگونه آنها را کنار هم قرار دادن این گزارش” در ماه آینده را شنیدن.

در میان اختلاف است Peroff توضیحات در او قسم خورده بیانیه به ایالات متحده دادگاه منطقه از HUD گزارش تعریف از “بی خانمان” و ادعای اینکه این تعریف که شامل افراد بی خانمان به طور موقت در زندان ها و بیمارستان ها توضیح داده شد به محلی توسط کارشناسان مورد بررسی هود و Westat. پرسشنامه مورد استفاده توسط مصاحبه نشان می دهد این درست نیست و چند تن از کسانی که با آنها مصاحبه می گویند هرگز به آنها توضیح داد.

بسیاری از این اتهامات دروغ, اما در اطراف این موضوع از RMAs. برخی از این می تواند به عنوان رد تفاوت, تفسیر, اما قطعا وجود دارد تضاد بین گزارش خود HUD کنگره شهادت و Peroff حساب خود سوگند یاد کرد.

اگر چه کلمه “شهر” به نظر می رسد جایی در هفت صفحه پرسشنامه صرفا به دنبال HUD مصاحبه Peroff ادعا در او سوگند یاد کرد, اعلام ایالات متحده دادگاه منطقه که آنها “همیشه اشاره کرد چه منطقه اساس برآورد شد به طوری که محاسبه نهایی شهری محدوده قابل اعتماد استوار بود: 1) کل شهری شکل; یا 2) اضافه کردن برآورد به دست آمده به صورت جداگانه حوزه های قضایی در منطقه شهری.” در همان اعلامیه او همچنین با اشاره به “شهری برآورد ارائه شده در این مصاحبه (که) منجر به ملی برآورد…” و او ادعا کرد که در بزرگترین مناطق مترو مانند نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و فیلادلفیا “تماس ساخته شده بودند توسط HUD کارکنان به شهرهای مرکزی و به همه حوزه های قضایی در خارج از شهرهای مرکزی اما در RMA برای به دست آوردن اضافی بی خانمان تخمین زده شده برای این حوزه های قضایی است.” در واقع HUD مصاحبه انجام تماس برخی از شهرستانهای اطراف شهرهای مرکزی در هر RMA اما این به دور از بررسی “تمام حوزه های قضایی است.” چند پناهگاه اپراتورها و حرفه ای دیگر در مصاحبه با HUD مورد مناقشه Peroff ادعای این که “کسانی که در مصاحبه… خواسته شد تنها به تخمین های خاص برای صلاحیت در داخل محدوده شهری که در آنها آگاه در مورد.”

دفاع از برآورد برای شهر نیویورک در اسنایدر مشاهده است روشن ترین مثال از یک دروغ آشکار. Peroff ادعا در او سوگند یاد کرد و اعلام کرد که “چهل و مصاحبه برگزار شد با افراد آگاه در مورد خاص مناطق حومه به منظور به دست آوردن برآورد میزان بی خانمانی در هر یک از حوزه های قضایی جداگانه. این جداگانه برآورد شد و سپس اضافه شده به شهر نیویورک برآورد می رسند در یک برآورد برای کل منطقه شهری.” دستیار HUD وزیر ژوئن Q. کخ تکرار همان ادعا در یک بیانیه ارائه شده به کنگره است.

اما Appelbaum, پس از بررسی هود اسناد می تواند به پیدا کردن تنها 32 مصاحبه با حومه نیویورک — و تنها 18 از این پیشنهاد بی خانمان تخمین می زند. دیگران همه حاضر است و در عین حال حوزه های قضایی خدمت توسط خود سازمان شمارش شدند در مجموع آمار جمعیت.

Peroff که نقل مکان کرد و از HUD به دفتر مدیریت و بودجه خشمگین است در اسنایدر را به اتهام و انتقاد از او کار می کنند. “من به سادگی نمی perjure خودم,” او می گوید. RMA روش انتخاب شد او می گوید: از آنجا که آن را به بهترین وجه نشان دهنده این کشور شهرنشین مناطق که در آن بسیاری از بی خانمان ها قرار دارد و اضافه کرد که “منتقدان این گزارش… اصلا آماری پس زمینه.” کوچکتر RMAs داده شد وزن بیشتر او توضیح داد چرا که آنها تا به حال “کمتر احتمال بودن نمونه. وجود دارد بیشتر احتمال است که ما می خواهم را انتخاب کنید یکی از بزرگ RMAs که وجود دارد از کوچک RMAs که بسیاری وجود دارد.” اما در هیچ کجای این گزارش دقیق و منطقی برای وزندهی طرح توضیح داد که چرا یک RMA داده شد 20 برابر وزن یکی از بزرگ است.

Peroff موافق است که HUD تنها 18 برآورد برای شهرنشین مناطق خارج از نیویورک پنج بخش نیویورک اما اصرار دارد که “ما در تلاش برای تماس با هر فرد که نام او به ما آمد و در شهر نیویورک ما خوب بود آمار در دسترس ساخته شده به ما در تعداد زیادی از مردم در پناهگاه است.” Peroff نشده حفظ یک وکیل برای دفاع از او; او می گوید وجود دارد بدون نیاز به. ژوئن کخ برتر در HUD موفق به بازگشت به تماس های مکرر از صدا.

در آگوست 27, 1984, اسنایدر ثبت یک شکایت رسمی علیه Peroff و کخ با یوسف DiGenova ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا ادعا که دو HUD مقامات تا به حال مرتکب چند عمل از توطئه و دروغ. او خواسته DiGenova به بررسی و ارائه یافته های خود را به یک هیئت منصفه. اسنایدر ارائه مدرک و شاهد برای اثبات اتهامات عنوان شده علیه او اما بدون دریافت پاسخ از DiGenova. در ماه مارس گذشته و هفت ماه پس از اتهامات عنوان شده واصل اسنایدر دوباره نوشت به DiGenova — که در اتاق بود با موفقیت دفاع کرد HUD در برابر اسنایدر دعوی در دادگاه مدنی در ایالات متحده دادگاه منطقه.

“ما مردد به پرونده شکایت با شما دانستن است که دفتر خود را به نمایندگی هود — و هنوز هم — در ایالات متحده دادگاه منطقه” اشاره کرد اسنایدر. “ما شک است که می خواهد معامله نسبتا — یا همه — با این فعالیت های جنایی پس از شما خواهد بود هر دو نمایندگی و بررسی/تعقیب همان HUD مقامات.”

چند هفته بعد اسنایدر یک پاسخ از چارلز Roistacher یک DiGenova دستیار. Roistacher مراجعه کننده به دفتر خود را اعلام و در دفاع از HUD در برابر دعوی در دادگاه مدنی گفت: “ما در پاسخ به شکایت خود را از نقص در این گزارش روش…. پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که تحقیقات شما درخواست موجه نیست.”

Lenzner و دیگر وکلای نمایندگی CCNV شارژ که DiGenova تصمیم آلوده شد با تضاد منافع. در ماه گذشته از آنها خواسته دادگاه تجدید نظر به رد باراک اوباما از ادامه به نمایندگی هود در کت و شلوار مدنی آورده در سال گذشته به نیروی خروج از این گزارش. آنها با اشاره به Roistacher نامه به عنوان مدرک از درگیری معترض است که “هیچ فرقی ندارند کشیده شد بین باراک اوباما تعهد از HUD دفاع در مدنی و مسئولیت خود را به عنوان یک خنثی تحقیقی بدن به افشای فعالیت های جنایی.” هیچ حکم تحویل شده است اما اگر دادگاه موافقت با CCNV هود خواهد بود مجبور به حفظ مشاور خارج از سازمان و DiGenova ممکن است مجبور به تجدید نظر اسنایدر را به اتهام شهادت دروغ و توطئه است.

دو هفته پیش Lenzner و رو ثبت شکایت جدید در دادگاه فدرال به دنبال یک دستور به نیروی HUD به انتشار سوابق و فایل های آنها درخواست شده تحت قانون آزادی اطلاعات (FOIA) شش ماه پیش. Lenzner نیز کمک کنگره کارکنان به آماده شدن برای ظهور HUD مقامات را برای تحقیقات بیشتر در دسامبر 4. خانه فرعی در حال بررسی این گزارش هستند به ریاست تگزاس از حزب دموکرات هنری گونزالس و دموکرات ماساچوست بارنی فرانک خواهد شد که در تلاش برای تعیین این گزارش شکل گرفت, میزان مشارکت در صورت وجود از کاخ سفید و آیا HUD مقامات گفت: در حقیقت زمانی که آنها شهادت در مورد این گزارش پس از انتشار آن در ماه مه سال 1984.

•••

اگر چه مقامات دولت ممکن است در نظر او بد, Mitch اسنایدر مخاطبین در کاخ سفید است. قبل از نصب خود را در جنگ علیه HUD او با یکی از آنها و هشدار داد که, وزیر پیرس باید بی سر و صدا مجبور به عقب نشینی به گزارش بی خانمانی. اما اسنایدر متوجه دولت بود و متعهد به دفاع از این گزارش زمانی که جناح راست Heritage Foundation, دولت ریگان بخش خصوصی بازوی سعی در تقویت HUD با یک حمله در این گزارش منتقدان.

میراث کاغذ نوشته شده توسط آنا Kondratas به نظر می رسد که انجام می شود کمی برای احیای این گزارش اعتبار. محلی و مقامات دولتی در سراسر کشور گفت: صدا که HUD را برآورد شد بی فایده بود و نه تحت تاثیر تصمیمات خود را در مورد کمک به بی خانمان ها. هیچ کس در کاپیتول هیل در مطبوعات و یا حتی در کاخ سفید جرأت به استناد این گزارش به عنوان یک سیاست راهنمای. در آن حس اسنایدر جنگ در حال حاضر شده است به دست آورد.

پس چرا باید اسنایدر و متحدان او ادامه داد: به فشار برای خروج از این گزارش ها و تحقیقات توسط یک هیئت منصفه و کنگره? آنها در بخش درخواست با اعتقاد به این که دولت نباید دروغ است و اگر مقامات دولتی را دروغ آنها باید پاسخگو باشند.

میچ اسنایدر گرفته HUD تلاش برای پنهان کردن ابعاد بی خانمانی و استفاده از آن برای پایان مخالف: به ما چه بزرگ و ننگ آن است و کشور ما چگونه است dishonored با دستکاری و بهانه. بیشتر از همه او احساس می کند باید توجه پرداخت می شود نه به اعداد اما به مردان و زنان و کودکان ما را فراموش کرده ام هنگامی که ما نمی مجبور به آنها را ببینید. هنگامی که خیابان های شهر تبدیل به یخ و مردم ما باید به مراقبت از شروع به مردن شاید ما را به یاد داشته باشید آنچه که او سعی کرد به ما بگویید.

معاونت پژوهشی توسط الن McGarrahan.

این Flatbush سریع تر

میچ اسنایدر خوانده شده است “zealot” در صفحه تحریریه واشنگتن پستو در سال گذشته مقاله op-ed قطعه ای که به نام تهدید خود را به سرعت تا زمانی که او درگذشت — مگر اینکه دولت ارائه امکانات برای این شهر بی خانمان — “فانتزی شکل تروریسم است.” اما در خیابان های واشنگتن, که در آن چهره شناخته شده است, مردم به طور مداوم به او نزدیک می گویند چیزهایی مانند “خدا به شما برکت دهد. ما برای شما دعا.”

اسنایدر, 42 است که در دبیرستان ترک تحصیل از Flatbush که شروع آنچه که می توانست موفق Madison Avenue حرفه ای در ’60s. یک روز صبح در سال 1968 او بیدار شد و تصمیم گرفت او را نمی خواهم زندگی خود را. اسنایدر در سمت چپ خود و خانواده او در حال حاضر در شرایط خوب با همسر سابق خود و صاحب دو پسر و زیرفشار در سراسر کشور برای چند سال. او دستگیر شد و در سال 1969 تحت آنجا-لغو دیر عمل می کنند که آن را یک جرم فدرال به سوار شدن یک مسافر در یک ماشین اجاره ای با یک کارت اعتباری به سرقت رفته. وی در سال 1970 اسنایدر صرف بیشتر از دو سال و نیم در دنبوری زندان جایی که او ملاقات کرد فیلیپ Berrigan آیا مقدار زیادی از خواندن و روزه به مدت 72 روز در اعتراض به جنگ ویتنام و ظهور در سال 1972 آماده برای یک زندگی از تعهد است. اسنایدر می گوید: او روزه برای دوره جمعا حدود دو سال و گاهی برای اهداف سیاسی عمدتا فقط به “پاکسازی سیستم من و در ارتباط با آن دسته از افرادی در جهان که لازم نیست به اندازه کافی به غذا خوردن.” پس از یک سریع اعتراض نیروی دریایی برنامه های به نام یک زیر دریایی هسته ای “کورپس کریستی” — به معنای واقعی کلمه “بدن مسیح” — اسنایدر نزدیک به خود را از دست داده دید. اما جراحان در دانشگاه جانز هاپکینز اهدا خدمات خود را به صرفه جویی در چشمان او. نیروی دریایی خود را به نام فرعی “شهر کورپس کریستی” و اسنایدر به نام تند و سریع.

جامعه برای خلاق خشونت تاسیس شد و در سال 1970 به عنوان یک صلح طلب کمون اختصاص داده شده به مقاومت در برابر جنگ. زمان اسنایدر پیوست آنها به زودی پس از آزادی از زندان این گروه را کشف کرده بود “مستقیم معادل در خانه به جنگ در خارج از کشور” — بی خانمان فقیر. آنها باز آشپزخانه سوپ در سال 1972 و بعد از سال تاسیس “خانه مهمان نوازی” که در آن هر کسی می تواند در پیدا کردن غذا و سرپناه. در طول سال 1975 رکود خود را باز اولین پناهگاه در اتاق نشیمن از کمون خانه قدیمی در یک مختصر و مفید خیابان در شمال شرق واشنگتن است. علاوه بر حدود 1000 داوطلب که کمک به زمانی که آنها می توانند CCNV دارای 50 عضو که عمدتا در دهه بیست سالگی و سی سالگی. حدود 35 از آنها از جمله اسنایدر در غول سرپناه در خیابان دوم که دولت فدرال در حال حاضر در تلاش برای تعطیل کردن.

رویارویی بیش از این ساختمان مخروبه که قبلا فدرال کالج شهر آغاز شد و چند ساعت قبل از رئیس جمهور ریگان را در سال 1983 دولت از آدرس اتحادیه هنگامی که 160 CCNV اعضا و دوستان دستگیر شده بودند در کاپیتول ساختمان مدور که در آن آنها نشان دادن آن به نفع خود استفاده از ساختمان های فدرال به خانه بی خانمان ها. زیر ماه ریگان دستور داد هود و پنتاگون به آماده سازی یک لیست از ساختمان های مناسب اما از آن زمان تا ماه دسامبر برای CCNV برای به دست آوردن استفاده از خالی که فدرال برنامه ریزی برای فروش سال بعد. با بیش از 800 نفر با استفاده از ساختمان که در زمستان CCNV تصمیم گرفت که آنها را برای به دست آوردن رد از زمانی که خود را “اجاره” تمام شده در مارس 1, 1984.

مقامات دولتی تمدید اجاره نامه اما حاضر CCNV تقاضا که اجرا پناهگاه بازسازی می شود آن را آبرومندانه قابل سکونت. در 15 سپتامبر سال 1984 اسنایدر و دیگر CCNV اعضای آغاز شد سریع به پایان رسید که در 4 نوامبر با یک تعهد فدرال برای تبدیل پناهگاه با گسترده تعمیرات تشکر در بخشی به دخالت سوزان بیکر, همسر دستیار ریاست جمهوری جیمز بیکر.

با توجه به اشنايدر فدرال باید reneged بر تعهد خود برای بازسازی; او می خواهد به نگه داشتن آنها را به خود وعده “مدل پناهگاه است.” دولت می گوید که هرگز فکر این 10 میلیون دلار ارزش کار اسنایدر درخواست کرده است. CCNV خودداری کرده است به اجازه دولت را جزئی تعمیر و فدرال پاسخ داده اند با باز کردن یک کوچکتر پناهگاه در دور Anacostia بخش از شهر را تهدید به اخراج صدها نفر زندگی می کنند که در CCNV پناهگاه.

اسنایدر هشدار داده است که برخی از پناهگاه ساکنان از جمله تعدادی از جانبازان ویتنام ممکن است تبدیل به خشونت اگر دولت تلاش می کند به پرتاب آنها را. او به دادگاه رفته به ممانعت از اخراج که می تواند اتفاق می افتد در روز پس از حکم دادگاه ایالات متحده از درخواست های, که در حال حاضر در این مورد. مانند نبرد قانونی بیش از HUD گزارش پناهگاه اختلاف است برای لحظه ای حداقل یک ایستادگی کردن. — J. C.

فدرال شکست

گرفتن دولت ریگان به درخواست بودجه برای آمریکا بی خانمان است که یک نبرد دشوار اما بارنی فرانک نماینده دموکرات از ماساچوست تا به یک استراتژی است. “شاید اگر کسی می تواند کشف یک تهدید کمونیست در میان بی خانمان ها…,” او گفت: واشنگتن خواهد بود متقاعد به آنها را به طور جدی.

اگر چه دولت است که دقیقا راه انداختن یک جنگ فقر و نیروهای مسلح ایالات متحده در حال حاضر شده است به خدمات فشرده. در مالی سال 1984 در کنگره به وزارت دفاع 8 میلیون دلار برای تبدیل خالی ساختارهای نظامی به پناهگاه برای بی خانمان ها. هنگامی که صدای اول به نام پنتاگون به پرس و جو که آیا این 8 میلیون دلار بوده است استفاده می شود برای بی خانمان امداد مطبوعاتی سخنگوی جیم صاف کننده گفت: “شخصا می دانستند هیچ چیزی در مورد” که تخصیص توضیح “هشت میلیون دلار است که بسیار در اطراف در اینجا.”

در واقع تنها $900,000 از کنگره برای تخصیص بودجه شد و در نهایت مورد استفاده برای ارائه پناهگاه; باقی مانده $7.1 میلیون بود “پشت به ارتش صندوق ذخیره که در آن استفاده شد [نظامی] ساخت و ساز” با توجه به یکی دیگر از پنتاگون دستیار گلن سیل. کوچک مقدار صرف شده به عنوان در نظر گرفته شده ایجاد شده و نه پناهگاه در شش متحده است. چون DOD استفاده کرده بودند تنها $900,000 اصلی تخصیص سیل توضیح داد: این کنگره اختصاص فقط $500,000 — گریه به دور از اصل 8 میلیون دلار است که اگر چه کوچک با استانداردهای نظامی بود به اندازه کافی مهم به ذکر است که در HUD گزارش بی خانمانی به عنوان شواهدی وجود دارد که “دیگر آژانس های فدرال نیز عمل کرده و برای رسیدگی به این موضوع است.”

اما DOD برنامه سنگین توپخانه در دولت فدرال را از نبرد برای بی خانمان ها. بیش از سه سال گذشته کنگره اختصاص داده است و در مجموع $210 میلیون به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به ارائه مواد غذایی و سرپناه برای بی خانمان ها. این بودجه باید در نوبت توزیع شده از طریق سازمان های مانند سازمان ملل متحد راه و ارتش رستگاری. پول صرف شده است در درجه اول در تختخواب تاشو پتو و مواد غذایی است. این فرایند توزیع است و دولت قرار گرفتند کمک تلاش اما FEMA خود هیچ تمایلی به دیدن این برنامه تبدیل به یک ثابت است و غفلت در هر سال به درخواست از کنگره برای تمدید تخصیص است. تا کنون هیچ بودجه ای شده اند به طور رسمی تایید به ادامه غذا و پناهگاه در برنامه مالی سال 1986.

نشان دهنده FEMA برنامه موقت طبیعت و زیبایی قصد این واقعیت است که تخصیص برگزار کرده اند ثابت در حدود 70 میلیون سال بیش از سه سال گذشته با وجود مستند رشد در تعداد بی خانمان. نگرانی در مورد اندازه کسری است که ظاهرا آنچه نگه داشته است بودجه بدون تغییر اما تخصیص روند خود را خودسرانه است. “ما تعیین بودجه قبلی بودجه به جای آمار نیاز است که ممکن است یا ممکن است دقیق” گفت: Paul Thompson, کارکنان دستیار به HUD کمیته فرعی تخصیص بودجه از خانه.

با توجه به مشکوک دقت هود آمار که ممکن است معقول به نظر می رسد. حتی خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه احساس مجبور به درخواست برای نظر دوم در HUD گزارش گیری و دستور داد FEMA برای آماده سازی خود را در مطالعه در ماه مارس گذشته. FEMA گزارش که بی خانمانی افزایش یافته بود با 16 درصد بیش از سال قبل است. در سپتامبر همان کنگره فرعی است که تا به حال مجاز در این گزارش نادیده گرفته FEMA نتیجه گیری کورکورانه تخصیص همان مبلغ را در سال گذشته است.

پس ریگان در زمان کار دولت او به شدت کاهش بخش-8 فدرال یارانه کم درآمد مسکن برنامه. در اوج خود بخش-8 عرضه 3.2 میلیارد دلار در سال برای شهر نیویورک, ارائه یارانه اجاره به 47,000 خانواده های کم درآمد. سطح در حال حاضر بودجه کافی برای تنها 8000 خانواده — یک برش از بیش از سه چهارم در تعدادی از خانواده ها کمک. دیگر فدرال کاهش شامل $5.2 میلیارد دلار از تغذیه کودک, برنامه, $4.6 میلیارد دلار از کمک به خانواده ها با فرزندان خود برنامه از 1.8 میلیارد از مسکن کمک برنامه ها و $6.8 میلیارد دلار از مواد غذایی تمبر برنامه. با کاهش بودجه فدرال برای این برنامه های ایالات متحده شده اند سخت فشرده برای انتخاب کنید تا شل. با توجه به HUD سخنگوی پیتر Centenari “این چیزی است که دولت ریگان بس تلاش شده است به انجام همراه — به درایو تمام این بازگشت به سطح ایالتی و محلی.” — الن McGarrahan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی