باب دیلن می آید و از لبه
7 فوریه 1974

سرگردان را از طریق جمعیت در طول تنفس در این کنسرت آخرین شب چهارشنبه یکی رو حس چرا این باید یک تصمیم دردناک برای باب دیلن برای رفتن بر روی تور برای اولین بار در هشت سال چرا “سیب بزرگ” شده است مخوف آنجا که نگاه به جلو به. دوستان قدیمی دیلن وجود دارد و بنابراین بسیاری از کسانی که به یاد داشته باشید او را از سبد خرید خانه در MacDougal خیابان و Gerde را عامیانه شهرستان بیش از 10 سال پیش است.

چیزهایی که دیلن باید در مورد شهر نیویورک — او ذکر شده آن را تقریبا در هر مصاحبه او داده است — اینجا بودند به او امد و شد زیاد و همچنین به او کمک کند. او می تواند راه رفتن را از طریق ایجاد کرد بدون اینکه متوجه شده و اگر او به رسمیت شناخته شده و هیچ کس باعث می شود یک معامله بزرگ از آن. او می تواند جم با جان Prine در پایان تلخ بدون mobbed یا رانده دیوانه تولدش-glommers یا teenyboppers. در اینجا او می تواند بالا بردن یک خانواده در همان تنش و صلح و آرامش و سر و صدا از شهر که به او تصاویر و تجارب برای آهنگ های مانند “سند چشم انداز از یوهانا” “آقای دایره زنگی مرد” و “مثل یک سنگ نورد.”

اما عجیب و غریب اسکیزوفرنی از ستاره شدن راه آینده را در اطراف مانند یک مرگ-خرید و فروش بومرنگ. این شهر که نادیده باب دیلن در خیابان کاملا قادر به ترک او به همان اندازه بالا و خشک و در یک مرحله. و اگر این اتفاق نیفتاد در شب چهارشنبه — او تا به حال جمعیت روی پای خود فریاد سر و کف زدن در پایان وجود دارد کسانی که در میان دوستان خود و دیرین تحسین در میان کسانی که او را بیشتر از صمیم قلب بودند که اگر نا امید نیست حداقل کمی کاهش یافته و پس از شب اول, در سال با باب دیلن. عالی بود دوباره او را ببیند اما سال عوارض آنها صورت گرفته است. وجود دارد چیزی گم شده — شاید در ما شاید در Dylan — و هیچ کس می دانست که دقیقا آنچه در آن بود.

دیلن گفت. “من افتخار دارم به اینجا.” و خواند شش کلاسیک: “همه باید دریافت سنگسار” کرد فریاد می زند و بیشتر روشن مفاصل از یک در حال حاضر چمن خیس مخاطبان است. حتی جوانترین از کسانی که در حال حاضر می تواند به یاد داشته باشید بسیاری از هفته “این است که من کودک” خوانده شده توسط Cher شد شماره یک در بالا 40 نمودار. و زمان و نیوزویک چاپ کرده اند که بزرگ خط. “چیزی در اینجا اتفاق می افتد/و شما نمی دانید که آنچه در آن است/آیا شما/آقای جونز ؟” در بسیاری از مواقع آن است که احتمالا حک شده به طور دائم در آمریکا و روان.

در عین حال دیلن را مرحله وحشت به عنوان گروه خاطر نشان کرد ما در آن اولین شماره بود به شدت مشهود است. “Lay Lady Lay” که بررسی شیکاگو و فیلادلفیا کنسرت باید به عنوان مصرف در “دیلن لبه” بود به سادگی با عجله عجله از طریق بازیگران و مانند گذشته لحن در یک مدت طولانی و خسته کننده تمرین. دیلن ترسیده بود. آنچه به نظر می رسد در ابتدا به جلوه های جدید و شکوفا در پشت گذاشته country song واقعا خود عصبانیت نشان از طریق.

دیلن حمله مایک پیشانی خود را furrowed دهان کار دیوانه وار از یک سمت به سمت دیگر و “این است که من کودک” بود با سرفه کردن بین gritted دندان. در “Ballad of a Thin Man” دیلن را در مصر تپش پیانو کار با عجله آهنگ به نقطه ای از بی حوصلگی. Garth هادسون ارگان پر ناپدید شد در یک بد صدا. دیلن رز از بالا به پایین در حال اجرا شدید همراه صفحه کلید, رانندگی, گروه, درخشان, به زور, اما فقط بیش از حد goddam سریع.

اما آن را در “درست مثل تام نما, بلوز” که هر چه بود باعث ناراحتی دیلن آمد از طریق به وضوح. این آهنگ زیبا یکی از به آتش کشیده با سرگذشتی دردناک تصاویر و خود اکتشاف. در سابقه دیلن صدای جستجوهای راه خود را از طریق شعر, پیدا کردن یک رنگ در اینجا یکی دیگر از وجود دارد. محتوای عاطفی از این آهنگ به عنوان بسیاری در راه دیلن سنگ آن را در اعماق صدای خود را — به عنوان در عمق کلمات. و گوش دادن به آهنگ به عنوان من نوشتن این, من به یاد دارم که دیلن سحر و جادو بود و در بخش های بزرگ این: ترکیبی از شعر و آوازی رنگ. کهکشان احساسات او می تواند عمودی بین مرزهای یا یک آهنگ بود که بیشتر از هر سنگ و رول هنرمند که قبل از او و یا آمده است همراه است. صدای او واقعا [یکی] از راک اند رول ابزار است.

چهارشنبه شب این آهنگ بود با عجله از طریق همراه با دیگران بسیار کاه به کنار خار در جستجوی تنهایی. دیلن زده مطرح دشوار مبارز تقریبا معنی در آن شدت و سنگ بدون جستجو. او تاکید — و یا آن را اعتماد — در اوج نفوذ این آهنگ. او را در بالا بردن یک آیه به زمین تب رها کردن آن و سپس بالا بردن یکی دیگر از جیغ به مایک او gazed در بالای سر و یا جمعیت به قصد و جدی پس از آن او می خواهم ، آن را خودکار مورد بررسی قرار گرفت. دیلن نمی خواهد اجازه دهید به آهنگ او را حمل آنجا که او انجام این آهنگ. او حاضر به جستجو از طریق متن ترانه برای تجارب و احساسات که به آن تولد, اجازه می دهد او را به آن را به زندگی دوباره.

دیلن بود ترس بود که برای اطمینان حاصل کنید. اما “درست مثل تام نما, بلوز” نشان داد او نبود ترس از ما مخاطبان. آن خود او می ترسید — روند و یا بیش از آن آهنگ ها که با مته سوراخ کردن درد از تبدیل شدن به باب دیلن به اوج پایین همه از این زندگی که زندگی بر روی لبه. او به نظر می رسید تمایلی به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره در آهنگ لایروبی تا که بهتر بود پشت سر گذاشت. چیزی که خنده دار بود, به سختی می تواند او را سرزنش.

باند بازی به تنهایی برای یک پذیرایی گرم و سپس دیلن بازگشت به خواندن “All Along the Watchtower,” “The Ballad of Hollis براون” و “ضربه زدن بر روی درب بهشت.” او در یک لباس سیاه و سفید و نقره ای و سیاه و ژولیده پیراهن کابوی. شلوار از توکس آویزان شل — تقریبا شل — به او ظاهر یک جوان چارلی چاپلین, پاهای, پخش كردن, ظریف در ضعف.

پس از وقفه, Dylan به تنهایی بازگشت به خواندن پنج آکوستیک اعداد. “این بار آنها در حال پرو” زد سریع و درخشان و تاب سازدهنی معافیت جلب تمدید تشویق. “فکر نمی کنم دو بار آن را همه حق است” و سپس “دروازه عدن است.” مانند “تام نما…” دومی آواز با شدت که هم مرز در اضطراب: یادداشت های من ساخته شده به سمت پایان از این آهنگ به عنوان خوانده شده: “چه چیزی ساخته شده است آهنگ بزرگ در رکورد او خواستار چیزی w/در آوردن آن ، در عملکرد او خم در درام… دندان gritted لب contorting 2-3 بار در یک واکه گاز خاموش… overdramatized.”

“فقط مانند یک زن” دنبال کرد و آن را آواز آهسته تر با اطمینان. “این خوبه Ma (من فقط خونریزی)” انجام شد با هیپنوتیزم, سرعت, آواز بالا و خارج و افتخار و عاقل. به نظر می رسید که دیلن برخورد کرده بود یک گام که او در بر داشت خود را با صدای یک راه برای مقابله با استمناء قبل از 20,000 جفت چشم. “این خوبه Ma” بود به طور قابل توجهی متفاوت از, اصلی, اما برای اولین بار تمام شب من تا به حال به مفهوم آن است که آهنگ رشد کرده بود و نه منقبض شده. دیلن راحتی از طریق آمد خوب او خود کاهش یافته است دشوار و حتی در clippedy کلیپ راه او فرار کردن کلمات یک نفر می تواند احساس او احساس خود را راه wringing آهنگ و خودش تقریبا خشک است. او باید احساس خوب, چرا که او swaggered کمی زمانی که او کمان بلند کردن دست خود را در یک پیروز موج.

گروه آمد دوباره برای چندین شماره. آنها هیچ شانس با جمعیت است. هر آهنگ صدا درست مثل ضبط و آنها پایدار تنش از هر آهنگ راست تا آخرین وتر. تن از ریچارد مانوئل صدای من در یادداشت های من بود “دقیق و درشت به عنوان Dylan — تغییر غیر قابل پیش بینی انفرادی عجیب و غریب است.”

دیلن بازگشت و فرار را از طریق آهسته نسخه از “هميشه جوان” از آلبوم جدید خود به عنوان “چیزی وجود دارد در مورد شما.” سپس او و گروه شکست را به “Like a Rolling Stone,” چراغ ها و all hell broke loose بچه ها در راهرو تمام سحر و جادو و جنون یکی از همه زمان بزرگ راک اند رول آهنگ. آنها نمی عجله آهنگ اما نمی قرص یا. آن را خاموش آمد کاملا, واقعی, نیویورک, آهنگ بازگرداندن همه جمعیت آمده بود برای شنیدن: همه چیز در مورد بی گناهی و کشف خود تحمیل سختی و مقابله عاشقانه چشم انداز و یا یک دوره رمانتیک در زندگی بسیاری در میان جمعیت. عیسی عالی بود.

***

دیلن درخواست تجدید نظر بود که همیشه و هنوز هم به طبقه متوسط است. کنسرت جمعیت آمد و لباس استان ظرافت تمام راه هایی که مردم چه کسی را می توانیم انتخاب به نوبه خود. آنها روشن تا 40 دلار در هر اونس چمن snorted کک دیدم حلقه های طلا و فانتزی, چکمه, عینک قبل از پژمرده و گران هندی, طلا و جواهر جامعی تصاویر, با گران قیمت ترین تجهیزات عکاسی پول می توانید خرید. هر دیلن فن که griped در مورد $9.50 بلیط بالا یا کسانی که به نام میلیونر باب به صورت “رایگان” کنسرت است که به جرم داشتن گوش به آهنگ آنها فریاد برای تمام شب. برای آهنگ های باب دیلن در حال ضخیم با تمام تناقضات تمام غرابت و اسکیزوفرنی رو به رشد طبقه متوسط به دنبال عاشقانه در فقر در بزرگراه ها و یا bumming در اطراف و بازگشت به از چه رو او (و آنها) آمد.

دیلن گفت Rolling Stone magazine, “در حال حاضر آن را به من دوباره.” اگر یک چیز وجود دارد درست در مورد باب دیلن در طول سال این است که او در پایان دادن به هرگز حالت شار. وجود دارد جدید دیلن یا دیلن یا کشور دیلن یا لبه دیلن. وجود دارد به سادگی دیلن و گوش دادن به زندگی می دهد یک ایده از ابعاد خود درخشندگی خطاپذیر و قدرت و ضعف و درد و پیروزی. او شده است به طور مداوم در حال رشد و گسترش فقط به عنوان او در کنسرت از معیوب نامشخص شروع به یک باور نکردنی آتشین پایان. اگر او در زمان ناامید منتقدان او هرگز متوقف به مات کردن آنها را.

و در نهایت تماشای و گوش دادن به دیلن شب دیگر — و در سوابق پس از آن ساخته شده است من متوجه چگونه به شدت ما می خواهیم قهرمانان ما به خود مخرب که اگر تنها زندگی بی پروا می تواند آنها را به ما نشان می دهد ضروری خود و انسانیت خود را ناپایداری و مرگ و میر. من به یاد داشته باشید زمانی که “نشویل افق” و “پرتره از خود” منتشر شد, چگونه منتقدان و طرفداران تصرف در آنها را به اثبات که دیلن را غیبت طولانی از صحنه عقب نشینی خود را به وودستاک بود mellowed شده او را از سمت چپ او را بدون لبه نشان داد او در “در ورزش” و یا “بزرگراه 61 بازبینی.” خدا چگونه آنها داد بزنم و تشکر که اگر دیلن بود به نحوی ترک هرگز به بازگشت. در اینجا بود دیلن آواز کشور — که ریشه در نژاد پرستی و تعصب منتقدان شعار می دادند. و در اینجا بود دیلن در “پرتره از خود” قافیه “ماه” با “ماه ژوئن است.” همه آن را غیر قابل توجیه و بدون ارزش بازخرید. که در آن قدیمی بود دیلن با اخلاقی خود را لمس و اعتراض از حقوق خود را فراموش نشدنی تصاویر و نافذ نقد اجتماعی?

این یک داستان قدیمی. ما به عنوان خوانده شده در مورد موبایل و کامپیوتر و فیتزجرالد در حال حاضر و با تکان سر ما و می گویند مسیح چه شرم آور اما آنچه در زندگی آنها به رهبری! و ما به عنوان خوانده شده در مورد جکسون پولاک و لرزش سر ما و می گویند: هی خیلی بد در مورد نوشیدن و دیوانگی اما نگاه همه هنر فوق العاده او تولید می شود! در حال حاضر مرتب کردن بر اساس همان سر تکان دادن و زبان-clucking قدردانی نشان داده شده است برای جیمی هندریکس و جنیس جاپلین. یکی از چهره های همه خواهد بود بیشتر خوشحال دیلن گسترده اگر ناهموار بدن و یا اگر او هم مرده بودند. پس از آن ما نمی تواند به عقب تکیه به نوبه خود تا حجم و بحث در میان خودمان در مورد تمام سرعت و اسید او را انجام داده اند باید در روز زمانی که او نوشت: آهنگ ما به یاد داشته باشید او بهترین است.

خوب زندگی گاهی اوقات کار نمی کند که راه. با وجود این عوارض قهرمان عبادت انتظار ما این است که بزرگ باید زندگی کردن را به ما بدترین توهمات و بهترین نهفته است. باب دیلن به سادگی حل و فصل کردن با همسر و بچه ها. او می خورد و سبزیجات است. او می نوشد شراب است. همه شمارش او هدیه در خوبی و تمامیت زندگی خانوادگی. در تازه ترین آهنگ ها, او به نظر می رسد برای تشکر از همسر برای صرفه جویی در زندگی خود.

به سختی می توان سرزنش دیلن برای داشتن تصمیم گرفتند برای زندگی, برای داشتن ترک زندگی خود را خارج وجود دارد در لبه — تمام اواخر شب دیوانگی و در حال اجرا در اطراف وحشتناک جنون وجود او گفت که قبل از تصادف موتور سیکلت. چهارشنبه شب او به نظر می رسید حفظ از گذشته که خیره او را در صورت هر بار که او اجرا می شود از طریق استارک کرونیکل از زندگی خود را در آهنگ. و بنابراین برخی از این آهنگ ها انجام شد و نه آواز.

“اما چه کسی می تواند او را سرزنش گفت:” یکی از دوستان قدیمی خود را. “حداقل او در زمان شانس خود را هل دادن چیزهای اجازه دادن به آن. این گروه فقط سوابق خود را. دیلن نمی خواهد برای حل و فصل آن است.”

بنابراین به طور معمول, باب دیلن در حال رشد است و در راه خود, در خود را با سرعت. این آهنگ در آلبوم جدید خود را گذاشته پشت, جشن بودن پدر زندگی در خانه خود را در حال انجام تصنیف عشق به همسر, همه آنها به نظر می رسد خیلی آرام طوری که محتوا و کامل. دیوانگی, درد, عجیب و غریب بودن — همه از دست رفته است. شاید روزی ما گرفتن. و شاید پس از آن ما بیش از حد متوقف خواهد شد بازیگری را برای همیشه جوان و آن را در درون ما به آرزو می کنم آن را بر روی شخص دیگری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی