سیاه مثل چه کسی ؟ کلیپ های سیاهان, سیاه Niggaz و آفریقایی

سیاه مثل چه کسی ؟ کلیپ های سیاهان, سیاه Niggaz و آفریقایی
17 سپتامبر 1991

پس از آن من و چند تا از دوستان من را در می سی سی پی در این کلبه از یک رستوران کوچک در یکشنبه شب و ما در اینجا به گوش دادن و تماشای رقص سیاهان در حالی که کمی و نوشیدن برخی از مهتاب و احساس واقعی چیزی میشم. بله: واقعی thang. مردمی که من آمده ام با همه گواهی سفید, A-1 سفید: پت یک مو از Jackson; Peter یک paleface راستا از جایی در آفریقای جنوبی; و سکوت مسالمت آمیز به دنبال مرد با ریش که مخلوط به صحنه مانند ذوب یخ مکعب سرد آرام. من نمی دانم نام او را ذوب کردن ذهن من در گرما از این محل.

من بررسی صحنه و سپس خودم را در خودم سیاه و سفید آینه تعجب “چه شما انجام می دهند در اینجا با این whiteboys?” زمانی که به خوبی با حرارت به خوبی صحبت خواهر فریبنده که مازاد fitty حرکت گذشته من در نوار و چشم من longhair در صورت و می گوید: “شما در اینجا برای رعایت black فرهنگ؟” شده اند که می تواند به من بود و واقعا به صحت بود روی خط و شما تنها یک راهنمای, سیاه پوست, او گفت: مانند یک تبادل نظر و دیده بانی با اشاره سواره نظام به سوی راز اردوگاه که در آن سیاه و سفید فرهنگ درست است. بنابراین سوال من را بیرون زل زده و ناگهان من فقط خدمت به این بچه ها مانند یک فروشنده و من واقعی نه بیشتر و تا به حال شده است برای یک زمان طولانی. و بله من آمده بود برای دیدن واقعی سیاه thang.

ببینید این یک بلوز juke و مردم در آن بودند بلوز مردم از نوع آرمانی در LeRoi جونز, جاز, تاریخ و در همه نوع از شبه مارکسیستی شبه ناسیونالیست طرفدار lumpen متون من می خواهم به عنوان خوانده شده و احساس می شود. و حدس بزنید چه ؟ راهنمای که می خواهم ما در اینجا آورده wasn’t me — پیتر از آفریقای جنوبی تا به حال به من گفت در مورد این مکان و رانده شده من در اینجا, بنابراین من نمی تواند حتی ادعا می کنند هیچ گونه دانش خاص. این رستوران کوچک بود نه من راز سیاه مخفی و یا حتی سیاه و راز از جامعه سیاه — اکثر آمریکایی های آفریقایی تبار من می دانستم که در شهر تا به حال هرگز از آن شنیده می شود. بیشتر نمی آمده اند حتی اگر آنها به حالمن فکر می کنم. شواهد: مسن مردمی و به خصوص زنان مسن صرف روزهای یکشنبه در کلیسا در حالی که مردم در سن و سال من یا جوان به گوش hip-hop, نمی, بلوز و رقصید و تقلید از “real niggaz” از کامپتون در کوچک خطرناک باشگاه ها در این نزدیکی هست. در رستوران کوچک را در گوشه های تاریک وجود دارد هیچ جوانی و برای یک لحظه من فکر کردم که فرهنگ این زن فروش بود شاید نبود “واقعی” چیزی دیگر.

من یک دوست به نام دیوید که با این نسخهها کار در محلی ذخیره رکورد و او شده است به من گفتن که N. W. A و گانگستا رپ باید گوشه این شهر جوان آفریقایی بازار است. در اینجا بلوز سنتی دهکدهای از دست داد تلو تلو خوردن لی روح به هیپ هاپ واقعی niggaz. “واقعی” niggaz جدید بزرگتر Thomases. دیوید توضیح می دهد که مردمی فراموش گوش دادن به دیگر آهنگ اما ضروری موسیقی — “واقعی” — چیزی است که منکر همه چیز داری, هاردکور, هیپ هاپ رپ گه. فراموش نکنید کسانی که زبان مادری حومه پیدا کرده اند و یا کسانی که PE-نوع صالح برادران nah ما می خواهم real niggaz, حتی زمانی که آنها در حال fronting همه که عوضی گه به این دلیل: در امریکا خشونت و ساخت دلار را برای احترام و کسانی که چاق هستند و گرفتن آن را. علاوه بر مفهوم ضمنی این نکته N. W. A و بقیه پرواز ناتوانی جنسی مانند یک پرچم. برای حقیقت است. می تواند به شما مربوط است ؟ ما می توانیم. و اگر خانواده طبقه متوسط سیاهان پیدا کردن niggaz شرم آور فقط به خاطر اینکه آنها کثیف blackface کاریکاتور از زمینه های تشویق بدترین در آمریکا و ساخت whitefolks فکر می کنم بدتر میشم و بهتر جوانه زدن این: قفسه های خالی در دیوید فروشگاه صحبت می کنند و حجم و آنها می گویند بزرگتر توماس آمده است از شهرستان های بزرگ و او را در حال حاضر و سخت مثل یک مرد آفریقایی باید باشد. این یک مورد از رقابتی authenticities و در میان جوانان را در اینجا بزرگتر را ضرب و شتم بلوز.

که من قرار داده و من گریزان بلوز جوهر در یک به طور جدی موقعیت عجیب و غریب. زیرا مردمی که در رستوران بودند قطعا زمینه و آنها قطعا بازی N. W. A در استریو خود را و آنها قطعا هنوز هم چیزی که واقعی است. قطعا به عنوان واقعی به عنوان کودکان در خطرناک باشگاه ها در این نزدیکی هست. یک برادر باید بررسی سردرگمی در چهره من به خاطر او می آید تا به من با چشمان نیمه بسته و دست خود را کف در اطراف یک آبجو و او شروع به پرسیدن من چرا اینجا هستم, نوع nastylike. با رنگ پریده ، دوستان من تکیه به دیوار. او جرثقیل چهره اش بیشتر به معدن. من صحبت کردن به او در من سفید زبان انگلیسی و او شروع به خود را می پوشند و Ole Miss درجه در قفسه سینه خود را. من می گویم من یک نویسنده هستم و من برای دیدن این. او می گوید: این چیست ؟ این را می گویم. او می گوید: نام شما چیست ؟ و من بگویم. “جو” او می گوید: “مادرم همیشه به من گفت: ‘اگر شما می خواهید به خوردن برنج قرار ندهید شکر در آن است. بنابراین مراقب باشید که چگونه شما در نوشتن این محل تا جو.” و من قول داده من خواهد بود و من او را در چشم و او راه می رفت خاموش jigging و گفت: “اینها فقط مردم در اینجا تلاش برای یک زمان خوب است. بدون شکر جو.” و بدون تلو تلو خوردن لی.

اما بلوز بود اینجا و بنابراین معتبر فرهنگ oldtime فرقه بوندس لیگا جشن بود که روح از سیاهی thang و فلان چیز. من فکر می کردم. منظور من وجود دارد و من از تماشای آن احساس خارج چیزی اما دیدن آن و دانستن این معدن شد و دانستن آن نیست ، مانند من می دانستم که آن را “واقعی” — حداقل به عنوان واقعی به عنوان املاک “املاک” در زیر N. W. A. s فحاشی. اما damn! من نمی تواند ادعای این بلوز juke به عنوان من “واقعی بودن” از آنجا که من بود در خارج: من زندگی می کنند در خارج از آن در حال حاضر. من زندگی می کنند در خارج از این خرده فرهنگ است. بله خانواده — این بلوز فرهنگ ممکن است “واقعی” و حتی ممکن است من خرده فرهنگ پدر و مادر — اما نه من دیگر این همه حق است. من هنوز سیاه و سفید است. به عنوان کسانی که وسط کلاس عیسی محبت شاه-زیر سیاهان در شهر به اثبات رسیده بود, مدتها پیش, فرهنگی “اصالت” است که بیش از حد لغزنده به این اساس هر کسی”s سیاسی هویت.

خط پایین ، سپس رو واقعی ساده است: ما باید به وضوح بیان نظریه ائتلاف های سیاسی — اقتصادی و فرهنگی ائتلاف در سراسر بیولوژیکی و کلاس و فرهنگی خطوط — به سمت آزادی آفریقایی و دیگر حاشیه های مردم. چنین نظریه ای می تواند یک “سیاه و سفید” objectivism یک تئوری که شامل گسترده و مترقی تعریف از “سیاهی” یکی برای توصیف آفریقایی محلی را انتخاب کنید که “سیاهی” را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مسافران. و پس: در حالی که Coltrane و استاد Griff و ماریان اندرسون و N. W. A و ژان Toomer و BDP و. Sojourner Truth و جورج Schuyler و آنجلا دیویس و مایکل جکسون بزرگتر توماس و کلارنس توماس و عمو توماس در همه آفریقایی, آمریکایی, آنها ممکن است تمام نمی شود “‘،” برادران و خواهران اگر “Afrocentricity” ما جدید فرهنگی هرمنوتیکی ما همچنین نیاز (به عنوان کرنل وست و دیگران شده اند و استدلال) گسترده (سیاه و سفید) objectivism سیاسی و مادی مهم است. به گذشته این “واقعی بودن” چیزی را به چیزی که واقعی است. بعد برو-دور ما را رها کلارنس توماس به سرعت و با نظری اعتماد به نفس. و ما نمی خواهد اشتباه سوال در مورد مایکل جکسون آفریقایی اصالت با آجیل و پیچ و مهره نگرانی — سیاسی خود وفاداری خود را به “سیاهی.” و اگر MC Ren می گوید: “من با این که سیاه و سفید می گه پس من ain’t gonna داد که” ما او را در کلام او و قطع او سست است. اگر “سیاه و سفید” عبارت است از هر گونه استفاده از آن را به معنی چیزی و هر ساله آفریقایی چیز.

بنابراین وجود من بود در آن رستوران کوچک با بزرگ شهر دوسوگرا وسط کلاس و من مست کمی و سفید بودند در برابر دیوار و من romancing the blues ذات است که بود و نبود و ناگهان من متوقف شد و من متوقف شد و من گرفتار بی رنگ و ذوب یخ مکعب مرد با ریش و شروع کردم به رقص بیش از حد.

بعدی: “چه قیمت و وحدت” توسط جولیوس Lester

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme